Статьи

Як вивести комп'ютер із сплячого режиму. Легко і просто!

  1. автоматична настройка
  2. ручне перемикання
  3. Як вивести комп'ютер із сплячого режиму?

Привіт всім! Питання про те як вивести комп'ютер із сплячого режиму часто задають навіть досвідчені користувачі. При цьому більшість з них часом плутають два схожих стану системи, не розуміючи принцип їх роботи. Тому перш ніж дати відповідь необхідно розібратися в особливості роботи даного режиму і його важливості.

До появи операційної системи «Vista» існував один режим очікування, який передбачав відключення монітора і деяких систем комп'ютера, але зберігає відкриті програми, до яких можна повернутися в будь-який час. Однак з приходом нових версій «Windows» з'явилося і таке поняття як « гібернація ». В результаті його також стали сприймати як сплячого режиму.

Зазвичай, коли говорять: «постав комп'ютер в сплячий режим», то мають на увазі дію, яке виконує система при натисканні кнопки «сон». В результаті все блоки комп'ютера обесточиваются, але харчування продовжує надходити на оперативну пам'ять. При цьому необхідно пам'ятати, що якщо відбудеться відключення електрики, то всі дані будуть втрачені. Саме тому використовують цей режим найчастіше власники ноутбуків, оскільки вони мають батарею живлення і такі проблеми їм не страшні.

Гибернация - припускає практично повне відключення всіх систем. При цьому дані з оперативної пам'яті зберігаються на певне місце на жорсткому диску. Після виходу з цього стану вони швидко відновлюються. Це дуже зручно, оскільки не потрібно повторно відкривати робочі програми, якщо ви ненадовго відійшли від комп'ютера.

автоматична настройка

Відповідаючи на питання про те, як встановити сплячий режим на комп'ютері, перш за все, рекомендується зробити настройки автоматичної системи. Так ваш пристрій буде переходити в вибране стан через певний час після вчинення останніх дій. Це дозволить продовжити термін експлуатації всіх елементів комп'ютера скорочуючи витрати енергії.

Для настройки автоматичного переходу необхідно зайти в «панель управління», далі перейти у вкладку «устаткування і звук», після чого вибрати розділ «електроживлення». У ньому ви знайдете пункт «настройка переходу в сплячий режим».

У ньому ви знайдете пункт «настройка переходу в сплячий режим»

Там можна задати часовий інтервал, через який і буде здійснено переведення в даний стан.

Там можна задати часовий інтервал, через який і буде здійснено переведення в даний стан

Якщо ви до цих пір використовуєте Windows XP, то для доступу до таких установок вам необхідно натиснути правою кнопкою миші на порожній області робочого столу. У що з'явився меню вибираємо пункт «Властивості». Далі потрібно натиснути на вкладку «Властивості Екрану», а в ній відкрити пункт «Заставка». Саме в цьому розділі меню і знаходиться пункт «Харчування», який дозволяє встановлювати сплячий режим. Час його включення визначає сама заставка, а значить їй його і можна регулювати.

Час його включення визначає сама заставка, а значить їй його і можна регулювати

ручне перемикання

Коли вам говорять: «відправ комп'ютер в сплячий режим», то передбачається, що систему потрібно перевести в цей стан негайно. Для цього є кілька способів, якими можна скористатися.

На деяких клавіатурах передбачена спеціальна кнопка, яка дозволяє виконати перемикання. Однак подібне доповнення є не на всіх пристроях введення даних, що робить цей метод не найпоширенішим.

Однак подібне доповнення є не на всіх пристроях введення даних, що робить цей метод не найпоширенішим

Якщо ви є власником ноутбука, то для виконання цієї дії вам просто потрібно закрити кришку. Такою особливістю володіють практично всі пристрої подібного типу, оскільки даний режим ідеально підходить для роботи з ними.

Такою особливістю володіють практично всі пристрої подібного типу, оскільки даний режим ідеально підходить для роботи з ними

Для самостійного переходу в «сон», необхідно натиснути кнопку «Пуск». Далі, біля кнопки «вимикання комп'ютера» слід знайти невелику стрілку, якій також необхідно скористатися. У що з'явився меню вибираємо пункт «сон», який і переведе пристрій в необхідне нам стан.

У що з'явився меню вибираємо пункт «сон», який і переведе пристрій в необхідне нам стан

Або натиснути на робочому столі клавіші alt + f4

Або натиснути на робочому столі клавіші alt + f4

Далі розглянемо варіанти того, як відключити сплячий режим на комп'ютері, оскільки цей процес також викликає певні питання.

Як вивести комп'ютер із сплячого режиму?

Для того щоб вийти з цього режиму необхідно провести одне із запропонованих дій:

  • можна просто поворухнути мишкою;
  • натискання на кнопку комп'ютерної мишки також виведе комп'ютер з цього стану;
  • клавіша включення теж здатна пробудити пристрій від сну;
  • натискання на кнопку клавіатури також дозволяє повернути техніку до роботи.

Деякі фахівці відповідаючи на питання, як прибрати сплячий режим на комп'ютері якщо мова йде про ноутбук, пропонують просто підняти кришку. Однак не завжди це спрацьовує і деколи доводиться натискати будь-яку кнопку на клавіатурі.

Фактично будь-яка дія, яке система сприймає як готовність до роботи, виводить комп'ютер зі стану сну. При цьому час, що витрачається на це значно менше ніж при стандартному включенні. Саме тому даний режим буде завжди користуватися великою популярністю.

Як вивести комп'ютер із сплячого режиму?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача