Статьи

Як налаштувати прямий доступ до CD-Rom з VirtualBox

При своїй уявній простоті, VirtualBox - досить потужна система віртуалізації. Досить часто користувачам потрібно підключити до віртуальної машини CD-Rom, жорсткий диск, флешку. У цій статті я опишу, як це зробити.

Для того, щоб підключити CD-Rom, вибираємо нашу віртуальну машину в списку і тиснемо кнопку «Налаштування» (див скріншот нижче).

Для того, щоб підключити CD-Rom, вибираємо нашу віртуальну машину в списку і тиснемо кнопку «Налаштування» (див скріншот нижче)

налаштовуємо віртуальну машину

В налаштуваннях переходимо на вкладку «Носії», вибираємо наш привід для дисків (див скріншот нижче) і ставимо галочку «Дозволити прямий доступ». Єдине обмеження (по крайней мере, в версії 4.3.2

6), що з віртуальної машини можна записати audio-cd.

6), що з віртуальної машини можна записати audio-cd

налаштовуємо віртуальну машину

Але іноді виникає ще бажання попрацювати з флешками. Тут вже трохи складніше. Для повноцінної роботи з флеш-накопичувачами, потрібно завантажити і встановити Oracle VM VirtualBox Extension Pack з офіційного сайту по засланні . Вибирати розширення потрібно в залежності від встановленої версії VirtualBox. Дізнатися версію VitrualBox жни в розділі «Довідка» - «Про програму» (в самому низу).

версія VirtualBox

Для того, щоб встановити додаток, можна просто клікнути по ньому 2 рази (якщо у вас WIndows) або 1 раз (в моєму випадку, в Убунту). Можна зайти в налаштування VirtualBox (Файл -> Настройки або гарячими клавішами Ctrl + G).

Відкриваємо налаштування VirtualBox

В налаштуваннях переходимо на вкладку «Модулі» і тиснемо «Додати плагін»

Додати плагін VirtualBox

Після того, як плагін буде успішно встановлено, переходимо до налаштуваннях нашої віртуальної машини. У настойках відкриваємо вкладку usb і ставимо галочки, як показано на скріншоті нижче.

usb VirtualBox

Єдине застереження - це працює далеко не у всіх гостьових системах. Іноді досить залишити тільки першу галочку «Включити контролер usb» (для цього не потрібно морочитися зі скачуванням і установкою Oracle VM VirtualBox Extension Pack).

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача