Статьи

Як зробити віртуальну карту MasterCard в Альфа-банку

 1. Як зробити віртуальну карту MasterCard в Альфа-Клік?
 2. Як отримати повні реквізити віртуальної карти MasterCard від Альфа-Банку?

Час від часу ви можете зіткнутися з необхідністю купити в інтернеті який-небудь товар або послугу на сайті, якому ви не можете довіряти на всі сто! Спеціально для таких ситуацій розроблені віртуальні картки, в тому числі карти MasterCard Virtual від Альфа-банку для безпечних покупок в Інтернеті.

Віртуальна карта MasterCard Virtual - це повний функціонал справжньої банківської карти, але випускається яка тільки в електронному вигляді, тобто користувач отримує: номер карти, CVC2-код, ім'я кардхолдера, дату валідності (Яку задає сам, на місяць, або на два, наприклад). Всі ці дані віртуальної карти MasterCard забезпечують додаткову безпеку онлайн-покупок, адже ви керуєте лімітом цієї карти, і в разі, якщо дані будуть скомпрометовані, ви можете тут же заблокувати цю карту, захистивши свої реальні рахунки і кредитки.

Компанії MasterCard Virtual від Альфабанка володіє реквізитами звичайної карти ( кредитної або дебетової), які необхідні для здійснення платежу через Інтернет:

 • 16-значний номер картки;
 • ім'я власника картки (cardholder's name);
 • термін дії картки (місяць і рік закінчення терміну дії);
 • CVC2-код карти;

Зверніть увагу, однією з ключових особливостей такого інструменту є той факт, що віртуальна банкова карта випускається без матеріального носія, тобто вашу карту фізично неможливо вкрасти у вас. Другий ключовою функцією віртуальної карти є її моментальний випуск і можливість здійснення оплати в інтернеті негайно, відразу після випуску.

При створенні віртуальної карти MasterCard в Альфа-банку для безпечних онлайн-покупок ви можете прямо в особистому кабінеті онлайн-банку «Альфа-Клік» встановити максимальний ліміт в межах еквівалента 1000 доларів США (хоча сама карта буде рублева, ліміт хоча і задається в американських доларах, але буде перерахований в рублі). Мало того, якщо ви плануєте зробити одну єдину покупку, то ви можете при створенні віртуальної карти Альфабанка відразу задати ліміт дорівнює сумі планованої вами покупки. Ще одним із способів зробити транзакцію в сумнівному онлайн-магазині безпечнішою, є блокування віртуальної карти відразу ж після здійснення покупки.

Випуск віртуальної карти Мастеркард Альфа-Банк не безкоштовний, кредитною організацією стягується комісія за випуск карти MasterCard Virtual в розмірі 49 рублів. Списується дана комісія з вашого рахунку на наступний день після випуску карти. Так, не забувайте, що одночасно у вас може бути випущено не більше 10 віртуальних карт Mastercard.

Як зробити віртуальну карту MasterCard в Альфа-Клік?

Щоб замовити випуск віртуальної карти в інтернет-банку Альфа-Клік вам необхідно дотримати ряд умов:

 • бути резидентом РФ;
 • мати поточний рахунок або рахунок кредитної (споживчої) карти в Альфа-Банку;
 • мати активну банківську карту Альфа-Банку;
 • бути підключеним до Інтернет-банку «Альфа-Клік».

Щоб випустити віртуальну карту МастерКард, наведіть на меню і зі списку розділу «Карти» виберіть пункт «Замовлення карт» і натисніть кнопку «Замовити» навпроти віртуальної карти.

В результаті ви опинитеся на сторінці створення віртуальної банківської карти з формою для введення даних, де вам необхідно буде вибрати / вказати наступну інформацію:

 • термін дії карти;
 • ліміт по карті в доларах США;
 • рахунок, до якого буде прив'язана карта.

Перед тим як відправити дані для випуску карти перевірте правильність написання вашого імені і прізвища латиницею, а також підтвердите, що ознайомилися з умовами створення віртуальної карти.

Коли ви ввели всі необхідні дані, перевірили їх і відправили, клікнувши на посилання створити - вам необхідно буде підтвердити операцію одноразовим паролем, який прийде на ваш смартфон, або у вигляді push-повідомлення, або у вигляді SMS. Якщо пароль пройшов, що в онлайн-банку в розділі «Карти» з'явиться нова віртуальна карта, в списку номер карти буде частково схований «зірочками» для додаткової безпеки.

Якщо пароль пройшов, що в онлайн-банку в розділі «Карти» з'явиться нова віртуальна карта, в списку номер карти буде частково схований «зірочками» для додаткової безпеки

Для проведення оплати в інтернеті або здійснення онлайн-покупок вам необхідно отримати повні реквізити карти, зробивши відповідний запит прямо в кабінеті «Альфа-Клік».

Як отримати повні реквізити віртуальної карти MasterCard від Альфа-Банку?

Щоб отримати повний номер карти і CVC2-код у вигляді SMS на свій смартфон, вам необхідно скористатися одним з цих методів:

 • Перебуваючи в особистому кабінеті в онлайн-банку «Альфа-Клік» в розділі «Карти», клікніть мишею на обрану віртуальну карту, після цього у вікні клікніть на посилання «Отримати номер карти і CVC2-код».
 • Перебуваючи в особистому кабінеті в онлайн-банку «Альфа-Клік» в підрозділі «Віртуальні карти» розділу «Карти», виберіть карту зі списку (якщо віртуальних карт у вас створено кілька) і натисніть «Отримати номер карти і CVC2-код»

Після чого у вас буде повна інформація по віртуальній карті Mastercard від Альфа-Банк, включаючи ім'я власника, повний номер картки, дату закінчення терміну дії та CVC2-код, тобто все, що необхідно для проведення онлайн-покупок через інтернет.

Як зробити віртуальну карту MasterCard в Альфа-Клік?
Як отримати повні реквізити віртуальної карти MasterCard від Альфа-Банку?
Як зробити віртуальну карту MasterCard в Альфа-Клік?
Як отримати повні реквізити віртуальної карти MasterCard від Альфа-Банку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача