Статьи

Як перевірити витікаючі посилання з сайту

  1. Як закрити посилання

Сьогодні я пропоную вам перевірити витікаючі посилання з сайту і почистити / закрити від індексації зайві Сьогодні я пропоную вам перевірити витікаючі посилання з сайту і почистити / закрити від індексації зайві. В основному це стосується посилань на дрібні сайти, які тягнуть вас вниз і заважають просуванню. Адже всім відомо, що кількість вхідних посилань має бути більше, ніж вихідних - у вас дотримується цей баланс?

А ще дуже важливо видалити биті посилання - провідні нікуди або на шкідливі сайти. Всі ці моменти я розгляну в статті, так що приготуйтеся до глобальної чищенні сайту!

Вихідні (зовнішні) посилання - це ті ссилочку, які знаходяться на вашому сайті і ведуть на інші ресурси. Враховуються в основному відкриті посилання, незакриті від індексації.

Зміст статті

Насамперед потрібно визначити вихідних дані - як багато зовнішніх посилань йдуть з вашого сайту. Вручну нічого робити не потрібно, тому що існують різні сервіси та сайти для автоматизації цієї перевірки.

Їх існує багато, так що розгляну кілька варіантів, а ви вже вибирайте відповідний для вас:

1. Linkpad.ru - в поле на головній сторінці вставте посилання на ваш сайт і натисніть Знайти посилання. У розділі Одержувачі ви можете подивитися список всіх сайтів, на які посилається ваш сайт. Без реєстрації можна подивитися тільки 5 позицій, але після стандартної реєстрації ви отримаєте доступ до всіх даних.

Без реєстрації можна подивитися тільки 5 позицій, але після стандартної реєстрації ви отримаєте доступ до всіх даних

У розділі Посилання на сайті можна подивитися в якою саме статтею знаходиться посилання, під яким анкором ховається і точну адресу посилання.

У свій час використовувала цей сервіс для перевірки посилань, але в кінці кінців відмовилася. Інформацію показує недостовірно, багато зазначені посилання давно видалила і в цілому багато брехні в даних. Так що хоч сервіс і популярний, але ось вірити йому я не рекомендую.

2. megaindex.ru - дуже хороший сайт для перевірки даних, але для отримання потрібної інформації доведеться зареєструватися. Після реєстрації додайте свій сайт. Коли він з'явиться в табличці нижче, натисніть на його найменування.

Коли він з'явиться в табличці нижче, натисніть на його найменування

На сторінці у верхньому меню виберіть Сервіси - Аудит сайту. Ще раз введіть назву вашого сайту, і натисніть Почати! Після цього вам можуть запропонувати ввести телефон і іншу інформацію, щоб оповістити про завершення перевірки. Можна просто натиснути проіндексованих, і аналіз почнеться. Чи не закривайте сторінку, через кілька хвилин все закінчиться.

Чи не закривайте сторінку, через кілька хвилин все закінчиться

Увага! Безкоштовно перевіряється тільки 50 сторінок, якщо хочете більше - потрібно сплатити відповідний тариф.

Після аналізу ви отримаєте багато корисної інформації про свій сайт. Але щоб подивитися список вихідних посилань, потрібно в верхньому меню відкрити Ще й вибрати Вихідні посилання. Тут буде зручний список всіх посилань з вашого сайту, а в останньому стовпці зазначено кількість сторінок, з яких виходить посилання.

Великий плюс - тут є поділ на відкриті посилання і закриті за допомогою nofollow. Якщо навпаки посилань варто значення 0, значить все посилання закриті. Якщо 2-3, значить є відкриті.

3. pr-cy.ru/link_extractor - теж вельми непоганий сервіс для перевірки посилань. Працює стандартним способом: вказати посилання на свій сайт, натиснути Перевірити і почекати. Вихідні посилання відображаються праворуч і поруч з закритими стоїть червона напис nofollow.

Але тут є одна проблема - перевіряються посилання тільки з вказаною сторінки (головної). Так що перевіряти сайт, на якому більше 100 статей, буде проблематично.

Як висновок: рекомендую перевіряти посилання за допомогою сайту megaindex.ru. Відмінний сервіс, який дає найбільшу правдиву інформацію.

Як закрити посилання

Коли ви побачите загальне число зовнішніх посилань і побачите, де вони знаходяться, ви можете видалити непотрібні і закрити від індексації потрібні.

  1. nofollow - це спеціальний код, який дозволяє закрити посилання. Роботи все одно їх зможуть прочитати, але великої шкоди на сайт це не зробить. Так що намагайтеся закривати всі посилання. У закритому вигляді посилання виглядає так: «a href =" / посилання »rel =" nofollow "> текст або посилання на картинку».
  2. noindex - старий метод, який допомагав приховувати посилання від яндекса. Тепер Яндекс навчився зчитувати nofollow, так що необов'язково закривати інформацію цим способом. Щоб застосувати використовуйте формулу: посилання.
  3. У шаблоні сайту часто зустрічаються зовнішні посилання на сторонні сайти. Зазвичай розробники розміщують їх у підвалі. Як правило, прибрати їх досить просто - скопіюйте текст, потім зайдіть в Дизайн - Редактор - Footer.php. Натисніть ctrl + F, щоб запустити пошук і знайдіть скопійований текст або посилання. Видаліть непотрібний фрагмент, але обов'язково зробіть резервну копію, щоб можна було відновити інформацію в разі помилки.
  4. Віджет Управління - той самий, де знаходиться «увійти в адмінку». Там вшиті посилання на сайт вордпресс, а навіщо вам зайві посилання? Видаліть цей віджет, він ні до чого, і просто заходите на сайт через стандартну посилання site.ru/wp-admin.
  5. Топ коментаторів - молодим сайтам краще закрити індексацію сайтів в цьому віджеті (якщо ви використовуєте плагін Top Commentators Widget). В налаштуваннях можна або зовсім прибрати посилання (Hyperlink each name? - NO), або закрити їх від індексації (NoFollow each name if hyperlinked? - Yes).
  6. Посилання в коментарях - цей розділ теж бажано закрити. У багатьох шаблонах це зроблено автоматично, але подекуди доводиться ставити додаткові плагіни, щоб зменшити кількість вихідних посилань. Я використовую плагін ark-hidecommentlinks.1.1 - посилання робочі, по ним можна пройти, але вони закриті від індексування.

Існує думка, що можна не закривати посилання на великі сайти - яндекс, google, вконтакт, youtube та ін. Або на інші трастові сайти по вашій тематиці - це буде навіть корисно. Головне, щоб людина пройшла по посиланню і пробув хоча б хвилинку на тому ресурсі.

Як перевірити биті посилання. Як і писала вище, розповім і про цей важливий момент. Жахливо, якщо ваш сайт посилається на шкідливі сайти, закриті або на засланні помилка (404 сторінка). Тому потрібно раз на місяць перевіряти свій сайт і виправляти / видаляти всі ссилочку.

Найчастіше проблемні посилання ховаються в коментарях - людина рік тому залишив повідомлення, а через пару місяців закинув сайт або став масово продавати посилання і його заблокували. Нічого хорошого така «дружба» вам не принесе.

Вручну нічого робити не потрібно - встановіть плагін Broken Link Checker. Запустіть його, відкрийте Додатково і в самому низу натисніть кнопку перевірити ще раз всі сторінки. Після цього можете зайнятися своїми справами - на перевірку піде час.

Потім ви побачите список помилок з можливістю їх виправити:

  • 403 Forbidden - сторінка існує, але закрита для переглядів.
  • 404 Not Found - сторінка більше не існує або помилка в засланні.
  • 503 Service Unavailable - сервер сайту не відповідає.

Але в цілому виправляти потрібно тільки червоні - в них явно щось не так, інші перегляньте і може бути вони в порядку.

Тепер ви зможете перевірити витікаючі посилання з сайту і видалити / закрити непотрібні. Це дуже важливо зробити, адже якщо баланс між вхідними та вихідними буде порушений, пошукові системи вирішать, що ви продаєте посилання. А таким сайтам дуже складно просуватися і вибиватися в ТОП10.

Читайте також:

Адже всім відомо, що кількість вхідних посилань має бути більше, ніж вихідних - у вас дотримується цей баланс?
Там вшиті посилання на сайт вордпресс, а навіщо вам зайві посилання?
Hyperlink each name?
NoFollow each name if hyperlinked?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача