Статьи

Як дізнатися зовнішній і внутрішній IP-адреса комп'ютера

IP (Internet Protocol) - це маршрутизациї мережевий протокол, унікальну адресу вашого комп'ютера. IP буває зовнішнім і внутрішнім. Про те, які відмінності між ними і як визначити зовнішній і внутрішній IP будь-якого комп'ютера читайте в цій статті.

Відмінності між зовнішнім і внутрішнім IP

Внутрішній IP - це унікальний всередині локальної мережі адреса комп'ютера.

Зовнішній IP - це унікальна адреса комп'ютера, тільки не в локальній мережі, а в глобальній, тобто в інтернет.

Якщо Вашого комп'ютера присвоєно зовнішній IP, то його можливості в спілкуванні з іншими комп'ютерами в інтернеті обмежуються тільки вашими можливостями. В такому випадку у вас зовнішній IP такий же, як і внутрішній.

Якщо ж у вас внутрішній IP, вашої домашньої мережі або мережі провайдера, то комп'ютер змушений використовувати кошти вашої мережі для спілкування з комп'ютерами в інтернеті. У цьому варіанті можливості спілкування залежать вже не від вас, а від вашого провайдера. В такому випадку у вас зовнішній і внутрішній IP будуть відрізнятися.

Як визначити свій IP-адресу

Для визначення внутрішнього IP потрібно зайти в «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення» - «Підключення по локальній мережі» і перейти на вкладку «Підтримка» Для визначення внутрішнього IP потрібно зайти в «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення» - «Підключення по локальній мережі» і перейти на вкладку «Підтримка».

Там же можна подивитися «Маску підмережі», «Основний шлюз» і, натиснувши на кнопку «Подробиці», «DNS-сервери».

Для визначення зовнішнього IP просто зайдіть на сайт myip.ru .

схоже

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача