Статьи

Як вставити презентацію в презентацію?

 1. 1. Вставка за допомогою iSpring Suite
 2. Переваги цього способу:
 3. Крок 1. Публікація додаткової презентації PowerPoint
 4. Крок 2. Вставка презентації як Web-об'єкта
 5. Крок 3. Публікація основний презентації PowerPoint
 6. 2. Додавання презентації засобами PowerPoint

Якщо Ви багато працюєте з презентаціями, можливо Ви вже стикалися з ситуацією, коли необхідно вставити одну презентацію PowerPoint в іншу. Для цього існує кілька способів: використовуючи засоби PowerPoint або за допомогою редакторів iSpring Suite або iSpring Pro .

1. Вставка за допомогою iSpring Suite

Якщо Вам необхідно розмістити презентацію в інтернеті, то оптимальним способом для додавання однієї презентації в іншу є перетворення презентації в формат Flash / HTML5. Технологія конвертації iSpring дозволяє зберегти при цьому всю функціональність і оформлення вихідних презентацій PowerPoint.

Переваги цього способу:

 • Головним плюсом є можливість обмежити місце на слайді для вбудованої презентації. Ви можете розташувати її строго на обраної області, і вона не буде перекривати інший вміст слайда. Звичайно, при необхідності ви можете розмістити її і повністю на весь слайд.
 • Додаткова презентація повністю вбудовується в основну і легко управляється: Він може активований в будь-який момент, коли це буде потрібно. Крім того, збереження PowerPoint презентації в Flash / HTML5 може стати в нагоді в багатьох інших випадках. Перетворену презентацію легко поширити по мережі, вбудувати на сторінки сайту або блогу, а також завантажити в систему дистанційного навчання (СДО) як дистанційний курс. Технологія iSpring дозволяє конвертувати з PPT в Flash / HTML5 з бездоганною якістю, зберігаючи без змін все анімації, гіперпосилання, ефекти переходів і зображення.

Щоб вставити одну PowerPoint-презентацію в іншу за допомогою редактора iSpring, необхідно виконати 3 прості кроки:

 1. Опублікувати додаткову презентацію
 2. Вставити додаткову презентацію як Web об'єкт в основну презентацію
 3. Опублікувати основну презентацію
Якщо Ви багато працюєте з презентаціями, можливо Ви вже стикалися з ситуацією, коли необхідно вставити одну презентацію PowerPoint в іншу

Крок 1. Публікація додаткової презентації PowerPoint

По-перше, необхідно перетворити презентацію, яку Ви хочете додати, в формат HTML5. У редакторі iSpring це завдання з легкістю вирішується за допомогою функції Публікація.

 1. Відкрийте вкладку iSpring Suite на панелі інструментів PowerPoint і натисніть Публікація.
 2. Відкрийте варіант публікації Web і скопіюйте (CTRL + C) адреса файлу в поле Локальна папка у вкладці Головна.
 3. Виберіть режим конвертації Для мобільних (HTML5), щоб презентація була доступна для перегляду на будь-яких пристроях, в тому числі планшетах і смартфонах.
 4. Виберіть відповідний плеєр в випадаючому меню (якщо Ви хочете вставити тільки презентацію без панелей керування та навігації, виберіть варіант None).
 5. Натисніть Опублікувати, щоб конвертувати презентацію в Web-формат.

Крок 2. Вставка презентації як Web-об'єкта

Як тільки додаткова презентація буде опублікована, відкрийте основну презентацію і перейдіть на потрібний слайд.

 1. На вкладці iSpring Suite на панелі інструментів PowerPoint натисніть кнопку Web.
 2. Виберіть пункт Шлях до файлу в випадаючому меню Веб-адреса в верхньому лівому кутку.
 3. Натисніть Огляд ..., потім вставте (Ctrl + V) шлях до локальної папці, який Ви копіювали раніше і натисніть Відкрити, щоб перейти всередину папки.
 4. Виберіть папку з позначкою (Web) у назві та відкрийте її.
 5. Відкрийте файл index.html.
 6. Поставте галочку для опції Включаючи всі файли і папки.
 7. Потім натисніть кнопку Ок, щоб вставити web-об'єкт на слайд вашою основною презентації.

Щоб подивитися, як додана презентація буде відображатися на слайді, натисніть кнопку Перегляд на вкладці iSpring Suite і виберіть Перегляд всіх слайдів.

Крок 3. Публікація основний презентації PowerPoint

Тепер необхідно опублікувати цю презентацію з вбудованим web-об'єктом. Щоб розмістити в інтернеті, перетворіть презентацію в формат Flash / HTML5 - для цього дотримуйтесь інструкції, описаної в пункті Публікація додаткової презентації PowerPoint. Редактор iSpring також дозволяє завантажити презентацію в СДО iSpring Online прямо з PowerPoint або перетворити її для розміщення в системи дистанційного навчання.

2. Додавання презентації засобами PowerPoint

 1. У презентації PowerPoint відкрийте слайд, на який ви хочете вставити іншу презентацію. Швидко перейти на потрібний слайд можна подвійним клацанням через вкладку Вид - Сортувальник слайдів.
 2. Перейдіть на вкладку Вставка і натисніть кнопку Об'єкт.
 3. Відзначте опцію Створити з файлу, натисніть кнопку Огляд ... і виберіть файл презентації, який ви хочете додати. Потім натисніть Ок, і Ви побачите, що презентація з'явилася у вигляді додаткового вікна на слайді.
 4. Додана презентація може відтворюватися як одним помахом, так і автоматично.
  Щоб налаштувати автоматичний запуск в PowerPoint 2007, перейдіть на вкладку Анімація, виберіть Налаштування анімації. Виберіть додану презентацію і натисніть Додати ефект> Дії з об'єктами> Show
 5. Якщо Ви використовуєте PowerPoint 2010/2013, то виділіть вікно доданої презентації, перейдіть на вкладку Анімація, натисніть Налаштування анімації і виберіть Команди дії OLE .... У вікні, виберіть Show.
 6. Переконайтеся, що в полі Початок о параметрах запуску анімації вказано Після попереднього.

Недоліки цього способу

 • Додана презентація відкривається в повноекранному режимі і повністю перекриває слайд, на якому вона знаходиться.
 • Необхідно натискати на вікно презентації, щоб запустити її відтворення.

Виберіть зручний для Вас спосіб і додавайте одну презентацію PowerPoint в іншу.

Завантажити безкоштовну версію редактора iSpring Suite Ви можете по засланні →

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.