Статьи

Як збільшити файл підкачки в Windows 7

  1. Навіщо збільшувати файл підкачки
  2. Як збільшити свап

Поняття віртуальна пам'ять для багатьох користувачів комп'ютера не зовсім зрозуміло. Однак віртуальна пам'ять може поліпшити чуйність системи при високому навантаженні на оперативну пам'ять. Віртуальна пам'ять комп'ютера об'єднує в собі оперативну пам'ять і тимчасову пам'ять на жорсткому диску - файл підкачки.

Навіщо збільшувати файл підкачки

Якщо в системі встановлений невеликий обсяг пам'яті, то при виконанні «важких» додатків, наприклад, сучасних ігор, ви можете помітити значне зниження швидкодії аж до появи помилок і закриття програми. При цьому причиною зависань може бути нестача пам'яті. В такому випадку в системному треї з'являється жовтий трикутник зі знаком оклику і повідомлення «Не вистачає віртуальної пам'яті». Рішенням брак віртуальної пам'яті може бути установка додаткового обсягу оперативної пам'яті або збільшення файлу підкачки. У першому випадку необхідно підібрати планку оперативної пам'яті близьку до вже встановленої в системі за характеристиками. А ось збільшення файлу підкачки цілком проста операція, яка потребує особливих зусиль і витрат. Тут варто зауважити, що швидкість звернення до жорсткого диска помітно нижче, ніж до оперативної пам'яті, тому на сильний приріст в чуйності додатків сподіватися не варто.

Як збільшити свап

Для збільшення обсягу файлу підкачки в Windows 7 слід зайти в Панель управління і відкрити меню Система, далі відкрийте Додаткові параметри системи. Після чого перейдіть на вкладку «Додатково» в підрозділі «Швидкодія» натисніть на кнопку «Параметри ...». У вікні Параметри швидкодії на вкладці «Додатково» в підрозділі «Віртуальна пам'ять» натисніть на кнопку «Змінити ...». У вікні Віртуальна пам'ять вкажіть розмір віртуальної пам'яті і розділ жорсткого диска, де вона повинна зберігатися. За замовчуванням система задає розмір віртуальної пам'яті рівний полуторному обсягу оперативної пам'яті. Ви можете вказати розмір файлу підкачки в певних межах, і система буде в міру необхідності збільшувати його. Також можна використовувати файл підкачки на вибір системи, а також зовсім його відключити (якщо у вас досить великий обсяг оперативної пам'яті для виконання всіх завдань). Після зміни файлу підкачки може знадобитися перезавантаження системи.

Так як файл підкачки записується на жорсткому диску, то перед установкою більшого обсягу переконайтеся, що місця вистачить. При цьому якщо ви вкажете розмір файлу підкачки в деяких межах, то система створить файл підкачки на диску об'ємом верхньої межі. Файл підкачки (pagefile.sys) прихований, і його можна знайти на зазначеному розділі жорсткого диска.

Ось ми і розглянули, що таке файл підкачки, для чого він потрібен і як збільшити файл підкачки в Windows 7. Якщо стаття сподобалася, поділіться з друзями.

Не пропусти найцікавіше!
Підписуйтесь на нас в Facebook і Вконтакте!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача