Статьи

Як налаштувати прямий доступ до CD-Rom з VirtualBox

При своїй уявній простоті, VirtualBox - досить потужна система віртуалізації. Досить часто користувачам потрібно підключити до віртуальної машини CD-Rom, жорсткий диск, флешку. У цій статті я опишу, як це зробити.

Для того, щоб підключити CD-Rom, вибираємо нашу віртуальну машину в списку і тиснемо кнопку «Налаштування» (див скріншот нижче).

Для того, щоб підключити CD-Rom, вибираємо нашу віртуальну машину в списку і тиснемо кнопку «Налаштування» (див скріншот нижче)

налаштовуємо віртуальну машину

В налаштуваннях переходимо на вкладку «Носії», вибираємо наш привід для дисків (див скріншот нижче) і ставимо галочку «Дозволити прямий доступ». Єдине обмеження (по крайней мере, в версії 4.3.2

6), що з віртуальної машини можна записати audio-cd.

6), що з віртуальної машини можна записати audio-cd

налаштовуємо віртуальну машину

Але іноді виникає ще бажання попрацювати з флешками. Тут вже трохи складніше. Для повноцінної роботи з флеш-накопичувачами, потрібно завантажити і встановити Oracle VM VirtualBox Extension Pack з офіційного сайту по засланні . Вибирати розширення потрібно в залежності від встановленої версії VirtualBox. Дізнатися версію VitrualBox жни в розділі «Довідка» - «Про програму» (в самому низу).

версія VirtualBox

Для того, щоб встановити додаток, можна просто клікнути по ньому 2 рази (якщо у вас WIndows) або 1 раз (в моєму випадку, в Убунту). Можна зайти в налаштування VirtualBox (Файл -> Настройки або гарячими клавішами Ctrl + G).

Відкриваємо налаштування VirtualBox

В налаштуваннях переходимо на вкладку «Модулі» і тиснемо «Додати плагін»

Додати плагін VirtualBox

Після того, як плагін буде успішно встановлено, переходимо до налаштуваннях нашої віртуальної машини. У настойках відкриваємо вкладку usb і ставимо галочки, як показано на скріншоті нижче.

usb VirtualBox

Єдине застереження - це працює далеко не у всіх гостьових системах. Іноді досить залишити тільки першу галочку «Включити контролер usb» (для цього не потрібно морочитися зі скачуванням і установкою Oracle VM VirtualBox Extension Pack).

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.