Статьи

Як виправити управління віджетами в WordPress з Sane Widget Sidebars

Віджети дозволяють легко і швидко перетягувати елементи на різні бічні панелі і області для віджетів. Ми помітили, що більшість тем на WordPress поставляються з великою кількістю областей, куди можна поставити віджет. Наприклад це може верхня, права, ліва, нижня панель і так далі. Тепер, якщо ви подивитеся на область віджетів в меню адміністратора, то там буде довгий список з областями віджетів, на які можна перетягнути віджети. Це досить складно для новачків, тому, в цій статті ми розповімо вам, як виправити управління віджетами WordPress з розумними діалогами для віджетів.

Насамперед вам потрібно встановити і активувати плагін Sane Widget Sidebars . Після активації, перейдіть в Appearance »Widgets і ви повинні помітити меню, що випадає над областю віджетів. Тепер замість показу всіх областей віджетів в одній колонці, ви можете вибрати ту область віджетів, яку хочете редагувати з меню, що випадає.

Це досить корисно для тих з безліччю областей віджетів. Це дозволяє користувачам легко перетягувати віджети на області для віджетів. Плагін нічого не змінює на самому сайті, він просто дозволяє вам сортувати області віджетів в панелі адміністратора.

Також це відмінне рішення для розробників, які роблять для користувача теми для клієнта.

У WordPress 3.6, ми бачили новий виправлений призначений для користувача інтерфейс для меню адміністратора. Автор даного плагіна (WebDevStudios team) вирішив зробити внесок в реліз WordPress 3.8. Панель віджетів швидше за все побачить оновлення, подивіться їх статтю , Де можна подивитися деякі ранні скріншоти.

Що ви думаєте про нинішню користувальницької панелі віджетів? Що б ви хотіли змінити? Розкажіть нам, залишивши коментар внизу.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Що ви думаєте про нинішню користувальницької панелі віджетів?
Що б ви хотіли змінити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача