Статьи

Як вести щоденник харчування, щоб перестати переїдати і схуднути

Дієтологи часто радять вести журнал калорійності, куди потрібно записувати все, що ви їсте за день.

Найзручніше це робити в телефонному додатку. Дослідження показало, що серед 1700 учасників програми схуднення ті, хто вів щоденник харчування, скинули майже вдвічі більше ваги, ніж ті, хто не вважали калорії. Цей навик не тільки допоможе досягти цілей у втраті або наборі ваги, але і цілком може виявити харчові алергії, захворювання і недолік нутрієнтів.

  • Будьте чесними. Якщо ви хочете скористатися перевагами підрахунку калорій по повній, що не брешіть собі про кількість з'їденого. Записуйте кожен перекус, навіть якщо ви не хочете його там бачити.
  • Будьте уважними. Спосіб готування їжі, соуси і приправи - все це може мати відчутні відмінності і додавати чимало калорій. Переконайтеся, що правильно визначаєте інгредієнти і їх енергетичну цінність.
  • Регулярність - головне. Спробуйте вести щоденник щодня і не пропускати записи хоча б тиждень поспіль. Потім процес стане легше і незабаром увійде в звичку.
  • Слідкуйте за тим, що вас провокує. За допомогою журналу ви зможете визначити, переїдайте ви в компанії друзів або збільшує стрес бажання їсти.

Хочете, щоб ми написали про вас - надсилайте свої новини нам на пошту [email protected]

Наш YouTube-канал

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача