Статьи

Як завантажити відео з YouTube через Safari і Google Chrome

Питання про те, як завантажувати відео з YouTube задає кожен користувач мережі Інтернет, так як часто отримати доступ до якогось відеоролика потрібна офлайн. Для операційних систем Mac і Windows існує більше десятка різних програм і сервісів, що дозволяють завантажувати відео з самого популярного в світі відеохостингу, але навіщо засмічувати комп'ютер установкою непотрібних програм, якщо все можна зробити з використанням веб-браузерів Google Chrome, Safari і навіть Firefox.

Для операційних систем Mac і Windows існує більше десятка різних програм і сервісів, що дозволяють завантажувати відео з самого популярного в світі відеохостингу, але навіщо засмічувати комп'ютер установкою непотрібних програм, якщо все можна зробити з використанням веб-браузерів Google Chrome, Safari і навіть Firefox

Щоб завантажувати відео c YouTube досить встановити просте розширення, яке довело свою надійність і стабільну роботу часом. Плагін з назвою SaveFrom доступний для завантаження на сайті розробників. Все, що потрібно зробити для його установки - відкрити офіційний сайт через Google Chrome, Safari або Firefox, а потім натиснути на кнопку «Інструкція».

Все, що потрібно зробити для його установки - відкрити   офіційний сайт   через Google Chrome, Safari або Firefox, а потім натиснути на кнопку «Інструкція»

Так як процес установки доповнень в кожному веб-браузері відрізняється, то для кожного браузера розробники написали свою власну інструкцію. Так, власникам комп'ютерів Mac з Safari досить натиснути на цю кнопку, після чого запуститься автоматично завантажувати розширення на комп'ютер. Скачав файл потрібно запустити, після чого довести процес установки до кінця. На щастя, установка розширення SaveFrom для всіх веб-браузерів вкрай проста, тому впоратися з цим завданням зможе навіть дитина.

На щастя, установка розширення SaveFrom для всіх веб-браузерів вкрай проста, тому впоратися з цим завданням зможе навіть дитина

Як тільки плагін успішно встановлений, якщо ви перебуваєте поблизу відеороликом в YouTube почне відображатися зелена кнопка «Завантажити», натиснувши яку дозволить вибрати необхідну якість для завантаження. Відразу після вибору якості відеоролика для завантаження, почнеться його завантаження на комп'ютер, після чого завантаженим файлом можна розпоряджатися як завгодно.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача