Статьи

Як дізнатися IP-адресу свого комп'ютера. Визначаємо IP-адреса комп'ютера самі.

 1. Поняття бездротової локальної мережі
 2. Поняття IP-адреси
 3. Різновиди IP-адрес
 4. Яким чином дізнатися свій IP-адресу в локальній мережі
 5. Визначити IP-адреса в Інтернеті
 6. Як дізнатися свій IP-адресу?
 7. Як дізнатися свій IP-адресу за допомогою командного рядка?
 8. Через панель управління
 9. Через командний рядок Windows
 10. Простий спосіб дізнатися IP-адресу в Windows (і обмеження способу)
 11. Дізнаємося зовнішній IP-адреса комп'ютера за допомогою Яндекс
 12. Внутрішній і зовнішній IP-адреса
 13. Як дізнатися зовнішній IP адреса комп'ютера в Інтернеті онлайн
 14. Визначення внутрішнього адреси в локальній мережі або мережі провайдера
 15. Перегляд відомостей про IP адресу в Ubuntu Linux і Mac OS X

Багатьох людей цікавить питання: як дізнатися свій IP-адресу в локальної мережі ? І в Інтернет надходить інформація з вашого унікального адреси! У статті описується спосіб визначення, а також розглянуті основні різновиди адрес.

Поняття бездротової локальної мережі

Комп'ютерна мережа, в яку входять комп'ютери одного приміщення або будівлі, називається завжди використовують підприємства та компанії. Дуже зручно також налаштовувати домашню локальну мережу, якщо у вас вдома є кілька комп'ютерів, які ви постійно використовуєте.

Для локальної мережі дуже важливий такий параметр, як по цій же мережі. Тому по можливості слід використовувати найбільш якісні лінії зв'язку. У випадку з домашньої локальної мережею два комп'ютера можна зв'язати, якщо вони підключені до одного Wi-Fi-роутера.

Локальна домашня мережа дозволить вам значно розширити можливості ваших комп'ютерів, а це:

 1. Точна організація даних і її миттєва передача між пристроями.
 2. Розподіл даних.
 3. Швидкість передачі даних по локальній мережі значно перевищує всі інші способи.
 4. Бездротові локальні мережі організують ваш робочий час.

Щоб підключити декілька комп'ютерів в мережу, потрібно знати про поняття адреси і про те, що являє собою "мій IP-адреса комп'ютера в локальній мережі".


Поняття IP-адреси

Інтернет-протокол вашого комп'ютера називається "айпі" -Адреса. По суті, це адреса використовуваного вами комп'ютера складається з чисел (завжди від 0 до 255). Числа розділені крапками. Перш ніж прочитати IP-адреса, комп'ютер спочатку перетворює його зі звичного нам десятеричной форми в обчислення.

IP-адреса має дві складові:

 1. Номер комп'ютерної мережі.
 2. Номер вузла.

У сукупності всі цифри адреси допомагають визначити місце розташування комп'ютера. Це потрібно для того, щоб інші комп'ютери «знали», куди відправляти запит або дані. Абсолютно всі пристрої, які мають вихід в Інтернет, мають свій "айпі"-адреса. Однак число адрес в мережі обмежена. Для цього існує кілька видів адрес, кожен з яких виконує свою роль в підключенні до мережі. Щоб краще зрозуміти, що таке "мій IP-адреса комп'ютера в локальній мережі", слід розібратися з різновидами IP-адрес.


Різновиди IP-адрес

Є кілька типів адрес:

 1. Внутрішній (Internal). Його часто називають локальним.
 2. Зовнішній (External). Інші назви: глобальний, public.

Локальні адреси не використовуються в Інтернеті. Вони призначені для використання в локальних комп'ютерних мережах. Доступ до такого виду адреси можна отримати, тільки якщо ви перебуваєте в межах вашої локальної мережі. Визначення IP-адреси комп'ютера в локальній мережі - це досить легкі дії, з якими може впоратися будь-який користувач. Детальніше про те, як це зробити, описано далі в статті.

Зовнішній адреса використовується комп'ютером в мережі Інтернет. Він дозволяє ідентифікувати пристрій в Світовій павутині. Отримати доступ до пристрою, у якого є зовнішній "айпі"-адреса, можна з будь-якого куточка Інтернету.


Отримати доступ до пристрою, у якого є зовнішній айпі-адреса, можна з будь-якого куточка Інтернету

Яким чином дізнатися свій IP-адресу в локальній мережі

Всі дані про локальну адресу зберігаються безпосередньо на комп'ютері. Щоб виявити "мій IP-адреса комп'ютера в локальній мережі", необхідно включити командний рядок Windows.

Щоб відкрити рядок, дотримуйтесь одному із способів:

 1. У меню «Пуск» знайдіть вкладку «Виконати», і в порожню текстову рядок введіть текст: cmd. Натисніть «Введення» - і командний рядок відкриється.
 2. У Windows 8 відкрийте "Пошук" і введіть в ньому: cmd. Виберіть перше з знайдених додатків і увімкніть його. Це і є командний рядок.
 3. Також командний рядок можна відкрити через «Диспетчер завдань».

Після того, як ви відкрили командний рядок, виконайте такі кроки:

 1. Введіть у вікні такий текст: ipconfig.
 2. Натисніть "Ентер".
 3. Далі ви побачите всі дані про поточний з'єднанні комп'ютера. З усього списку нам знадобиться лише одна строчка. Вся інформація в командному рядку поділена на блоки. Кожен блок відповідає за певний пристрій, за допомогою якого можна підключитися до мережі.
 4. Виберіть зі списку пристрій, через яке ви будете підключатися до мережі. Далі знайдіть поле «PV4-адреса». Цифри навпроти цього поля - це і є потрібний вам локальну адресу комп'ютера.

Вищенаведений спосіб є найшвидшим варіантом того, як визначити "мій IP-адреса комп'ютера в локальній мережі".

Визначити IP-адреса в Інтернеті

IP-адреса в Інтернеті можна визначити практично миттєво. Існує маса сервісів, які визначають адреса комп'ютера в мережі, місце розташування користувача і ім'я Інтернет-провайдера.

Для визначення адреси комп'ютера в Інтернеті зв'яжіться зі своїм провайдером або скористайтеся сервісами "Яндекс", "Інтернет", "2Ip" або "whatismyip". Займе це трохи більше п'яти хвилин, а іноді навіть менше. Залежно від того, куди людина вирішить звернутися.

На цій сторінці ви можете дуже просто визначити свій IP адреса або перевірити ip. IP адреса вже визначено, дивіться трохи нижче. Що таке ip-адреса можна дізнатися в низу цієї сторінки.

144.76.94.14

Зачекайте, будь ласка, відбувається завантаження!

Що таке ip адресу? Як дізнатися мій ip? Кожен комп'ютер в Інтернеті обов'язково має свій IP адреса. Цей унікальний числовий код завжди призначає провайдер, і він (ip-адреса) може змінюватися при кожному підключенні до мережі. Це динамічний IP. Якщо ip адреса оставаёться постійним, то ето статичний IP. Якщо Ви виходите в Інтернет з вашого офісу на роботі або ч ерез поширені домашні мережі, то в такому випадку зазвичай до провайдера підключений тільки один комп'ютер - маршрутизатор або частіше його називають проксі сервер, відповідно у всіх комп'ютерів, підключених до проксі серверу буде один IP адреса в Інтернеті (він вважається зовнішній), а всередині Вашої мережі будуть внутрішні IP адреси, які з Інтернету не можна визначити. Внутрінніе ip адреси також заявляються унікальними. Це потрібно для того що б маршрутизатор не плутати б комп'ютери. На цій сторінці можна подивитися тільки Ваш зовнішній IP. За IP адресою можна дізнатися, хто Ваш провайдер, метоположеніе, або інформацію про самому провайдера. У провайдера по ip адресою можна отримати інформацію про вас. Щоб таке не сталося, існують різні способи приховати Ваш зовнішній IP. Наприклад, можна скористатися послугами анонімних проксі серверів або встановити програму зміни ip адреси, яка сама буде шукати такі сервера і переводити Ваше з'єднання інтернет мережі на роботу через ці проксі сервери.

Кожен день, виходячи в інтернет, ми спокійно ходимо по сторінках всесвітньої павутини, спілкуємося з друзями і не особливо замислюємося як це виглядає з технічної точки зору. Так відбувається рівно до тих пір, поки користувача волею випадку не поставлять в таку ситуацію, коли необхідно вникати в деякі тонкощі технічної сторони питання. Наприклад, коли Ви хочете пограти з другом в гру по мережі, Вас запитають «а який у Вас IP-адреса»? У технічній подддержке Вам можуть задати точно таке ж питання. А що таке IP-адреса і як дізнатися свій IP адреса комп'ютера - я постараюся пояснити в сьогоднішній статті.

Що таке ip-адреса?
IP адреса (Ай-Пі - англ. Internet Protocol) - це унікальна адреса мережевого пристрою в локальній мережі або мережі Інтернет. В найпоширенішою на поточний момент 4й версії протоколу він фактично складається з чотирьох цифр - октетів, які розділені крапками. Наприклад: 168.192.0.1 або 127.0.0.1. При цьому в кожному октеті використовуються числа від 0 до 255.


IP-адреса

- це основний тип адрес, на підставі яких мережевий рівень протоколу IP передає пакети між мережами, що складається з двох частин: номера мережі і номера вузла. В разі домашньої мережі - якої іншої ізольованій мережі - адреси вибираються зі спеціально зарезервованих блоків: 192.168.0.0/16, 172.16.0.0/12 або 10.0.0.0/8. Якщо ж мережа повинна працювати як складова частина Інтернету, то адреса мережі видається провайдером. В межах мережі АйПи адреси можуть бути статичні або динамічні. Статичний виділяється індивідуально для кожного пристрою і прописується на ньому. Динамічний IP адреса видається в автоматичному режимі кожному мережевому пристрою.

Як дізнатися свій IP-адресу?

В операційних системах Windows XP, Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1 щоб подивитися свій IP адреса комп'ютера або ноутбука в локальній мережі, треба зайти в Мережеві підключення. Знаходяться вони в Панелі управління. У разі Windows 7, Windows 8 і Windows 10 треба зайти в «Центр управління мережами і загальним доступом» і вибрати в меню пункт «Зміна параметрів адаптера». До речі, потрапити в мережеві підключення можна і швидше - треба лише натиснути комбінацію клавіш Win + R і виконати команду ncpa.cpl.
Отже, перед нами список наявних мережевих з'єднань . правою кнопкою миші натискаємо на підключення до мережі та в контекстному меню вибираємо пункт «Стан».


У вікні, треба натиснути кнопку «Відомості» і відкриється вікно «Відомості про мережевому підключенні» де можна буде дізнатися айпі адресу.

Як дізнатися свій IP-адресу за допомогою командного рядка?

ОС Windows XP / Windows 7:
1. Для цього запускаємо командний рядок:
Натискаємо кнопку «ПУСК»> «ВИКОНАТИ». У вікні вводимо команду cmd і натискаємо кнопку OK.
2. У командному рядку вводимо команду натисніть клавішу ENTER.


Результат виведення - IP-адреса, маска підмережі і IP-адреса шлюзу (default gateway) для кожного мережевого підключення .

ОС Linux (Ubuntu, Debian, CentOs):

Запусків в консолі команду.


Дізнатися свою IP-адресу в Лінукс через консоль можна і інший простенької командою:
ip -a

Перераховані вище способи дозволяють легко і просто подивитися IP-адреса комп'ютера в локальній мережі та мережі Інтернет у разі прямого підключення (кабель провайдера включений в комп'ютер).
Якщо Ви підключені через роутер і Вам потрібно дізнатися айпі адресу в мережі Інтернет - вам допоможуть наступні сайти: 2ip.ru, yoip.ru, myip.ru.

Добрий вечір, дорогі читачі! Сьогодні я розповім, як подивитися IP-адреса комп'ютера.

Для початку дам трохи теорії. Є відразу два IP-адреси: зовнішній і внутрішній. Зовнішній IP визначити не проблема, досить скористатися онлайн-сервісом, а ось з внутрішнім бувають труднощі. Почнемо з простого, нижче я дав посилання на найпопулярніший сервіс, щоб дізнатися зовнішній IP-адреса :

А тепер про складне, тут я розповім, як дізнатися внутрішній IP-адреса.

Необхідність дізнатися IP адресу свого комп'ютера виникає у багатьох користувачів через низку причин. Наприклад, треба пограти з друзями в онлайн гру або запустити FTP сервер. Без знання свого IP зробити це ніяк не вийде.

Так ось в цій статті я розповім, як подивитися IP-адресу свого комп'ютера найпростішими і швидкими методами.

Через панель управління

Перший спосіб найлегший, нам просто треба буде покопатися в панелі управління.

Отже, зайдіть в панель управління комп'ютером і виберіть пункт «Мережа та Інтернет»:


Отже, зайдіть в панель управління комп'ютером і виберіть пункт «Мережа та Інтернет»:

Потім виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом»:


Потім виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом»:


У вікні, знайдіть кнопку «Відомості ...» і клацніть оп ній:

Відкриється нове вікно, в якому буде вся необхідна інформація, в тому числі і Ip-адреса комп'ютера. Він написаний в рядку з назвою «Адреса IPv4»:

Також дізнатися свій IP-адресу можна через командний рядок Windows.

Через командний рядок Windows

Для початку нам треба відкрити саму командний рядок. Для цього скористайтеся гарячим поєднанням клавіш Win + R, де Win - клавіша з іконкою Windows. У вікні, введіть «cmd» без лапок:


І натисніть «ОК». Відкриється командний рядок, в яку нам треба вбити «ipconfig» без лапок:


Потім просто натисніть клавішу Enter. В результаті командний рядок видасть вам купу тексту. Серед нього нам треба знайти рядок, яка починається з «IPv4-адрес ... ..» і ще купу точок. В кінці цього рядка і буде наш IP-адреса:


Думаю, що цих двох способів вистачить.

Сподіваюся, ця стаття була вам корисна. Щоб не пропустити наступні уроки, і отримуйте нові статті прямо на пошту! Не забудьте розповісти про статтю своїм друзям в соціальних мережах за допомогою кнопочок, розташованих нижче. До зустрічі!

З самого початку попереджу, що стаття не про те, як дізнатися чужий IP-адреса або щось подібне, а про те, як дізнатися свій IP-адресу комп'ютера в Windows (а також в Ubuntu і Mac OS) різними способами - в інтерфейсі операційної системи , За допомогою командного рядка або онлайн, використовуючи сторонні сервіси.

У цій інструкції я детально покажу, як подивитися внутрішній (в локальній мережі або мережі провайдера) і зовнішній IP-адреса комп'ютера або ноутбука в Інтернеті, розповім, ніж одне відрізняється від іншого.

Простий спосіб дізнатися IP-адресу в Windows (і обмеження способу)

Один з найбільш простих способів дізнатися IP-адресу комп'ютера в Windows 7 і Windows 8.1 для початківців - зробити це, переглянувши властивості активного Інтернет підключення в кілька кліків. Ось як це робиться (про те як зробити те ж саме за допомогою командного рядка буде ближче до кінця статті):


Ось як це робиться (про те як зробити те ж саме за допомогою командного рядка буде ближче до кінця статті):

Головний недолік даного способу в тому, що при підключенні до Інтернету через Wi-Fi роутер , В цьому полі швидше за все буде відображатися внутрішній адресу (зазвичай починається з 192), що видається маршрутизатором, а зазвичай потрібно дізнатися зовнішній IP адреса комп'ютера або ноутбука в мережі Інтернет (про те, чим відрізняються внутрішній і зовнішній IP адреси ви можете прочитати далі в цій інструкції).

Дізнаємося зовнішній IP-адреса комп'ютера за допомогою Яндекс

Багато хто користується для пошуку в Інтернеті Яндексом, проте не всі знають, що свій IP адреса можна подивитися прямо в ньому. Для цього просто введіть дві літери «ip» в рядок пошуку.

Перший же результат буде відображати зовнішній IP адреса комп'ютера в Інтернеті. А якщо натиснути «Дізнайтеся все про своє сполученні», то ви також зможете отримати інформацію про регіон (місті), до якого належить Вашу електронну адресу, що використовується браузері і, іноді, деяку іншу.


А якщо натиснути «Дізнайтеся все про своє сполученні», то ви також зможете отримати інформацію про регіон (місті), до якого належить Вашу електронну адресу, що використовується браузері і, іноді, деяку іншу

Тут я зазначу, що деякі сторонні сервіси визначення IP, які будуть описані нижче, показують більш детальну інформацію. А тому іноді краще користуватися ними.

Внутрішній і зовнішній IP-адреса

Як правило, ваш комп'ютер має внутрішній IP-адреса в локальній мережі (домашньої) або підмережі провайдера (при цьому, якщо ваш комп'ютер підключений до Wi-Fi роутера, то він вже знаходиться в локальній мережі, навіть якщо інших комп'ютерів немає) і зовнішній IP адреса в Інтернеті.

Перший може знадобитися при підключенні мережевого принтера та інших дій в локальній мережі. Другий - в общем-то приблизно для того ж самого, а також для встановлення VPN-з'єднання з локальною мережею ззовні, мережевих ігор, прямих підключень в різних програмах.

Як дізнатися зовнішній IP адреса комп'ютера в Інтернеті онлайн

Для цього досить зайти на будь-який сайт, що надає таку інформацію, це безкоштовно. Наприклад, ви можете зайти на сайт 2 ip. ru або ip- ping. ru і відразу ж, на першій сторінці побачити свій IP-адресу в Інтернеті, провайдера, і іншу інформацію.


Як бачите, зовсім нічого складного.

Визначення внутрішнього адреси в локальній мережі або мережі провайдера

При визначенні внутрішнього адреси, враховуйте наступний момент: якщо ваш комп'ютер підключений до Інтернету через маршрутизатор або Wi-Fi роутер, то за допомогою командного рядка (спосіб описаний через кілька абзаців) ви дізнаєтеся IP-адреса у вашій власній локальній мережі, а не в підмережі провайдера.

Для того, щоб визначити свою адресу саме у провайдера, можна зайти в налаштування роутера і подивитися цю інформацію в статусі з'єднання або таблиці маршрутизації. Для більшості популярних провайдерів внутрішній IP-адреса буде починатися c «10.» і закінчуватися не на «.1».


1»

Внутрішній IP адреса, що відображається в параметрах роутера

В інших випадках, для того, щоб дізнатися внутрішній IP адреса, натисніть клавіші Win + R на клавіатурі і введіть cmd, а потім натисніть Enter.

У відкрилася командного рядку введіть команду ipconfig / all і подивіться значення IPv4-адрес для з'єднання по локальній мережі, що не PPTP, L2TP або PPPoE підключення.


У відкрилася командного рядку введіть команду ipconfig / all і подивіться значення IPv4-адрес для з'єднання по локальній мережі, що не PPTP, L2TP або PPPoE підключення

На завершення зазначу, що інструкція про те, як дізнатися внутрішній IP-адреса для деяких провайдерів може показати, що він збігається з зовнішнім.

Перегляд відомостей про IP адресу в Ubuntu Linux і Mac OS X

Про всяк випадок опишу також, як дізнатися свої IP адреси (внутрішній і зовнішній) в інших операційних системах.

В Ubuntu Linux, як і в інших дистрибутивах, можна просто ввести в терміналі команду ifconfig - a для отримання відомостей про всі активні з'єднаннях. Додатково до цього ви можете просто клікнути мишею по значку з'єднання в Ubuntu і вибрати пункт меню «Відомості про сполученні» для перегляду даних про IP адресу (це лише пара способів, є і додаткові, наприклад, через «Параметри системи» - «Мережа») .

У Mac OS X визначити адресу в Інтернеті ви можете, зайшовши в пункт «Системні налаштування» - «Мережа». Там ви зможете окремо переглянути IP адреса для кожного активного мережного підключення без особливого клопоту.


Як дізнатися свій IP-адресу за допомогою командного рядка?
Наприклад, коли Ви хочете пограти з другом в гру по мережі, Вас запитають «а який у Вас IP-адреса»?
Що таке ip-адреса?
Як дізнатися свій IP-адресу?
Як дізнатися свій IP-адресу за допомогою командного рядка?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача