Статьи

Як перевірити вік домену

 1. Як перевірити вік домену
 2. Навіщо дізнаватися вік домену?

від 101domain |

У деяких ситуаціях потрібно перевірити вік домену, наприклад, при покупці вже зареєстрованого імені. При цьому потрібно знати, що його вік може істотно відрізнятися від віку сайту. Зареєстроване ім'я можна залишити без сайту, таке буває часто. Це пов'язано з тим, що є люди, які займаються перепродажем рідкісних доменних імен, вони купують адресу і потім продають його дорожче.

Також буває, що домен куплений, а грошей на сайт немає або вирішено було відкласти відкриття з інших причин. Так ім'я народжується раніше, ніж сам сайт і може бути кілька старше самого ресурсу.

Багато хто може подумати, що вік домену і сайту можна визначити по його популярності. Це велика помилка, старі інтернет ресурси часом можуть бути не такими розкрученими, як молоді сайти. За цим критерієм дізнатися вік домену неможливо.

Як перевірити вік домену

  Найпростіший спосіб отримати таку інформацію - скористатися сервісами, які показують дані Whois, в них вказується інформація і про дату реєстрації домена. Також ви зможете дізнатися багато інших показників:
 • термін, на який сплачено домен;
 • дату звільнення домена, якщо він не буде продовжений;
 • реєстратора назву компанії і контакти;
 • ім'я власника ресурсу і його контактні дані ;
 • перший і другий DNS-сервер, на яких розміщується запис про домен;
 • хостинг сайту і IP-сервера, на якому розміщений ресурс;
 • статус, який покаже стадію обробки інформації реєстратором, корисно для зовсім молодих адрес, які тільки замовили реєстрацію.

Whois - це мережевий протокол, призначення якого зберігати дані про реєстрацію домену, серверах, на яких базується він і записи про нього.

Щоб скористатися whois-сервісом, потрібно ввести або доменне ім'я, або IP адреса сайту, і ви отримаєте всю цю інформацію. Звичайно, список доступних даних не завжди буде таким, як наведено вище. Буває, що ім'я власника приховано налаштуваннями приватності або інші дані вибірково також можуть бути недоступними для перегляду - все залежить від конкретної компанії реєстратора і типу доменної зони. Але дата реєстрації домена є завжди.

Але дата реєстрації домена є завжди

Навіщо дізнаватися вік домену?

Причин може бути багато, як говорилося вище, такі дані варто перевіряти при покупці і продажу адреси сайту. Так ви зможете дізнатися, наскільки довго функціонує ресурс і коли була реєстрація. Крім цього, ви маєте можливість поглянути на ім'я власника, і переконатися, що переговори веде саме він, а не шахрай.

Ще одна причина дізнатися вік домену - це просування сайту. Пошукові системи звертають увагу на те, скільки часу пройшло з моменту реєстрації. При ранжируванні «старички» отримують непоганий бонус. Уявіть, що є дві сторінки, їх релевантність в очах пошукової системи однакова. Одна з них зареєстрована півроку назад, інша живе вже пару років. Друга сторінка отримає бонус, так як вона перевірена часом.

Ранжування - сортування матеріалів в пошуковій видачі.

Релевантність - це термін, що позначає відповідність контенту пошуковому запиту. Тобто якщо сторінка повністю задовольняє користувача, який ввів фразу, значить релевантність сторінки висока.

Тому, домени - як хороше вино, стають з роками все краще і краще. Складно сказати щось щодо імен старше десяти років, але якщо ви вирішили придбати доменне ім'я, то краще всього вибирати серед примірників старше двох-трьох років. Це найоптимальніший варіант для нового проекту. Перед покупкою краще перевірити вік домену, навіть якщо він не вказаний у пропозиції.

Не забувайте, від якої нами ви завжди можете замовити вподобане ім'я в новій доменній зоні .

Навіщо дізнаватися вік домену?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача