Статьи

Як включити вертикально зняте відео на телефон в ваш фільм.

  1. Фонове, збільшене відео.
  2. Телефон в руці
  3. фоновий елемент

Вертикально зняте відео, щільно входить в наше життя. І таких відео, стає все більше і більше. І тут, виникає питання, як зробити так, щоб таке відео можна було дивитися. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то читайте далі.

Хоча кінематографісти взагалі не хочуть працювати зі співвідношенням сторін телефону 9:16, але цілком може статися так, що ви повинні будете включити цей вертикально зняте відео в свій проект. Можливо, документальний фільм вимагає відео від свідка, який зняв інцидент. Або, може бути, ви складаєте набір відеороликів від учасників на весіллі, бажаючих нареченому і нареченій щасливе майбутнє. Широка публіка не завжди дотримується кращих практик кіновиробництва, тому постає дилема, що робити.

Найпростіший вихід, нічого не робити, але тоді, вашим глядачам, буде зовсім не комфортно дивитися відео зняте вертикально на звичайному телевізорі, зі звичайним співвідношенням сторін , Яке, останнім часом, де факто стандарт 19х9. Але звичайно, це не вихід.

Дана стаття, розглянута на прикладі програми Adobe Premiere Pro. Фактично, не має значення, який саме програмою для монтажу ВИ користуєтеся, оскільки основні принципи, у всіх програм схожі. Але якщо ви працюєте в програмі Sony Vegas і у вас виникла проблема, як повернути відео, то про те, як це зробити для Sony Vegas, читайте тут . Про те, як повернути відео в програмі Premiere Pro, читайте в цій статті.

Фонове, збільшене відео.

Первісна ідея, яка прийшла мені в голову, полягала в тому, щоб дублювати відео з телефону і масштабувати нижній шар, щоб він заповнив композицію 1080p, а потім розмити фон. Я був майже впевнений, що бачив це раніше в новинних трансляціях і відеороликах в Інтернеті. Однак це виглядало не так.

Такий трюк, може працювати при деяких обставинах, але не завжди. Замість цього давайте подивимося на непропорційне збільшення масштабу, коли відео, збільшується тільки по горизонталі.

Імпорт кадри зі свого телефону в свою програму для монтажу відео, дублюйте кадри, (як це зробити в Sony Vegas, читайте тут ) І створіть нижній шар для фону, і верхній шар для кліпу.

Імпорт кадри зі свого телефону в свою програму для монтажу відео, дублюйте кадри, (як це зробити в Sony Vegas, читайте   тут   ) І створіть нижній шар для фону, і верхній шар для кліпу

Відкрийте настройки шкали відео доріжки фону і скасуйте масштаб. У прикладі з фотографією ви можете бачити, що мій масштаб вже становить 29%, це просто тому, що я працював з вертикальним відео в 4k дозволі, яке я масштабував, щоб воно, відповідало композиції. При прибраній галочці масштабуйте фоновий шар вертикально, поки він не заповнить композицію.

При прибраній галочці масштабуйте фоновий шар вертикально, поки він не заповнить композицію

Потім потрібно додати розмиття по Гауса на шар з фоном. Збільште розмитість до 100 і виберіть repeat edge pixels.

Збільште розмитість до 100 і виберіть repeat edge pixels

Це може здатися прекрасним, але тут мені в голову прийшла ідея, відокремити фон від переднього плану, щоб не відволікати глядача від фактичного вертикального відео. Тому зменшіть прозорість до 50-75%.

Тому зменшіть прозорість до 50-75%

Кінцевий результатом буде щось на зразок цього.

Кінцевий результатом буде щось на зразок цього

Телефон в руці

Для більш цікавого ефекту ви можете розглянути можливість включення зображення самого телефону під час вашої відео.

Щоб створити такий кліп, вам, по-перше, потрібна сама картинка з телефоном. Ви можете створити її самостійно, сфотографувавши телефон в руці. Але можна взяти картинку з фотостоку, наприклад, з безкоштовних Pixabay , Або з Pexels , Які коротко описані в статті, - Де взяти відео для YouTube.

Проте, проблема тут в тому, що фактичне відео зображення в телефоні буде занадто маленьким. Тому ви захочете збільшити шар з телефоном, щоб екран стосувався верхньої і нижньої частини композиції.

Якщо на вашому зображенні телефону є пальці, які перекривають частину вашого екрану, ви можете спочатку видалити область екрану в Photoshop і зберегти файл як PNG. Це дозволить заощадити час, ніж створювати для цього маску в After Effects.

Якщо весь екран вільний від перешкод, просто масштабуйте вертикальні кадри на екрані.

Щоб поліпшити ефект, ми також додамо фоновий шар, який дещо нагадує кадри з телефону, але не точно. В цьому випадку ми збираємося додати фотографію спальні і додати розмиття близько 50-75.

Результат буде виглядати наступним чином. Це мій улюблений спосіб роботи з вертикальними кадрами, але він має тенденцію працювати найкраще, коли кліп відносно короткий.

фоновий елемент

Зрозуміло, найпростішим підходом було б просто розташувати зациклена відео в якості фону позаду ваших кадрів з телефону. Проте, для кращого ефекту, потрібно додати тінь від вашого вертикального відео.

Зайдіть в панель ефектів і перетягніть ефект тіні на кліп для смартфона. Ви можете залишити його значення за замовчуванням, але щоб уникнути враження від ефекту від Microsoft Word, мені подобається збільшувати spread, зменшувати прозорість і дублювати ефект, щоб тінь відображалася по обидва боки вертикального відео.

От і все! Тепер у вас є три способи, завдяки яким, ваше вертикальне відео буде добре виглядати.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на розсилку і отримуйте оновлення сайту щопонеділка.

Автор: LEWIS MCGREGOR

джерело: premiumbeat.com

Схожі записи:

Сподобалася стаття?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача