Статьи

Як зробити сходи на другий поверх в маленькому будинку?

  1. Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?
  2. практична реалізація

Щоб збільшити корисну площу будинку, який зводиться на ділянці невеликий квадратури, його доводиться будувати, як мінімум, в два поверхи. А в раніше побудованих одноповерхових - обладнати і активно використовувати мансарду. І той і інший варіант припускають, що в будинку з'явиться сходи на другий поверх. Та ось тільки з міркувань економії житлового простору облаштувати широку і зручну маршові сходи , Або її не менше габаритну різновид з проміжним майданчиком, навряд чи вдасться. Доведеться розглянути інші, більш компактні конфігурації.

маршові сходи

Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?

Як правило, в маленькому будинку ледве вдається виділити для обладнання сходи хоч якесь місце, тому всерйоз говорити про його виборі можна чисто теоретично. Найчастіше підходяще місце одне, і довго його шукати не доведеться. Але якщо будинок ще не заселений, і міцно зайняли свої місця предмети обстановки поки не заважають, можна поміркувати:

1.Кухня. Це приміщення з числа претендентів для пристрою отвору в перекритті і сходи на другий поверх можна виключити одразу. Ходіння по сходах неминуче піднімає пил, а з взуттям може приносити і падати зверху дрібне сміття, що вкрай небажано з точки зору гігієни харчування.

2.Корідор. Тут слід озирнутися уважно: якщо дозволяє довжина і ширина, в коридорі може поміститися довга і щодо полога сходи - марш, який іде в вузький, але довгий отвір. Мають такі сходи на другий поверх або в мансарду паралельно проходу, біля однієї зі стін.

3.Пріхожая. Одним з найбільш вдалих місць для розміщення сходів є передпокій - знову ж таки, якщо дозволяють її габарити. Як правило, найкраща сходи для маленької прихожей - гвинтова або поворотна. І тільки в самих безнадійних ситуаціях тут розміщують максісмально компактну, але на жаль, незручну, а часто небезпечну, різко йде вгору конструкцію "качиний крок".

4.Гостіная. Якщо не вдалося «прилаштувати» сходи в інших приміщеннях, можна спробувати це зробити в одній з житлових кімнат. Щоб нічним ходінням вгору-вниз не турбувати сплячих і не перетворювати в прохідну кімнату спальню або дитячу, місце для сходів можна пошукати в вітальні. Тут досить доречно будуть виглядати гвинтові або поворотні сходи для маленьких отворів, але, якщо потіснитися, цілком можна розташувати кутову конструкцію з двома прямими маршами і проміжним майданчиком.

Якщо дуже хочеться ефективно використовувати місце під сходами, раніше ми випускали статтю « Перетворимо порожнє місце під сходами »

Якщо дуже хочеться ефективно використовувати місце під сходами, раніше ми випускали статтю «   Перетворимо порожнє місце під сходами   »

практична реалізація

Після збору тематичної інформації та уважного вивчення фотографій, в достатку розміщених на безлічі профільних інтернет сайтів, самостійно просунутися до реалізації задуму навряд чи вдасться навіть досить бувалому і підготовленим домашньому майстру. Фахівці знають, що сходи в маленьких приміщеннях складні в конструюванні, і важко вписуються в наявний простір візуально.

Ще складніше виготовити міцну, красиву і безпечну сходи обмеженого розміру, яка не буде виглядати громіздко, на практиці. В даному випадку краще звернутися до фахівців, які мають досвід вирішення подібних завдань. Якщо Ви проживаєте в Санкт-Петербурзі або неподалік від нього, менеджер Виробничої Компанії «БЛК» прийме вашу попередню заявку і надішле фахівця для вивчення планування будинку. Поставлена ​​задача буде вирішена швидко, якісно і недорого. Для нас не існує проблеми маленьких приміщень!

Схожа стаття про зручність сходів: Яка сходи найзручніша?

Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?
Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.