Статьи

Як перевірити витікаючі посилання з сайту

  1. Як закрити посилання

Сьогодні я пропоную вам перевірити витікаючі посилання з сайту і почистити / закрити від індексації зайві Сьогодні я пропоную вам перевірити витікаючі посилання з сайту і почистити / закрити від індексації зайві. В основному це стосується посилань на дрібні сайти, які тягнуть вас вниз і заважають просуванню. Адже всім відомо, що кількість вхідних посилань має бути більше, ніж вихідних - у вас дотримується цей баланс?

А ще дуже важливо видалити биті посилання - провідні нікуди або на шкідливі сайти. Всі ці моменти я розгляну в статті, так що приготуйтеся до глобальної чищенні сайту!

Вихідні (зовнішні) посилання - це ті ссилочку, які знаходяться на вашому сайті і ведуть на інші ресурси. Враховуються в основному відкриті посилання, незакриті від індексації.

Зміст статті

Насамперед потрібно визначити вихідних дані - як багато зовнішніх посилань йдуть з вашого сайту. Вручну нічого робити не потрібно, тому що існують різні сервіси та сайти для автоматизації цієї перевірки.

Їх існує багато, так що розгляну кілька варіантів, а ви вже вибирайте відповідний для вас:

1. Linkpad.ru - в поле на головній сторінці вставте посилання на ваш сайт і натисніть Знайти посилання. У розділі Одержувачі ви можете подивитися список всіх сайтів, на які посилається ваш сайт. Без реєстрації можна подивитися тільки 5 позицій, але після стандартної реєстрації ви отримаєте доступ до всіх даних.

Без реєстрації можна подивитися тільки 5 позицій, але після стандартної реєстрації ви отримаєте доступ до всіх даних

У розділі Посилання на сайті можна подивитися в якою саме статтею знаходиться посилання, під яким анкором ховається і точну адресу посилання.

У свій час використовувала цей сервіс для перевірки посилань, але в кінці кінців відмовилася. Інформацію показує недостовірно, багато зазначені посилання давно видалила і в цілому багато брехні в даних. Так що хоч сервіс і популярний, але ось вірити йому я не рекомендую.

2. megaindex.ru - дуже хороший сайт для перевірки даних, але для отримання потрібної інформації доведеться зареєструватися. Після реєстрації додайте свій сайт. Коли він з'явиться в табличці нижче, натисніть на його найменування.

Коли він з'явиться в табличці нижче, натисніть на його найменування

На сторінці у верхньому меню виберіть Сервіси - Аудит сайту. Ще раз введіть назву вашого сайту, і натисніть Почати! Після цього вам можуть запропонувати ввести телефон і іншу інформацію, щоб оповістити про завершення перевірки. Можна просто натиснути проіндексованих, і аналіз почнеться. Чи не закривайте сторінку, через кілька хвилин все закінчиться.

Чи не закривайте сторінку, через кілька хвилин все закінчиться

Увага! Безкоштовно перевіряється тільки 50 сторінок, якщо хочете більше - потрібно сплатити відповідний тариф.

Після аналізу ви отримаєте багато корисної інформації про свій сайт. Але щоб подивитися список вихідних посилань, потрібно в верхньому меню відкрити Ще й вибрати Вихідні посилання. Тут буде зручний список всіх посилань з вашого сайту, а в останньому стовпці зазначено кількість сторінок, з яких виходить посилання.

Великий плюс - тут є поділ на відкриті посилання і закриті за допомогою nofollow. Якщо навпаки посилань варто значення 0, значить все посилання закриті. Якщо 2-3, значить є відкриті.

3. pr-cy.ru/link_extractor - теж вельми непоганий сервіс для перевірки посилань. Працює стандартним способом: вказати посилання на свій сайт, натиснути Перевірити і почекати. Вихідні посилання відображаються праворуч і поруч з закритими стоїть червона напис nofollow.

Але тут є одна проблема - перевіряються посилання тільки з вказаною сторінки (головної). Так що перевіряти сайт, на якому більше 100 статей, буде проблематично.

Як висновок: рекомендую перевіряти посилання за допомогою сайту megaindex.ru. Відмінний сервіс, який дає найбільшу правдиву інформацію.

Як закрити посилання

Коли ви побачите загальне число зовнішніх посилань і побачите, де вони знаходяться, ви можете видалити непотрібні і закрити від індексації потрібні.

  1. nofollow - це спеціальний код, який дозволяє закрити посилання. Роботи все одно їх зможуть прочитати, але великої шкоди на сайт це не зробить. Так що намагайтеся закривати всі посилання. У закритому вигляді посилання виглядає так: «a href =" / посилання »rel =" nofollow "> текст або посилання на картинку».
  2. noindex - старий метод, який допомагав приховувати посилання від яндекса. Тепер Яндекс навчився зчитувати nofollow, так що необов'язково закривати інформацію цим способом. Щоб застосувати використовуйте формулу: посилання.
  3. У шаблоні сайту часто зустрічаються зовнішні посилання на сторонні сайти. Зазвичай розробники розміщують їх у підвалі. Як правило, прибрати їх досить просто - скопіюйте текст, потім зайдіть в Дизайн - Редактор - Footer.php. Натисніть ctrl + F, щоб запустити пошук і знайдіть скопійований текст або посилання. Видаліть непотрібний фрагмент, але обов'язково зробіть резервну копію, щоб можна було відновити інформацію в разі помилки.
  4. Віджет Управління - той самий, де знаходиться «увійти в адмінку». Там вшиті посилання на сайт вордпресс, а навіщо вам зайві посилання? Видаліть цей віджет, він ні до чого, і просто заходите на сайт через стандартну посилання site.ru/wp-admin.
  5. Топ коментаторів - молодим сайтам краще закрити індексацію сайтів в цьому віджеті (якщо ви використовуєте плагін Top Commentators Widget). В налаштуваннях можна або зовсім прибрати посилання (Hyperlink each name? - NO), або закрити їх від індексації (NoFollow each name if hyperlinked? - Yes).
  6. Посилання в коментарях - цей розділ теж бажано закрити. У багатьох шаблонах це зроблено автоматично, але подекуди доводиться ставити додаткові плагіни, щоб зменшити кількість вихідних посилань. Я використовую плагін ark-hidecommentlinks.1.1 - посилання робочі, по ним можна пройти, але вони закриті від індексування.

Існує думка, що можна не закривати посилання на великі сайти - яндекс, google, вконтакт, youtube та ін. Або на інші трастові сайти по вашій тематиці - це буде навіть корисно. Головне, щоб людина пройшла по посиланню і пробув хоча б хвилинку на тому ресурсі.

Як перевірити биті посилання. Як і писала вище, розповім і про цей важливий момент. Жахливо, якщо ваш сайт посилається на шкідливі сайти, закриті або на засланні помилка (404 сторінка). Тому потрібно раз на місяць перевіряти свій сайт і виправляти / видаляти всі ссилочку.

Найчастіше проблемні посилання ховаються в коментарях - людина рік тому залишив повідомлення, а через пару місяців закинув сайт або став масово продавати посилання і його заблокували. Нічого хорошого така «дружба» вам не принесе.

Вручну нічого робити не потрібно - встановіть плагін Broken Link Checker. Запустіть його, відкрийте Додатково і в самому низу натисніть кнопку перевірити ще раз всі сторінки. Після цього можете зайнятися своїми справами - на перевірку піде час.

Потім ви побачите список помилок з можливістю їх виправити:

  • 403 Forbidden - сторінка існує, але закрита для переглядів.
  • 404 Not Found - сторінка більше не існує або помилка в засланні.
  • 503 Service Unavailable - сервер сайту не відповідає.

Але в цілому виправляти потрібно тільки червоні - в них явно щось не так, інші перегляньте і може бути вони в порядку.

Тепер ви зможете перевірити витікаючі посилання з сайту і видалити / закрити непотрібні. Це дуже важливо зробити, адже якщо баланс між вхідними та вихідними буде порушений, пошукові системи вирішать, що ви продаєте посилання. А таким сайтам дуже складно просуватися і вибиватися в ТОП10.

Читайте також:

Адже всім відомо, що кількість вхідних посилань має бути більше, ніж вихідних - у вас дотримується цей баланс?
Там вшиті посилання на сайт вордпресс, а навіщо вам зайві посилання?
Hyperlink each name?
NoFollow each name if hyperlinked?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.