Статьи

Як поліпшити екранну клавіатуру планшетів Windows

У планшетів на базі Windows один ергономічний недолік: екранна клавіатура після виклику розгортається рівно на половину екрану. Тому контент в запущених програмах стає складно розгледіти. Друкувати на сенсорному дисплеї буде зручніше, якщо екранна клавіатура буде напівпрозорої.

Щоб додати прозорості сенсорній клавіатурі Windows, необхідно встановити в систему кілька файлів. Завантажити їх можна по цьому посиланню на сайті 4pda.ru (Для скачування необхідно бути зареєстрованим на цьому сайті).

Завантажений архів Keyboard + Opacity.zip містить три файли. Відкрийте «Планувальник завдань» і імпортуйте в нього файл Keyboard.xml з архіву. В параметрах безпеки змініть користувача на свій аккаунт, ввівши його ім'я. Відкрийте вікно «Дії» і задайте «Запуск програми», для чого в поле «Програма або сценарій» вкажіть шлях до файлу AdjustTouchKeyboardOpacity.exe. Потім два рази натисніть ОК і запустите AdjustTouchKeyboardOpacity.exe.

Тепер при вході будь-якого користувача клавіатура буде ставати прозорою.

За матеріалами: 4pda.ru

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.