Статьи

Як за допомогою Google Analytics дізнатися, які сайти посилаються на ваш ресурс?

  1. Крок 1
  2. крок 2
  3. крок 3
  4. крок 4
  5. крок 5
  6. крок 6
  7. Ще кілька порад:

Ранг вашого сайту (Google PageRank) залежить від багатьох чинників, але найбільш важливим є кількість вхідних посилань (зворотних посилань). Пошукові машини розцінюють вхідні посилання на ваш сайт як позитивні відгуки, відповідно, чим більше відгуків - тим вище рейтинг.

Хочете знати, які ресурси посилаються на ваш сайт? Або вас цікавить, скільки вхідних посилань ви заробили з учорашнього вечора? Все це можна дізнатися за допомогою Google Analytics, в цій статті докладна інструкція про те, як це зробити.

Крок 1

Зайдіть в Google Analytics і відкрийте сторінку «Standard Reporting» ( «Стандартні звіти»).

крок 2

У лівій панелі клацніть на вкладку «Traffic Sources» ( «Джерела трафіку»), далі: «Social» ( «Соцфункціі») -> «Pages» ( «Сторінки»).

крок 3

На сторінці, ви побачите список найбільш популярних веб-сторінок вашого сайту, клікнувши на будь-яку з них, ви зможете подивитися список сайтів, які розмістили вхідні посилання на цю сторінку.

крок 4

На даній сторінці Google Analytics показує звіт по «Social Referrals» ( «Переходам з соціальних мереж»). Далі потрібно переключитися на вкладку «Activity Stream» ( «Стрічка активності»). Див. Скріншот нижче.
На даній сторінці Google Analytics показує звіт по «Social Referrals» ( «Переходам з соціальних мереж»)

крок 5

На сторінці «Activity Stream» ( «Стрічка активності») потрібно переключитися на вкладку «Events» ( «Події»), яка знаходиться поруч з вкладкою «Conversations» ( «Чат»). Клікнувши на зелену іконку «Trackback», ви отримаєте список всіх сайтів, посилання з яких ведуть на одну конкретну сторінку.
На сторінці «Activity Stream» ( «Стрічка активності») потрібно переключитися на вкладку «Events» ( «Події»), яка знаходиться поруч з вкладкою «Conversations» ( «Чат»)

крок 6

Останній крок - близько кожного рядка знайдіть стрілочку, яка вказує вниз, клікніть на неї і в випадаючому меню виберіть пункт «View Activity» ( «Переглянути дію»), щоб перейти на ту сторінку, яка посилається на вашу.

Ще кілька порад:

Досить непросто дістатися до звіту про надходження нових посиланнях, але зробивши це один раз, ви можете додати віджет звіту в панель Google Analytics за допомогою кнопки «Add to Dashboard» ( «Додати до зведення»).

Ці звіти показують зворотні посилання на конкретну сторінку, але якщо ви хочете подивитися посилання на весь сайт, то у верхній частині сторінки клікніть на вкладку «ALL» ( «ВСЕ»), щоб відключити посторінковий фільтр.

Якщо хочете подивитися, скільки нових сайтів дали вхідні посилання на ваш за минулий день, встановіть необхідний проміжок часу у верхній частині сторінки.

Тепер ви знаєте, які ресурси найбільш часто дають посилання на ваш сайт, і можете планувати ваш контент, орієнтуючись і на аудиторію цих ресурсів.

за матеріалами Digital Inspiration

Хочете знати, які ресурси посилаються на ваш сайт?
Або вас цікавить, скільки вхідних посилань ви заробили з учорашнього вечора?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача