Статьи

Як отримати HTML-код для вставки на сайт відео з YouTube

  1. Як дізнатися адресу YouTube відео, розташованого на сайті
  2. Посилання «Поділитися» ролика з YouTube
  3. HTML-код для вставки на сайт відео з YouTube
  4. В общем-то все!

Відео з YouTube зовсім не обов'язково переглядати тільки на сайті www.YouTube.com . Напевно доводилося зустрічати ролики, розташовані на відео-хостингу YouTube, які вставлені в пости в соціальних мережах або на чиї-небудь сайтах. У цій статті докладно розглянемо, де і як взяти HTML-код для того, щоб вставити собі на сайт своє (або вподобане) відео з YouTube.

Як дізнатися адресу YouTube відео, розташованого на сайті

Подивимося на прикладі звичайного відео, розташованого на сайті, як дізнатися його HTML-код для вставки на свій сайт. Для цього уважно придивимося до спливаючої інформації на відео при наведенні мишки. У правому верхньому куті відео знаходиться хітровивернутая стрілка. Вона то нам і потрібна! Кількома по ній!

Посилання «Поділитися» ролика з YouTube

Клік по хітровивернутой стрілки призведе до того, що в вікні відео-плеєра YouTube поверх самого відео з'явиться шар «Поділитися» з прямим посиланням на відео. Але нам потрібна не посилання на відео, нам потрібен HTML-код для вставки цього відео на сайт. Тому рухаємося далі і натискаємо на кнопку ...:

HTML-код для вставки на сайт відео з YouTube

УРА ура! У новій вкладці відкриється власне сторінка з відео на сайті YouTube. А це нам і потрібно. Дивимося на те, що розташоване нижче відео і робимо наступне:

  1. Знаходимо посилання «Поділитися» (вже зі знайомою нам хітровивернутой стрілкою), натискаємо по ній!
  2. У меню, знаходимо посилання «HTML-код».

У меню, знаходимо посилання «HTML-код»

В общем-то все!

У вкладці «HTML-код», знайденої вище буде те, що ми шукали:

<Iframe width = "560" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/CZKXWQ02e-4" frameborder = "0" allowfullscreen> </ iframe>

Цей код можна скопіювати і спробувати вставити до себе на сайт. З цим можуть бути проблеми, тому що тег <iframe> може бути заборонений, але це тема для іншої статті.

Також є розширені настройки у вкладці YouTube «HTML-код», але це теж окрема тема.

PS оновлена ​​стаття « Посилання на відео і HTML-код для вставки відео на сайт c YouTube »

Заберіть посилання на статтю до себе, щоб потім легко її знайти;)

Виберіть, то, чим користуєтеся найчастіше:

Дякую за увагу, залишайтеся на зв'язку! Нижче посилання на форум і обговорення; )

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача