Статьи

Як вставити презентацію в презентацію?

 1. 1. Вставка за допомогою iSpring Suite
 2. Переваги цього способу:
 3. Крок 1. Публікація додаткової презентації PowerPoint
 4. Крок 2. Вставка презентації як Web-об'єкта
 5. Крок 3. Публікація основний презентації PowerPoint
 6. 2. Додавання презентації засобами PowerPoint

Якщо Ви багато працюєте з презентаціями, можливо Ви вже стикалися з ситуацією, коли необхідно вставити одну презентацію PowerPoint в іншу. Для цього існує кілька способів: використовуючи засоби PowerPoint або за допомогою редакторів iSpring Suite або iSpring Pro .

1. Вставка за допомогою iSpring Suite

Якщо Вам необхідно розмістити презентацію в інтернеті, то оптимальним способом для додавання однієї презентації в іншу є перетворення презентації в формат Flash / HTML5. Технологія конвертації iSpring дозволяє зберегти при цьому всю функціональність і оформлення вихідних презентацій PowerPoint.

Переваги цього способу:

 • Головним плюсом є можливість обмежити місце на слайді для вбудованої презентації. Ви можете розташувати її строго на обраної області, і вона не буде перекривати інший вміст слайда. Звичайно, при необхідності ви можете розмістити її і повністю на весь слайд.
 • Додаткова презентація повністю вбудовується в основну і легко управляється: Він може активований в будь-який момент, коли це буде потрібно. Крім того, збереження PowerPoint презентації в Flash / HTML5 може стати в нагоді в багатьох інших випадках. Перетворену презентацію легко поширити по мережі, вбудувати на сторінки сайту або блогу, а також завантажити в систему дистанційного навчання (СДО) як дистанційний курс. Технологія iSpring дозволяє конвертувати з PPT в Flash / HTML5 з бездоганною якістю, зберігаючи без змін все анімації, гіперпосилання, ефекти переходів і зображення.

Щоб вставити одну PowerPoint-презентацію в іншу за допомогою редактора iSpring, необхідно виконати 3 прості кроки:

 1. Опублікувати додаткову презентацію
 2. Вставити додаткову презентацію як Web об'єкт в основну презентацію
 3. Опублікувати основну презентацію
Якщо Ви багато працюєте з презентаціями, можливо Ви вже стикалися з ситуацією, коли необхідно вставити одну презентацію PowerPoint в іншу

Крок 1. Публікація додаткової презентації PowerPoint

По-перше, необхідно перетворити презентацію, яку Ви хочете додати, в формат HTML5. У редакторі iSpring це завдання з легкістю вирішується за допомогою функції Публікація.

 1. Відкрийте вкладку iSpring Suite на панелі інструментів PowerPoint і натисніть Публікація.
 2. Відкрийте варіант публікації Web і скопіюйте (CTRL + C) адреса файлу в поле Локальна папка у вкладці Головна.
 3. Виберіть режим конвертації Для мобільних (HTML5), щоб презентація була доступна для перегляду на будь-яких пристроях, в тому числі планшетах і смартфонах.
 4. Виберіть відповідний плеєр в випадаючому меню (якщо Ви хочете вставити тільки презентацію без панелей керування та навігації, виберіть варіант None).
 5. Натисніть Опублікувати, щоб конвертувати презентацію в Web-формат.

Крок 2. Вставка презентації як Web-об'єкта

Як тільки додаткова презентація буде опублікована, відкрийте основну презентацію і перейдіть на потрібний слайд.

 1. На вкладці iSpring Suite на панелі інструментів PowerPoint натисніть кнопку Web.
 2. Виберіть пункт Шлях до файлу в випадаючому меню Веб-адреса в верхньому лівому кутку.
 3. Натисніть Огляд ..., потім вставте (Ctrl + V) шлях до локальної папці, який Ви копіювали раніше і натисніть Відкрити, щоб перейти всередину папки.
 4. Виберіть папку з позначкою (Web) у назві та відкрийте її.
 5. Відкрийте файл index.html.
 6. Поставте галочку для опції Включаючи всі файли і папки.
 7. Потім натисніть кнопку Ок, щоб вставити web-об'єкт на слайд вашою основною презентації.

Щоб подивитися, як додана презентація буде відображатися на слайді, натисніть кнопку Перегляд на вкладці iSpring Suite і виберіть Перегляд всіх слайдів.

Крок 3. Публікація основний презентації PowerPoint

Тепер необхідно опублікувати цю презентацію з вбудованим web-об'єктом. Щоб розмістити в інтернеті, перетворіть презентацію в формат Flash / HTML5 - для цього дотримуйтесь інструкції, описаної в пункті Публікація додаткової презентації PowerPoint. Редактор iSpring також дозволяє завантажити презентацію в СДО iSpring Online прямо з PowerPoint або перетворити її для розміщення в системи дистанційного навчання.

2. Додавання презентації засобами PowerPoint

 1. У презентації PowerPoint відкрийте слайд, на який ви хочете вставити іншу презентацію. Швидко перейти на потрібний слайд можна подвійним клацанням через вкладку Вид - Сортувальник слайдів.
 2. Перейдіть на вкладку Вставка і натисніть кнопку Об'єкт.
 3. Відзначте опцію Створити з файлу, натисніть кнопку Огляд ... і виберіть файл презентації, який ви хочете додати. Потім натисніть Ок, і Ви побачите, що презентація з'явилася у вигляді додаткового вікна на слайді.
 4. Додана презентація може відтворюватися як одним помахом, так і автоматично.
  Щоб налаштувати автоматичний запуск в PowerPoint 2007, перейдіть на вкладку Анімація, виберіть Налаштування анімації. Виберіть додану презентацію і натисніть Додати ефект> Дії з об'єктами> Show
 5. Якщо Ви використовуєте PowerPoint 2010/2013, то виділіть вікно доданої презентації, перейдіть на вкладку Анімація, натисніть Налаштування анімації і виберіть Команди дії OLE .... У вікні, виберіть Show.
 6. Переконайтеся, що в полі Початок о параметрах запуску анімації вказано Після попереднього.

Недоліки цього способу

 • Додана презентація відкривається в повноекранному режимі і повністю перекриває слайд, на якому вона знаходиться.
 • Необхідно натискати на вікно презентації, щоб запустити її відтворення.

Виберіть зручний для Вас спосіб і додавайте одну презентацію PowerPoint в іншу.

Завантажити безкоштовну версію редактора iSpring Suite Ви можете по засланні →

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача