Статьи

Як заборонити вимикання комп'ютера через кнопку харчування?

  1. Налаштування кнопки харчування в Windows
  2. Як налаштувати дію кнопки живлення?
  3. попередження

Сьогодні ми розглянемо просту, але в деяких випадках корисну настройку операційної системи Windows 7 - це дії кнопки живлення. Іншими словами, ми поставимо дію кнопки живлення, яке буде відбуватися при натисканні на цю кнопку, під час роботи комп'ютера.

Даний матеріал особливо буде корисний тим, у кого є маленькі діти, які періодично вимикають Ваш комп'ютер, шляхом простого натискання на кнопку харчування на системному блоці. А як Ви знаєте, пояснити маленькій дитині, що так робити краще не варто, досить складно, точніше можна звичайно, але з досвіду можу сказати, що вони все одно будуть це робити. Також це можливість стане в нагоді тим, хто іноді випадково вимикає комп'ютер, наприклад ногою :).

Багато починаючі користувачі комп'ютера, зокрема операційної системи Windows 7 і 8, не знають, що такі настройки кнопки харчування взагалі існують. Тому сьогодні я розповім про ці настройки, за допомогою яких можна заборонити виключення комп'ютера за допомогою кнопки живлення на системному блоці.

Налаштування кнопки харчування в Windows

Існують кілька дій, які можна задати при натисканні кнопки харчування в операційній системі Windows, а саме:

  • В цьому немає потреби - все і так зрозуміло, при натисканні нічого не буде відбуватися;
  • Сон - переклад комп'ютера в сплячий режим;
  • Гибернация - переклад комп'ютера в режим гібернації, це свого роду більш економічний режим в плані енергоспоживання, в порівнянні зі сплячому режимом;
  • Завершення роботи - як я розумію, це дія за замовчуванням, тобто вимикання комп'ютера.

Примітка! Я описав налаштування кнопки харчування для Windows 7 Professional, і скріншоти нижче також зроблені в цій операційній системі.

Як налаштувати дію кнопки живлення?

Для цього відкриваємо "Панель управління -> Електроживлення -> Дія кнопки живлення».

Далі вибираєте те, що Вам потрібно, в нашому випадку ми просто вибираємо параметр «Дія не потрібно».

Далі вибираєте те, що Вам потрібно, в нашому випадку ми просто вибираємо параметр «Дія не потрібно»

Потім залишиться натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Потім залишиться натиснути на кнопку «Зберегти зміни»

І після цього комп'ютер перестане вимикатися після натискання даної кнопки.

попередження

Пам'ятайте, що комп'ютер тепер можна буде коректно вимкнути тільки через меню «Пуск -> Завершення роботи».

Якщо Ви хочете дізнатися ще кілька корисних налаштувань операційної системи Windows 7, то раджу ознайомитися з матеріалом - Непримітні функції Windows 7 .

Після перерахованих вище дій, Ваша дитина не зможе вимикати комп'ютер, натиснувши кнопку живлення на системному блоці, але це не допоможе в тих випадках, коли дитина вимикає, наприклад, ДБЖ або мережевий фільтр :).

Удачі Вам, поки!

Як налаштувати дію кнопки живлення?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.