Статьи

Як дізнатися IP-адресу Wi-Fi роутера

 1. Дізнаємося IP-адреса роутера в Windows
 2. Як дізнатися IP-адресу Wi-Fi роутера на Android
 3. На iPhone і iPad
 4. На Mac OS
 5. Як дізнатися зовнішній IP-адреса роутера

Якщо вам з якоїсь причини знадобилося дізнатися IP-адресу роутера, наприклад для того, щоб зайти в налаштування (або якщо потрібен зовнішній IP-адреса, щоб отримати можливість доступу до локальної мережі з Інтернету), зробити це можна кількома способами.

У цій інструкції докладно про те, як дізнатися IP-адресу роутера для входу в адмінку і зовнішню адресу в Windows 10, 8 і Windows 7, на пристроях Android, iPhone і iPad, а також на Mac.

Примітка: для того, щоб дізнатися адресу роутера в мережі, потрібно, щоб пристрій, з якого ви його дізнаєтеся, було підключено до цього маршрутизатора (і не повинно бути помилок підключення), при цьому не важливо - по Wi-Fi або кабелю і є чи доступ в Інтернет.

Дізнаємося IP-адреса роутера в Windows

Дізнатися IP-адреса Wi-Fi роутера в Windows 10, 8 і Windows 7 можна декількома способами. Перший - за допомогою командного рядка.

 1. Запустіть командний рядок.
 2. Введіть команду ipconfig і натисніть Enter.
 3. В результаті відобразяться дані всіх мережевих підключень на комп'ютері, в тому числі неактивних. Знайдіть серед них то, яке є підключенням до вашого роутера - Бездротова мережа (якщо підключені по Wi-Fi) або Ethernet, якщо підключені по кабелю.
 4. Зверніть увагу на пункт «Основний шлюз» для цього підключення - це і є IP-адреса роутера. Якщо вам з якоїсь причини знадобилося дізнатися IP-адресу роутера, наприклад для того, щоб зайти в налаштування (або якщо потрібен зовнішній IP-адреса, щоб отримати можливість доступу до локальної мережі з Інтернету), зробити це можна кількома способами

Другий спосіб передбачає використання центру управління мережами і загальним доступом. Кроки будуть наступними:

 1. Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі і введіть команду ncpa.cpl (потім натисніть Enter).
 2. Відкриється список підключень на комп'ютері. Натисніть правою кнопкою миші тому підключенню, яке є підключенням до вашого роутеру і виберіть пункт меню «Стан».
 3. У наступному вікні натисніть кнопку «Відомості».
 4. І в вікні відомостей про підключення подивіться пункт «шлюз IP» - це буде адресою вашого роутера.

Як дізнатися IP-адресу Wi-Fi роутера на Android

На Android немає стандартної опції для того, щоб подивитися IP-адреса роутера (основний шлюз), але це можна зробити за допомогою сторонніх додатків:

 1. Скачайте додаток Wi-Fi Analyzer з Play Маркет https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer
 2. У додатку відкрийте меню - Tools (інструменти) -Lan Neighbors (сусіди по LAN).
 3. Зверніть увагу на пункт «Шлюз» - це буде IP адреса роутера. Також маршрутизатор може відображатися і на свій власний імені в списку із зазначенням адреси.

На iPhone і iPad

А ось на пристроях iOS можливість перегляду потрібних даних присутній:

 1. Зайдіть в Настройки - Wi-Fi.
 2. Натисніть по кнопці з буквою i поруч з ім'ям активного підключення.
 3. На наступному екрані ви побачите пункт «Маршрутизатор», де і буде вказаний IP-адреса роутера.

На Mac OS

Для того, щоб подивитися IP-адреса роутера на Mac:

 1. Натисніть по яблуку в лівому верхньому кутку і відкрийте «Системні налаштування», потім - пункт «Мережа».
 2. Виберіть активне з'єднання з роутером і натисніть кнопку «Додатково».
 3. У наступному вікні виберіть вкладку TCP / IP. На ній в пункті «Маршрутизатор» ви побачите IP-адресу вашого Wi-Fi роутера.

Як дізнатися зовнішній IP-адреса роутера

Зовнішній IP-адреса - це той адресу, під яким роутер працює не в локальній мережі, а в Інтернеті. У загальному випадку, під цим же адресою знаходяться в Інтернеті і всі підключені до роутера пристрою.

Таким чином, щоб дізнатися зовнішній IP адреса роутера, досить з будь-якого пристрою (без проксі і VPN) зайти на будь-який сервіс визначення цієї адреси.

Найпростіше зробити це так: зайти на Яндекс і ввести запит «Мій IP адреса», або на Google із запитом «My IP address» (на сьогодні по російськомовному запитом він не віддає правильний результат).

Найпростіше зробити це так: зайти на Яндекс і ввести запит «Мій IP адреса», або на Google із запитом «My IP address» (на сьогодні по російськомовному запитом він не віддає правильний результат)

Це і буде зовнішнім IP-адресою Wi-Fi роутера.

Якщо залишаються питання - задавайте коментарі. Якщо не залишилося, буде корисно, якщо ви поділитеся статтею в соціальних мережах, використовуючи кнопки нижче.

Можливі проблеми під час налаштування Wi-Fi роутера

Com/store/apps/details?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача