Статьи

Як оновити ноутбук за допомогою твердотільного накопичувача (SSD)

 1. Чому варто перейти на твердотільний накопичувач:
 2. Поради по модернізації жорсткого диска для ноутбука
 3. Клонування вмісту з вашого жорсткого диска на твердотільний накопичувач BarraCuda SSD:
 4. Установка твердотільного накопичувача BarraCuda SSD на ноутбук:
 5. Часто задають питання: Як дізнатися, підійде моєму ноутбуку твердотільний накопичувач BarraCuda SSD висотою 7 мм?

Ваш старий ноутбук не забезпечує необхідний рівень продуктивності? Подаруйте нове життя вашого комп'ютера, підвищивши його продуктивність. Просто замініть встановлений жорсткий диск 2.5 "на твердотільний накопичувач (SSD) Seagate® BarraCuda .

Не бійтеся спробувати цей нескладний, однак ефективний спосіб підвищити продуктивність вашого старого ноутбука і додати йому бракує ємності. Ваша система буде готова до роботи за лічені хвилини - і вам здасться, що ви купили абсолютно новий комп'ютер.

Чому варто перейти на твердотільний накопичувач:

 • Більш висока швидкість запуску системи і завантаження додатків
 • Підвищена ефективність захисту даних
 • простота установки

Перед початком оновлення:

 • Переконайтеся, що вам відома інформація, що стосується гарантії, і що ви її розумієте. Невирішені операції з комп'ютером можуть анулювати гарантію виробника пристрою.
 • Вивчіть правила техніки безпеки, викладені в керівництві до вашого комп'ютера, перш ніж почнете з ним працювати.
 • Для тих, хто працює з ПК, рекомендується використовувати Windows 7 або більш пізню версію ОС. Крім того, перевірте налаштування BIOS і обновіть їх для сумісності з твердотілим накопичувачем.

Що вам буде потрібно:

 • Керівництво по експлуатації ноутбука. Перейдіть на сайт виробника ноутбука і скачайте керівництво. У ньому містяться інструкції з безпечного витягнення жорсткого диска ноутбука.
 • Антистатичний браслет. Якщо у вас немає антистатичного браслета, обов'язково забезпечте заземлення, перш ніж почати роботу з жорстким диском. Для цього досить торкнутися будь-якого металевого предмета. Статична електрика може завдати необоротне ушкодження вашого жорсткого диску. Будьте уважні.
 • Корпус для зовнішнього диска з портом USB, кабель USB і програма для перенесення даних. Як варіант, ви можете купити набір для перенесення даних, в якому є всі ці компоненти (наприклад, продукти компанії CMS). Якщо у вас вже є корпус для зовнішнього диска з портом USB і кабелі, ви можете завантажити безкоштовний додаток DiscWizard .
 • Невелика викрутка.

Поради по модернізації жорсткого диска для ноутбука

Виконуйте ці інструкції при копіюванні даних з вашого старого диска, при їх перенесенні на новий твердотільний накопичувач BarraCuda SSD і при установці нового SSD-диска на ваш ноутбук. Зверніть увагу: з-за індивідуальних особливостей різних ноутбуків наступні інструкції можуть трохи відрізнятися.

Клонування вмісту з вашого жорсткого диска на твердотільний накопичувач BarraCuda SSD:

1. Відкрийте корпус диска з портом USB і помістіть туди новий твердотільний накопичувач (на лотку), стежачи за тим, щоб накопичувач лежав верхньою частиною вгору. Вставте лоток з накопичувачем назад в корпус. Затягніть гвинти.

2. Підготуйте дані за допомогою програми для перенесення даних, яку ви встановили на свій ноутбук. Виконуйте прості інструкції і підказки на екрані.

3. Підключіть кабель USB до корпусу диска з портом USB (в якому встановлено новий накопичувач) і до ноутбука. Буде потрібно кілька секунд, щоб ваш ноутбук розпізнав зовнішній диск, підключений через USB. Коли зовнішній диск, підключений через USB, розпізнано, ви можете запускати програму з перенесення даних.

4. Запустіть програму для перенесення даних і почекайте, поки вона не повідомить вам про завершення процесу.

Установка твердотільного накопичувача BarraCuda SSD на ноутбук:

1. Відключіть ноутбук від мережі та виймайте акумулятор.

2. Вийміть існуючий жорсткий диск. При необхідності вивчіть подальші інструкції в керівництві по експлуатації ноутбука.

3. Зніміть кріпильний затиск з диска і прикріпіть його до нового накопичувача.

4. Вставте новий накопичувач (з вашими даними на ньому) в ноутбук, поверніть на місце гвинти і затягніть їх.

5. Вставте на місце акумулятор і підключіть ноутбук до джерела живлення.

По завершенні цих дій ваш комп'ютер буде повністю готовий продемонструвати небувалу продуктивність.

По завершенні цих дій ваш комп'ютер буде повністю готовий продемонструвати небувалу продуктивність

Часто задають питання: Як дізнатися, підійде моєму ноутбуку твердотільний накопичувач BarraCuda SSD висотою 7 мм?

Більшість існуючих ноутбуків містять стандартний диск зі швидкістю обертання шпинделя 5400 або 7200 об / хв і з висотою 9,5 мм (рис. 1). диски BarraCuda SSD мають висоту 7 мм (рис. 2). Це значення висоти (товщини) диска, вимірюваної від нижньої до верхньої поверхні. Оригінальна скоба для кріплення жорсткого диска, заміну якого ви здійснюєте, майже у всіх випадках підійде для нового накопичувача BarraCuda SSD. Бічні отвори для кріплення у роз'єму інтерфейсу такі ж, як і на оригінальному жорсткому диску, що гарантує, що новий накопичувач BarraCuda SSD підійде за розміром.

Бічні отвори для кріплення у роз'єму інтерфейсу такі ж, як і на оригінальному жорсткому диску, що гарантує, що новий накопичувач BarraCuda SSD підійде за розміром

Ваш старий ноутбук не забезпечує необхідний рівень продуктивності?
Часто задають питання: Як дізнатися, підійде моєму ноутбуку твердотільний накопичувач BarraCuda SSD висотою 7 мм?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача