Статьи

Як підключити до PlayStation 4 зовнішній жорсткий диск

  1. PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?

PS4: підключаємо зовнішній жорсткий диск

  • Починаючи з березня 2017 роки ви можете підключити до вашої PS4 зовнішній жорсткий диск. Таким чином, зберігати ігри та програми ви можете і «поза» Щоб отримати таку можливість, доведеться оновити прошивку консолі до версії 4.50.
  • Відповідними для використання є жорсткі диски з USB 3.0, які забезпечують швидкість передачі даних при читанні і запису щонайменше від 40 Мбайт в секунду. Мінімальна ємність повинна складати 250 Гбайт, максимальна не повинна перевищувати 8 Тбайт.
  • Просто підключіть зовнішній жорсткий диск до PS4 через кабель USB і включіть обидва пристрої. В «Налаштуваннях» ви можете вибрати в категорії «Пристрої» пункт «USB Storage Devices». Тут тепер ви можете відформатувати жорсткий диск, вибравши опцію «Форматувати як зовнішнє сховище». При цьому всі дані на жорсткому диску, зрозуміло, будуть знищені.
  • Порада: якщо ви захочете коли-небудь відключити зовнішній жорсткий диск від PS4, спочатку натисніть кнопку «PlayStation» на контролері. У який з'явився «Швидкого меню» виберіть пункт «Звук / Пристрої», а потім «Зупинити використання розширеного сховища». Це дозволить уникнути втрати даних.

PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?

  • Стандартний жорсткий диск більшості моделей PlayStation 4 має ємність 500 Гбайт. Хоча ця цифра звучить переконливо, слід врахувати, що та чи інша гра може зажадати до 50 Гбайт (а іноді - і більше) дискового простору.
  • До березня цього року підключити зовнішній жорсткий диск до консолі можливості не було. Тепер це можливо.

Рада для PS4: заміна жорсткого диска

Міняємо жорсткий диск PS4

  • Порада: досить простим способом ви можете замінити вбудований жорсткий диск. В нашій окремій статті ми розповідаємо про те, як замінити встановлений в PS4 жорсткий диск на пристрій ємністю 1 Тбайт.
  • Якщо ви хочете програвати за допомогою PlayStation 4 музичні файли з вашого зовнішнього жорсткого диска, просто перенесіть їх на USB-флешку. В окремій інструкції ми розповідаємо про те, як ви зможете відтворювати пісні.

В іншій статті з практичними порадами ми розповімо вам, як можна заряджати контролер PS4 в режимі очікування.

Детальніше про те, як замінити жорсткий диск всередині PlayStation 4, ви можете дізнатися з цього відео:

Денис Поповкін

PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?
PlayStation 4: що робити, якщо жорсткий диск заповниться?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.