Статьи

Як дізнатися свій локальний IP

Користувачі часто запитують, як дізнатися свій локальний IP Користувачі часто запитують, як дізнатися свій локальний IP? Для того щоб підключити мережевий принтер або пограти з друзями по локальної мережі потрібно знати свій локальний IP.

Нагадаємо, IP-адреса це унікальна адреса, яка відповідає за певний вузол в комп'ютерній мережі. IP-адреса для локальних мереж відрізняються від IP-адрес в мережі Інтернет. Для адресації в локальних (внутрішніх) мережах використовуються IP-адреси з діапазонів 10.0.0.0/8, 172.16.0.0/12 і 192.168.0.0/16. У вас може бути IP-адреса з цих діапазонів в двох випадках: якщо інтернет провайдер не видає своїм користувачам зовнішні IP-адреси або у вас вдома стоїть роутер.

Дізнатися свій локальний IP можна декількома способами.

Для того щоб дізнатися свій локальний IP адреса клікніть по значку мережевого підключення на панелі повідомлень. Після цього перейдіть по шляху: Центр управління мережами і загальним доступом - Підключення по локальній мережі - Відомості. У цьому вікні ви зможете побачити свій внутрішній IP-адреса навпроти рядка «Адреса IPv4».

Також дізнатися свій локальний IP адресу можна за допомогою командного рядка. Для того щоб викликати командний рядок використовуйте комбінацію клавіш Win + R і у вікні, введіть команду CMD. Після того як запустилася командний рядок введіть команду IPCONFIG. У виведеної інформації ви зможете побачити свій локальний IP-адресу.

У виведеної інформації ви зможете побачити свій локальний IP-адресу

Користувачі часто запитують, як дізнатися свій локальний IP?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача