Статьи

Як очистити внутрішню пам'ять Aндроід | Android

  1. Переміщення додатків на карту пам'яті
  2. Очищення кешу додатків

На сьогоднішній день, коли мобільні телефони та планшети можуть підтримувати карти пам'яті великих обсягів, а самі карти пам'яті коштують відносно дешево, то проблем з нестачею місця на них, як правило, не виникає.

Виникають проблеми з тим, що місця стає менше у внутрішній пам'яті пристрою, що часто призводить до того, що неможливо не тільки встановити потрібну програму, а й навіть отримувати звичайні СМСки , Що особливо характерно для тих випадків, коли обсяг пам'яті став мінімальним.

Дана стаття допоможе вирішити вам безліч проблем, так давайте ж розглянемо питання як очистити внутрішню пам'ять андроїд?

На сьогоднішній день, коли мобільні телефони та планшети можуть підтримувати карти пам'яті великих обсягів, а самі карти пам'яті коштують відносно дешево, то проблем з нестачею місця на них, як правило, не виникає

Як очистити внутрішню пам'ять андроїд

Переміщення додатків на карту пам'яті

У версіях Андроїд пристроїв 2.2 і вище, існує можливість вибору місця, куди буде встановлюватися ту чи іншу програму. В цьому випадку, краще всього використовувати установку на Flash карту, так як, по-перше, її легше почистити, а по-друге, обсяг її набагато більший, ніж внутрішня пам'ять вашого пристрою. Якщо ви пізно схаменулися, і до цього моменту всі потрібні й непотрібні додатки встановлювали суто у внутрішню пам'ять, то і тут є вихід. Увійдіть в меню «Налаштування», виберіть розділ «Додатки», натисніть на пункт «Управління додатками» і виберіть «Перемістити на SD-карту» (або інший схожий пункт).

Увійдіть в меню «Налаштування», виберіть розділ «Додатки», натисніть на пункт «Управління додатками» і виберіть «Перемістити на SD-карту» (або інший схожий пункт)

Переміщення додатків на карту пам'яті

Єдиним недоліком даного способу є про, що переміщати програми ви зможете тільки ті, які встановлювали самостійно, тобто, стандартне нікуди не переміститися. Необхідно зауважити, що в тому випадку, якщо ви хочете перемістити додаток використовує активний віджет, то для початку відключіть його, а вже потім займайтеся переміщенням. Цей спосіб очищення внутрішньої пам'яті на андроїд є універсальним.

Очищення кешу додатків

Ні для кого не є секретом, що практично кожен додаток використовує кешовану інформація для своєї роботи - у браузера це тимчасово завантажені сторінки, в навігаторі - карти, в іграх - об'єкти графіки і т.д.

д

Очищення кешу додатків

При видаленні цих додатків, кеш може зберігатися і накопичуватися у внутрішній пам'яті. Тим самим забиваючи її по повній програмі. Для того, щоб очистити непотрібний кеш, скористайтеся або стандартним пунктом в меню «Налаштування», під назвою «Управління додатками», де досить клікнути по використовуваному додатку, і натиснути пункт «Очистити кеш», або скористатися сторонніми додатками.

Для того, щоб очистити непотрібний кеш, скористайтеся або стандартним пунктом в меню «Налаштування», під назвою «Управління додатками», де досить клікнути по використовуваному додатку, і натиснути пункт «Очистити кеш», або скористатися сторонніми додатками

Типовим прикладом цього є маленька програмка під назвою App 2SD, а крім того, дана програма дозволяє переміщати будь-які додатки (встановлені безпосередньо вами) з внутрішньої пам'яті на карту пам'яті вашого мобільного пристрою. Залишилися питання як очистити внутрішню пам'ять андроїд? - задавайте їх у коментарях і ми оперативно відповімо на них. До нової зустрічі!

Цікаві статті:

Новини, пов'язані з цим матеріалом

Залишилися питання як очистити внутрішню пам'ять андроїд?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача