Статьи

Як підключити до PlayStation 4 зовнішній жорсткий диск

  1. PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?

PS4: підключаємо зовнішній жорсткий диск

  • Починаючи з березня 2017 роки ви можете підключити до вашої PS4 зовнішній жорсткий диск. Таким чином, зберігати ігри та програми ви можете і «поза» Щоб отримати таку можливість, доведеться оновити прошивку консолі до версії 4.50.
  • Відповідними для використання є жорсткі диски з USB 3.0, які забезпечують швидкість передачі даних при читанні і запису щонайменше від 40 Мбайт в секунду. Мінімальна ємність повинна складати 250 Гбайт, максимальна не повинна перевищувати 8 Тбайт.
  • Просто підключіть зовнішній жорсткий диск до PS4 через кабель USB і включіть обидва пристрої. В «Налаштуваннях» ви можете вибрати в категорії «Пристрої» пункт «USB Storage Devices». Тут тепер ви можете відформатувати жорсткий диск, вибравши опцію «Форматувати як зовнішнє сховище». При цьому всі дані на жорсткому диску, зрозуміло, будуть знищені.
  • Порада: якщо ви захочете коли-небудь відключити зовнішній жорсткий диск від PS4, спочатку натисніть кнопку «PlayStation» на контролері. У який з'явився «Швидкого меню» виберіть пункт «Звук / Пристрої», а потім «Зупинити використання розширеного сховища». Це дозволить уникнути втрати даних.

PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?

  • Стандартний жорсткий диск більшості моделей PlayStation 4 має ємність 500 Гбайт. Хоча ця цифра звучить переконливо, слід врахувати, що та чи інша гра може зажадати до 50 Гбайт (а іноді - і більше) дискового простору.
  • До березня цього року підключити зовнішній жорсткий диск до консолі можливості не було. Тепер це можливо.

Рада для PS4: заміна жорсткого диска

Міняємо жорсткий диск PS4

  • Порада: досить простим способом ви можете замінити вбудований жорсткий диск. В нашій окремій статті ми розповідаємо про те, як замінити встановлений в PS4 жорсткий диск на пристрій ємністю 1 Тбайт.
  • Якщо ви хочете програвати за допомогою PlayStation 4 музичні файли з вашого зовнішнього жорсткого диска, просто перенесіть їх на USB-флешку. В окремій інструкції ми розповідаємо про те, як ви зможете відтворювати пісні.

В іншій статті з практичними порадами ми розповімо вам, як можна заряджати контролер PS4 в режимі очікування.

Детальніше про те, як замінити жорсткий диск всередині PlayStation 4, ви можете дізнатися з цього відео:

Денис Поповкін

PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?
PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача