Статьи

Як заблокувати додатків вихід в інтернет андроїд. Як заборонити програмам на Android виконувати непотрібні дії. Обмеження трафіку на Андроїд

  1. Додаток для роботи з SMS за умовчанням
  2. Як налаштувати дозволу додатків

Відеозаписи по темі:


Інші новини по темі:


Переглянуто: 3 660 разів

__________ _____________ __________ ______ ____ ______ ______________ __________ ________ ______ ________ _____ ________ _______ _____ _________ ____ ______ _____ ______ ___ __________ ____ _______ ______ ______ ______ ________ ______ ____ ________ ____ ________ _______ ______

Додаток для роботи з SMS за умовчанням

Цей значок завжди присутній, коли ви підключені, і, як ви можете бачити з зображення, це ключовий значок, який знаходиться там. Мені цікаво дізнатися, що думають інші люди про послугу і алгоритмі стиснення. Навіть якщо ви це пережили, і ви не параноїдально ставитеся до безпеки в Інтернеті, вам слід бути більш обережним щодо чогось ще - мобільних додатків.

Додатки, які читають ваш список контактів і ваші повідомлення, в тому числі про ваших банківських транзакціях і одноразових паролів, і отримують доступ до ваших фотографій, знімків екрану і зображень посланників. Думаєте, це не те, за що ви підписалися? Ну, насправді ви це зробили, коли ви вибрали «Прийняти» у спливаючому вікні, перш ніж встановлювати додатки.

В Android досить гнучка система дозволів: при установці додаток запитує у операційної системи доступ до необхідних йому можливостей пристрою. Правда, на цьому етапі у користувача всього два варіанти дій: погодитися з умовами і встановити додаток або відмовитися і не встановлювати. Надалі додатків можна заборонити виводити повідомлення, якщо вони зловживають цією функцією, і на цьому стандартні можливості керувати дозволами закінчуються. Залишаються тільки нестандартні.

Як налаштувати дозволу додатків

Це може включати дозволу на доступ до ваших текстових повідомлень, відомості про телефонні дзвінки, мультимедійні файли і т.д. додатків необхідний доступ до зазначеного контенту на вашому телефоні, щоб виконати їх функціональні можливості - додаток для редагування зображень потребують доступу до вашої телефонної камері і мультимедійних файлів мати можливість редагувати знімки, збережені на вашому телефоні, або знімати нове зображення, яке можна редагувати, але деякі з них, ймовірно, не потрібні.

Для більш гнучкого налаштування дозволів можна використовувати приховану функцію Android під назвою AppOps. Доступ до неї здійснює за допомогою однойменного програми з Google Play . Воно сумісний зі специфікацією на Android 4.3 і 4.4, root-доступ йому не потрібно. Фактично, це просто ярлик, який відкриває настройки дозволів.

Але оскільки список необхідних дозволів довгий і не пояснює його ефекту, негайна реакція полягає в тому, щоб розглядати його так, як ви погодитеся з «Умовами та умовами», приймаєте, не читаючи список, і переходите до наступного кроку. Пропуск цих дозволів може означати передачу ваших даних непомітного розробнику додатків або недобросовісним шахтарям даних. Надання додатків доступу до більшої кількості даних на вашому телефоні, ніж це вимагало, може призвести до ризиків безпеки і надати вашу особисту інформацію.

У AppOps показаний список всіх встановлених додатків і надані їм дозволу. При бажанні будь-яка з дозволів можна відкликати: для цього натисніть на перемикач, щоб він перейшов в позицію OFF і став сірим.


Навіщо Яндекс.Діск стільки дозволів, які все одно він ніколи не використовує? Відключаємо. Але ще гірше, коли додатки використовують дозволу, які їм не потрібні: визначають місце розташування, читають буфер обміну, звертаються до списку контактів тощо. Це витрачає процесорний час і негативно позначається на часі автономної роботи пристрою. Відключаємо.

Майже всі мобільні додатки передають і приймають дані між телефонами і віддаленими серверами. Ніколи не було більш важливо зрозуміти ризики, пов'язані з наданням мобільних додатків неизбирательного доступу до ваших даних і інструментів пристроїв, враховуючи, що Індія є другим за величиною ринком для смартфонів після Китаю.

За його словами, на той час у Індії буде 371 млн осіб, які відвідують Інтернет на своїх мобільних телефонах . Багато з цих інтернет-додатків будуть пов'язані з мобільними додатками , Призначеними для таких заходів, як шопінг, спілкування з друзями, перегляд відео, ігор або оплата рахунків за електроенергію.

На жаль, AppOps не вміє забороняти додатків використовувати інтернет. Для цього можна встановити антивірус з фаєрволом, як варіант - безкоштовний Avast.


В налаштуваннях брандмауера Avast! вказуєте, яким додаткам дозволено використовувати інтернет Wi-Fi , 3G і GPRS, всі інші з'єднання будуть заборонені.

Багато додатків запитують безліч дозволів на доступ до даних і функцій, які їм не потрібні. Ключовим моментом є визначення характеру програми та опитування того, що здається непотрібним. Додаток чату може запитувати доступ до зображень або мультимедійних файлів, щоб ви могли ділитися ними з вашими контактами. Але ви повинні бути обережні, якщо він попросить вас дізнатися ваше місце розташування. Ігрове додаток захоче дізнатися, коли ви отримаєте телефонний дзвінок , Щоб він міг зробити паузу.

Але ігрове додаток, що запитує доступ до ваших текстових повідомлень або місцю розташування, має підняти червоний прапор. Деякі відомі бренди, також мають погано закодовані додатки, які в кінцевому підсумку ставлять під загрозу безпеку, сказав він. У додатків часто є дозвіл на створення і збереження файлів в різних місцях на ваших пристроях, деякі з яких зберігаються навіть після видалення додатків. Утиліта для гри, яку ви видалили, могла зберегти зображення у вашій телефонній галереї.

Брандмауера Avast потрібно root-доступ до файлової системи , На пристроях без нього можна використовувати, наприклад, додаток «Фаервол без root-прав» або. Вони працюють за одним принципом: створюють VPN-з'єднання, і при спробі будь-якої програми звернутися в інтернет запитують користувача, чи можна це зробити. В налаштуваннях правил брандмауера у будь-якої програми можна відняти доступ до мережі. Історія встановлених з'єднань записується в лог.

Інша програма, яка також має доступ до вашої галереї, тепер може отримати доступ до цих зображень. Багато що з цього непотрібного вимоги до доступу також пов'язано з тим, як додатки створюються і монетизуються. Щоб заробити гроші з додатків, компанії часто об'єднують сторонні бібліотеки, які дозволяють цим зовнішнім організаціям розміщувати рекламу і інший контент в своїх додатках. Атакуючі можуть використовувати погано написаний код або сторонні бібліотеки, щоб отримати доступ до телефону користувача або даними, каже Боланд.


Думаєте, це не те, за що ви підписалися?
Діск стільки дозволів, які все одно він ніколи не використовує?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача