Статьи

Як виправити управління віджетами в WordPress з Sane Widget Sidebars

Віджети дозволяють легко і швидко перетягувати елементи на різні бічні панелі і області для віджетів. Ми помітили, що більшість тем на WordPress поставляються з великою кількістю областей, куди можна поставити віджет. Наприклад це може верхня, права, ліва, нижня панель і так далі. Тепер, якщо ви подивитеся на область віджетів в меню адміністратора, то там буде довгий список з областями віджетів, на які можна перетягнути віджети. Це досить складно для новачків, тому, в цій статті ми розповімо вам, як виправити управління віджетами WordPress з розумними діалогами для віджетів.

Насамперед вам потрібно встановити і активувати плагін Sane Widget Sidebars . Після активації, перейдіть в Appearance »Widgets і ви повинні помітити меню, що випадає над областю віджетів. Тепер замість показу всіх областей віджетів в одній колонці, ви можете вибрати ту область віджетів, яку хочете редагувати з меню, що випадає.

Це досить корисно для тих з безліччю областей віджетів. Це дозволяє користувачам легко перетягувати віджети на області для віджетів. Плагін нічого не змінює на самому сайті, він просто дозволяє вам сортувати області віджетів в панелі адміністратора.

Також це відмінне рішення для розробників, які роблять для користувача теми для клієнта.

У WordPress 3.6, ми бачили новий виправлений призначений для користувача інтерфейс для меню адміністратора. Автор даного плагіна (WebDevStudios team) вирішив зробити внесок в реліз WordPress 3.8. Панель віджетів швидше за все побачить оновлення, подивіться їх статтю , Де можна подивитися деякі ранні скріншоти.

Що ви думаєте про нинішню користувальницької панелі віджетів? Що б ви хотіли змінити? Розкажіть нам, залишивши коментар внизу.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Що ви думаєте про нинішню користувальницької панелі віджетів?
Що б ви хотіли змінити?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.