Статьи

Як отримати HTML-код для вставки на сайт відео з YouTube

  1. Як дізнатися адресу YouTube відео, розташованого на сайті
  2. Посилання «Поділитися» ролика з YouTube
  3. HTML-код для вставки на сайт відео з YouTube
  4. В общем-то все!

Відео з YouTube зовсім не обов'язково переглядати тільки на сайті www.YouTube.com . Напевно доводилося зустрічати ролики, розташовані на відео-хостингу YouTube, які вставлені в пости в соціальних мережах або на чиї-небудь сайтах. У цій статті докладно розглянемо, де і як взяти HTML-код для того, щоб вставити собі на сайт своє (або вподобане) відео з YouTube.

Як дізнатися адресу YouTube відео, розташованого на сайті

Подивимося на прикладі звичайного відео, розташованого на сайті, як дізнатися його HTML-код для вставки на свій сайт. Для цього уважно придивимося до спливаючої інформації на відео при наведенні мишки. У правому верхньому куті відео знаходиться хітровивернутая стрілка. Вона то нам і потрібна! Кількома по ній!

Посилання «Поділитися» ролика з YouTube

Клік по хітровивернутой стрілки призведе до того, що в вікні відео-плеєра YouTube поверх самого відео з'явиться шар «Поділитися» з прямим посиланням на відео. Але нам потрібна не посилання на відео, нам потрібен HTML-код для вставки цього відео на сайт. Тому рухаємося далі і натискаємо на кнопку ...:

HTML-код для вставки на сайт відео з YouTube

УРА ура! У новій вкладці відкриється власне сторінка з відео на сайті YouTube. А це нам і потрібно. Дивимося на те, що розташоване нижче відео і робимо наступне:

  1. Знаходимо посилання «Поділитися» (вже зі знайомою нам хітровивернутой стрілкою), натискаємо по ній!
  2. У меню, знаходимо посилання «HTML-код».

У меню, знаходимо посилання «HTML-код»

В общем-то все!

У вкладці «HTML-код», знайденої вище буде те, що ми шукали:

<Iframe width = "560" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/CZKXWQ02e-4" frameborder = "0" allowfullscreen> </ iframe>

Цей код можна скопіювати і спробувати вставити до себе на сайт. З цим можуть бути проблеми, тому що тег <iframe> може бути заборонений, але це тема для іншої статті.

Також є розширені настройки у вкладці YouTube «HTML-код», але це теж окрема тема.

PS оновлена ​​стаття « Посилання на відео і HTML-код для вставки відео на сайт c YouTube »

Заберіть посилання на статтю до себе, щоб потім легко її знайти;)

Виберіть, то, чим користуєтеся найчастіше:

Дякую за увагу, залишайтеся на зв'язку! Нижче посилання на форум і обговорення; )

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.