Статьи

Як завантажити відео в контакті без програм

  1. вручну
  2. m.vk.com
  3. GetVideo
  4. висновок

Привіт, друзі Привіт, друзі! У цій статті розберемося як завантажити відео в контакті. Качати будемо з допомогою сервісу savefrom.net і вручну. Мені не подобався ідея установки програм або розширень для скачування так як все просто хитається і без них. Сподіваюся, ви зараз в цьому переконаєтеся.

вручну

Тут все ще простіше. Знаходимо відео в контакті і запускаємо його. Зупиняємо відео і, в будь-якому місці сторінки, але не на чорному полі програвача, тиснемо правою кнопкою мишки (викликаємо контекстне меню) і вибираємо «Переглянути код» .

Нам потрібно знайти адресу відео . Більшість відео мають розширення «MP4», тому шукати буде саме його. Тиснемо «ctrl + F» і в віконці пошуку пишемо «MP4».

C допомогою повзунка горизонтальної прокрутки знаходимо адресу нашого відео в потрібному дозволі (Тут воно вказується цифрами перед розширенням (наприклад - 720.mp4))

виділяємо адреса відео починаючи з «http» і закінчуючи «mp4» і копіюємо його. Щоб виділити потрібно двічі клікнути лівою кнопкою мишки на адресу

Відкриваємо нову вкладку в браузері і вставляємо скопійований адресу відео .

Тепер нам потрібно його перетворити.

https% 3A% 2F% 2Fcs12459.vk.me% 2Fu45011078% 2Fvideos% 2Fb246522123.720.mp4

В адресі всюди замінюємо:

  • «% 3A» - «:»
  • «% 2F» - «/»

Виходить повноцінний адреса відео .

«Https://cs12459.vk.me/u45011078/videos/b246522123.720.mp4»

Тиснемо «Enter»

У нас в цій вкладці запускається відео .

У будь-якому місці сторінки тиснемо правою кнопкою мишки (Викликаємо контекстне меню) і вибираємо «Зберегти відео як ...« .

Вибираємо місце для збереження відео в контакті і зберігаємо.

m.vk.com

Спосіб підказали в коментарях (Сергію величезна благодарнасть)

Дорогі друзі та Антон. Є спосіб набагато простіше, який я знайшов. Прошу його опублікувати: Відкриваєте сторінку з відео, далі з рядку перед vk.com пишете букву m. виходить сторінка мобільної версії: m.vk.com. Далі запускаєте відео, тиснете на паузу і вас виходить те ж саме без всяких кодів. Права кнопка миші, далі зберегти відео. Успіхів!

GetVideo

Для початку знайдемо сервіс в Інтернеті. Для цього пишемо пошуковий запит «getvideo» або ж аналогічний і переходимо на сайт «getvideo.org».

Після вибираємо вподобане відео з Вконтакте і відкриваємо його. Копіюємо адресу медіафайлу з рядка пошуку і вставляємо його в відповідне поле на сервісі.

Нажмімаем на кнопку завантажити і чекаємо, коли відео буде розпізнано на сайті. Після, ви побачите перелік доступних дозволів для скачування. Вибираєте потрібну і натискаєте кнопку «Завантажити відео» .

Розпочнеться процес завантаження, по завершенню якого відео буде вже знаходиться на вашому комп'ютері і доступно для перегляду без підключення до мережі.

Хотілося б попередити вас, що при натисканні на кнопку «Завантажити» , Яка знаходиться поруч з пунктом «Максимальна роздільна здатність», відбудеться перехід на сторінку для скачування однойменного додатка. Однак я б не радив ризикувати і завантажувати цю програму, адже вона може завдати шкоди вашому комп'ютеру.

висновок

Сподіваюся переконав вас, що вручну дуже просто завантажити відео в контакті. У цих двох способів є один величезний «+» - нічого не потрібно встановлювати. Ні програм, які не розширень в браузер. А чим менше ми встановлюємо - тим стабільніше працює наш комп'ютер і браузер . (Так само вручну можна скачати музику з контакту ).

Відео №2

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.