Статьи

Як поставити пароль на директорію адміністратора WordPress (wp-admin)

  1. мануальний метод
  2. Помилка 404 або занадто багато помилок переадресації
  3. Як виправити проблему з Ajax

Прочитавши заголовок цієї статті, ви напевно подумали - а хіба директорія wp-admin і так не захищена паролем? Вам адже потрібно авторизуватися, щоб в неї потрапити. Все вірно, однак щоб додати додатковий рівень захисту, популярні сайти часто додають ще один рівень аутентифікації. У цій статті ми пропонуємо вам покрокову інструкцію про те, як поставити пароль на директорію адміністратора WordPress.

Щоб не вдаватися в зайві подробиці, ми будемо говорити тільки про тих веб-хостингових компаніях, які надають cPanel, так як використовуючи цей інтерфейс, додати пароль для директорії досить просто.

Зайдіть в cPanel. Спускайтеся вниз, поки не побачите вкладку Security. Натисніть на іконку "Password Protect Directories".

Натисніть на іконку Password Protect Directories

Натиснувши на неї, ви побачите спливаюче вікно, в якому потрібно вказати місцезнаходження директорії. Просто натисніть на web root. Потрапивши туди, знайдіть папку, в якій зберігається ваш WordPress. Потім натисніть на папку / wp-admin /. Перед вами з'явиться наступне вікно:

Перед вами з'явиться наступне вікно:

Просто відзначте бокс "password protect this directory". Потім створіть користувача для даної директорії. Тепер, коли ви спробуєте зайти в директорію wp-admin, ви повинні побачити вікно для обов'язкової аутентифікації, таке як це:

Тепер, коли ви спробуєте зайти в директорію wp-admin, ви повинні побачити вікно для обов'язкової аутентифікації, таке як це:

мануальний метод

Для початку створіть файл .htpasswds. Ви можете без праці це зробити, використовуючи цей генератор . Завантажте файл поза директорії / public_html /. наприклад:

home / user / .htpasswds / public_html / wp-admin / passwd /

Потім створіть файл .htaccess і завантажте його в директорію / wp-admin /. Після цього додайте туди наступний код:

AuthName "Admins Only" AuthUserFile /home/yourdirectory/.htpasswds/public_html/wp-admin/passwd AuthGroupFile / dev / null AuthType basic require user putyourusernamehere

Не забудьте додати в нього ваші ім'я користувача та шлях AuthUserFile.

Помилка 404 або занадто багато помилок переадресації

Таке може статися, в залежності від конфігурації вашого сервера. Щоб виправити цю проблему, відкрийте ваш основний .htaccess файл і додайте наступний код перед початком правил WordPress.

ErrorDocument 401 default

От і все. Тепер у вас на WordPress стоїть подвійне аутентифікація для розділу адміністратора. Це хороша альтернатива обмеження доступу до wp-admin по IP-адресою.

Як виправити проблему з Ajax

Якщо ви ставите пароль на директорію адміністратора в WordPress, це завадить функціональності Ajax в зовнішньому інтерфейсі веб сайту (якщо він там використовується). У нас, наприклад, немає плагінів, які використовують ajax в зовнішньому інтерфейсі, але якщо у вас є, то ось як ви можете розібратися з цією проблемою.

Відкрийте файл .htaccess, який знаходиться в папці / wp-admin / (це не основний файл .htaccess, який ми редагували раніше).

У файлі wp-admin .htaccess, введіть наступний код:

<Files admin-ajax.php> Order allow, deny Allow from all Satisfy any </ Files>

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.