Статьи

Як очистити внутрішню пам'ять Aндроід | Android

  1. Переміщення додатків на карту пам'яті
  2. Очищення кешу додатків

На сьогоднішній день, коли мобільні телефони та планшети можуть підтримувати карти пам'яті великих обсягів, а самі карти пам'яті коштують відносно дешево, то проблем з нестачею місця на них, як правило, не виникає.

Виникають проблеми з тим, що місця стає менше у внутрішній пам'яті пристрою, що часто призводить до того, що неможливо не тільки встановити потрібну програму, а й навіть отримувати звичайні СМСки , Що особливо характерно для тих випадків, коли обсяг пам'яті став мінімальним.

Дана стаття допоможе вирішити вам безліч проблем, так давайте ж розглянемо питання як очистити внутрішню пам'ять андроїд?

На сьогоднішній день, коли мобільні телефони та планшети можуть підтримувати карти пам'яті великих обсягів, а самі карти пам'яті коштують відносно дешево, то проблем з нестачею місця на них, як правило, не виникає

Як очистити внутрішню пам'ять андроїд

Переміщення додатків на карту пам'яті

У версіях Андроїд пристроїв 2.2 і вище, існує можливість вибору місця, куди буде встановлюватися ту чи іншу програму. В цьому випадку, краще всього використовувати установку на Flash карту, так як, по-перше, її легше почистити, а по-друге, обсяг її набагато більший, ніж внутрішня пам'ять вашого пристрою. Якщо ви пізно схаменулися, і до цього моменту всі потрібні й непотрібні додатки встановлювали суто у внутрішню пам'ять, то і тут є вихід. Увійдіть в меню «Налаштування», виберіть розділ «Додатки», натисніть на пункт «Управління додатками» і виберіть «Перемістити на SD-карту» (або інший схожий пункт).

Увійдіть в меню «Налаштування», виберіть розділ «Додатки», натисніть на пункт «Управління додатками» і виберіть «Перемістити на SD-карту» (або інший схожий пункт)

Переміщення додатків на карту пам'яті

Єдиним недоліком даного способу є про, що переміщати програми ви зможете тільки ті, які встановлювали самостійно, тобто, стандартне нікуди не переміститися. Необхідно зауважити, що в тому випадку, якщо ви хочете перемістити додаток використовує активний віджет, то для початку відключіть його, а вже потім займайтеся переміщенням. Цей спосіб очищення внутрішньої пам'яті на андроїд є універсальним.

Очищення кешу додатків

Ні для кого не є секретом, що практично кожен додаток використовує кешовану інформація для своєї роботи - у браузера це тимчасово завантажені сторінки, в навігаторі - карти, в іграх - об'єкти графіки і т.д.

д

Очищення кешу додатків

При видаленні цих додатків, кеш може зберігатися і накопичуватися у внутрішній пам'яті. Тим самим забиваючи її по повній програмі. Для того, щоб очистити непотрібний кеш, скористайтеся або стандартним пунктом в меню «Налаштування», під назвою «Управління додатками», де досить клікнути по використовуваному додатку, і натиснути пункт «Очистити кеш», або скористатися сторонніми додатками.

Для того, щоб очистити непотрібний кеш, скористайтеся або стандартним пунктом в меню «Налаштування», під назвою «Управління додатками», де досить клікнути по використовуваному додатку, і натиснути пункт «Очистити кеш», або скористатися сторонніми додатками

Типовим прикладом цього є маленька програмка під назвою App 2SD, а крім того, дана програма дозволяє переміщати будь-які додатки (встановлені безпосередньо вами) з внутрішньої пам'яті на карту пам'яті вашого мобільного пристрою. Залишилися питання як очистити внутрішню пам'ять андроїд? - задавайте їх у коментарях і ми оперативно відповімо на них. До нової зустрічі!

Цікаві статті:

Новини, пов'язані з цим матеріалом

Залишилися питання як очистити внутрішню пам'ять андроїд?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.