Статьи

Як зробити сходи на другий поверх в маленькому будинку?

  1. Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?
  2. практична реалізація

Щоб збільшити корисну площу будинку, який зводиться на ділянці невеликий квадратури, його доводиться будувати, як мінімум, в два поверхи. А в раніше побудованих одноповерхових - обладнати і активно використовувати мансарду. І той і інший варіант припускають, що в будинку з'явиться сходи на другий поверх. Та ось тільки з міркувань економії житлового простору облаштувати широку і зручну маршові сходи , Або її не менше габаритну різновид з проміжним майданчиком, навряд чи вдасться. Доведеться розглянути інші, більш компактні конфігурації.

маршові сходи

Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?

Як правило, в маленькому будинку ледве вдається виділити для обладнання сходи хоч якесь місце, тому всерйоз говорити про його виборі можна чисто теоретично. Найчастіше підходяще місце одне, і довго його шукати не доведеться. Але якщо будинок ще не заселений, і міцно зайняли свої місця предмети обстановки поки не заважають, можна поміркувати:

1.Кухня. Це приміщення з числа претендентів для пристрою отвору в перекритті і сходи на другий поверх можна виключити одразу. Ходіння по сходах неминуче піднімає пил, а з взуттям може приносити і падати зверху дрібне сміття, що вкрай небажано з точки зору гігієни харчування.

2.Корідор. Тут слід озирнутися уважно: якщо дозволяє довжина і ширина, в коридорі може поміститися довга і щодо полога сходи - марш, який іде в вузький, але довгий отвір. Мають такі сходи на другий поверх або в мансарду паралельно проходу, біля однієї зі стін.

3.Пріхожая. Одним з найбільш вдалих місць для розміщення сходів є передпокій - знову ж таки, якщо дозволяють її габарити. Як правило, найкраща сходи для маленької прихожей - гвинтова або поворотна. І тільки в самих безнадійних ситуаціях тут розміщують максісмально компактну, але на жаль, незручну, а часто небезпечну, різко йде вгору конструкцію "качиний крок".

4.Гостіная. Якщо не вдалося «прилаштувати» сходи в інших приміщеннях, можна спробувати це зробити в одній з житлових кімнат. Щоб нічним ходінням вгору-вниз не турбувати сплячих і не перетворювати в прохідну кімнату спальню або дитячу, місце для сходів можна пошукати в вітальні. Тут досить доречно будуть виглядати гвинтові або поворотні сходи для маленьких отворів, але, якщо потіснитися, цілком можна розташувати кутову конструкцію з двома прямими маршами і проміжним майданчиком.

Якщо дуже хочеться ефективно використовувати місце під сходами, раніше ми випускали статтю « Перетворимо порожнє місце під сходами »

Якщо дуже хочеться ефективно використовувати місце під сходами, раніше ми випускали статтю «   Перетворимо порожнє місце під сходами   »

практична реалізація

Після збору тематичної інформації та уважного вивчення фотографій, в достатку розміщених на безлічі профільних інтернет сайтів, самостійно просунутися до реалізації задуму навряд чи вдасться навіть досить бувалому і підготовленим домашньому майстру. Фахівці знають, що сходи в маленьких приміщеннях складні в конструюванні, і важко вписуються в наявний простір візуально.

Ще складніше виготовити міцну, красиву і безпечну сходи обмеженого розміру, яка не буде виглядати громіздко, на практиці. В даному випадку краще звернутися до фахівців, які мають досвід вирішення подібних завдань. Якщо Ви проживаєте в Санкт-Петербурзі або неподалік від нього, менеджер Виробничої Компанії «БЛК» прийме вашу попередню заявку і надішле фахівця для вивчення планування будинку. Поставлена ​​задача буде вирішена швидко, якісно і недорого. Для нас не існує проблеми маленьких приміщень!

Схожа стаття про зручність сходів: Яка сходи найзручніша?

Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?
Вибір місця дислокації - коридор, передпокій або житлова кімната?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача