Статьи

Як зареєструватися в WebMoney. Покрокова інструкція! WebMoney гаманці і як їх створити

 1. Сервіс авторизації E-num
 2. Як завантажити вебмані кіпер класик з офіційного сайту
 3. Реєстрація пройдена успішно
 4. Що таке WMR і WMZ гаманець
 5. Як створити WMR гаманець в Вебмані
 6. Як дізнатися номер свого WMR гаманця
 7. Як створити WMZ якщо є WMR гаманець
 8. Як в Вебмані поміняти WMZ на WMR
 9. Як створити гаманець webmoney?
 10. Підготовка і важливі моменти
 11. Реєстрація в системі webmoney і створення електронного гаманця
 12. Робота з WebMoney Keeper
 13. § 1. Як створити електронний гаманець в WebMoney?
 14. § 2. Як завести електронний гаманець в Яндекс.Деньгах?
 15. Створення електронних гаманців всередині свого WMID

Webmoney - одна з найпопулярніших платіжних систем в мережі інтернет. Використовується скрізь, де на сайтах потрібно що-небудь оплачувати. Управляти своїми гаманцями можна на сайті системи, на комп'ютері і навіть на мобільному телефоні. Для цього потрібно всього лише створити вебмані кошелек.Вот, що вона може коротко:

Webmoney - одна з найпопулярніших платіжних систем в мережі інтернет

В цьому розділі розповім, як завести вебмані гаманець безкоштовно і швидко.

В цьому розділі розповім, як завести вебмані гаманець безкоштовно і швидко Йдемо на офіційний сайт платіжної системи. У верхній частині сторінки тиснемо на помаранчеву кнопку "Реєстрація".


Вводимо номер телефону з кодом країни.


Вводимо персональні дані і внизу погоджуємося з обробкою наших даних. Без згоди подальша реєстрація неможлива.


Далі необхідно підтвердити номер телефону. На нього прийдуть смс з кодом, який потрібно ввести в поле.


Далі система запропонує вам придумати пароль. Чи не вийде ввести простий пароль. Проводиться оцінка складності і занадто прості паролі не приймаються. Так що доведеться придумувати складний пароль.

Не забудьте його собі записати. Так само для зберігання паролів просто чудово підходить.


Створюємо необхідні валюти Створюємо необхідні валюти. На скрині варіант доларового гаманця. Якщо натиснути на трикутник, то в випадаючому списку можна вибрати потрібну валюту. Таким чином можна wmr гаманець створити. Якщо wmz - аналог долара, wmr вже рублевий гаманець. Приймаємо угоду.

Реєстрація закінчена. Для створення декількох валют тиснемо на плюсик праворуч від слова "фінанси".

Сервіс авторизації E-num

Для авторизації в своїх продуктах webmoney рекомендують в пріоритетному плані використовувати сервіс E-num. На мобільний телефон встановлюється програма, яка на число-питання видасть вам число-відповідь, яке потрібно буде ввести в потрібне поле.
Для цього так само потрібно зареєструватися. Зробити це так само просто, як створити вебмані гаманець.

Для авторизації в своїх продуктах webmoney рекомендують в пріоритетному плані використовувати сервіс E-num
На головній сторінці webmoney тиснемо зелену кнопку "Вхід".
На мобільний телефон прийде смс з кодом, який треба ввести у відповідне поле. Далі на цій сторінці тиснемо посилання на версію програми для операційної системи вашого мобільного телефону. Встановлюємо програму і активуємо її.
Запускаємо на своєму мобільному програму. Вибираємо розділ авторизації на сайті. Забиваємо число-питання і отримуємо число-відповідь. Тиснемо "продовжити". Все, ви досягли мети.

Як завантажити вебмані кіпер класик з офіційного сайту

Описаний вище спосіб використання webmoney на увазі візит на сайт. Існує так само програма під назвою Keeper WinPro (Classic). Користуватися їй зручніше, ніж через сайт. Однак для її використання ви повинні отримати формальний атестат в системі webmoney. При реєстрації ваш аккаунт за замовчуванням має атестат псевдоніма. Завантажити Keeper WinPro (Classic) для windows можна на цій сторінці.

Реєстрація пройдена успішно

Тепер і ви змогли створити вебмані гаманець. Нічого складного. Користуйтеся на здоров'я.

Кількість користувачів платіжної системи Вебмані постійно зростає. У мережу приходять «нові люди», які до цього з інтернетом були на Ви. Тому цілком закономірно, що виникають питання щодо створення гаманця WMR Webmoney і операцій з ним. В принципі, тут складного нічого немає і, прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як зареєструвати гаманець, де дізнатися його номер, як поміняти гроші не виходячи з системи. Ну що, поїхали.

Що таке WMR і WMZ гаманець

У платіжній системі Вебмані ви можете створювати різні гаманці. З назви гаманця можна дізнатися валюту, яка може на ньому зберігатися. Під різну валюту потрібно відкривати свій гаманець. Наприклад, що значить WMR в Webmoney - це гаманець в рублях, а WMZ - в доларах.

Ви можете відкривати гаманці в:

 • євро;
 • гривнях;
 • біткоіни;
 • Білоруських рублях;
 • тенге;
 • Золоте.

Найпопулярніший на пострадянському просторі - це, безсумнівно, гаманець WMR Webmoney. При цьому якщо у вас є гроші на рублевому гаманці, то ви, використовуючи внутрішні можливості платіжної системи, можете обміняти їх на іншу валюту.

Як створити WMR гаманець в Вебмані

Перед тим як зробити WMR гаманець в Вебмані вам потрібно створити обліковий запис. Після цього необхідно пройти процедуру верифікації. Верифікація - це підтвердження своєї особистості. Щоб це зробити вам доведеться сфотографувати ключові сторінки свого паспорта і індикаційний код, а потім завантажити зображення в WM.

Багато хто запитує: «Як в платіжній системі Webmoney створити WMR гаманець без паспорта?». На щастя, такої можливості немає. WM піклується про безпеку не тільки ваших грошей, але і інших користувачів. Без обов'язкової верифікації шахраїв стало б більше.

Розглянемо реєстрацію Webmoney WMR на прикладі версії WM mini. Насправді все дуже просто. У розділі гаманців в лівому кутку натисніть на плюсик. У вікні виберіть пункт «Створити гаманець». Розглянемо реєстрацію Webmoney WMR на прикладі версії WM mini

На новій сторінці вам буде запропоновано список валют, в яких ви можете відкрити гаманець. Якщо ви вже створили гаманець в рублях, то його не буде в списку. У цьому ви можете переконатися, подивившись скріншот нижче. До речі, не забудьте поставити галочку напроти пункту «Я приймаю умови даної угоди». На новій сторінці вам буде запропоновано список валют, в яких ви можете відкрити гаманець

Після підтвердження дії у вас з'явиться новий гаманець. Якщо перед тим як відкрити WMR гаманець в Вебмані ви не пройшли верифікацію, то система запропонує зробити це в процесі створення. У будь-якому випадку ви повинні будете завантажити свої документи, інакше ніяк.

Як дізнатися номер свого WMR гаманця

Про те, де в Webmoney номер рахунки WMR запитують тільки новачки. В принципі, WM хоч і складна платіжна система , Але такі елементарні речі там зрозумілі інтуїтивно. Тим, хто не розібрався, розповідаємо, як дізнатися WMR Webmoney гаманець.

Зайдіть до свого облікового запису, перейдіть в розділ гаманців. Там буде вже створений вами рублевий гаманець, позначений буквою R у блакитному колі. Навпаки значка буде стояти число - це сума грошей на вашому рахунку, а під сумою є 12 цифр, перед якими теж стоїть літера R. Наприклад, R123456789098 - це і є номер вашого гаманця.

Як створити WMZ якщо є WMR гаманець

Процедура як створити WMZ гаманець Webmoney якщо є WMR нічим не відрізняється від тієї, яку ми вже описали. Тобто:

 • заходимо в розділ гаманців;
 • натискаємо плюсик;
 • вибираємо «створити гаманець»;
 • вибираємо валюту;
 • погоджуємося з умовами і тиснемо підтвердити.

В інших версіях WM якщо немає плюсик, то однозначно присутня кнопка для створення гаманця, потрібно просто уважно подивитися. Алгоритм всюди однаковий.

Як в Вебмані поміняти WMZ на WMR

Багато хто купує різні товари на aliexpress.com. В інтерфейсі магазину можна вибрати, щоб ціни показувалися в доларах або рублях. При цьому розрахунки ведуться тільки в доларах. На практиці людина гортає товари, вибирає собі відповідний і коли справа доходить до оплати, то рахунок йому виставляють в доларах, а розраховував то людина на рублі. Ось тоді і виникає питання: «Як поміняти WMR на WMZ на Webmoney», адже з рублевого гаманця розплатитися безпосередньо не можна.

Почнемо з того, що перед тим як поміняти WMR на WMZ в Вебмані у вас повинні бути відкриті обидва гаманця. Потім переходите до свого облікового запису в розділ гаманців. Вибираєте будь-який гаманець і натискаєте на кнопку «Обміняти кошти». Почнемо з того, що перед тим як поміняти WMR на WMZ в Вебмані у вас повинні бути відкриті обидва гаманця

Потім у формі обміну вибираєте валюти і ставите суму. Потім у формі обміну вибираєте валюти і ставите суму

Зверніть увагу, що для зручності ви ставите суму тієї валюти, яку купуєте. Система сама розраховує, скільки потрібно буде заплатити. Потім просто натискаєте «ОК». Операція буде виконана моментально. Ви самі змогли переконатися немає нічого складно в тому, як в Вебмані перевести WMR в WMZ або навпаки.

Привіт шановні читачі блогу! У сьогоднішній статті я Вам розповім про те, як створити свій гаманець в системі WebMoney . Це особливо актуально для тих, хто вибрав своїм заробітком отримання доходу через інтернет. Про те, як створити гаманець webmoney йтиметься в цій статті.

Як створити гаманець webmoney?

З цієї статті Ви дізнаєтесь:

 1. Підготовка і важлива інформація
 2. Як зареєструвати WebMoney
 3. Реєстрація WebMoney Keeper Classic
 4. Переваги електронного гаманця WebMoney

Підготовка і важливі моменти

Перш ніж користуватися системою, необхідно створити гаманець, а для того, щоб в подальшому виводити кошти, рекомендується дотримуватися ряду певних, не таких уже й складних правил. Ці правила досить прості, але зате кожен, хто вже одного разу зареєструвався в системі - вже точно не пошкодує про це. Так само як необхідність вказати свої справжні дані, щоб згодом у Вас не виникало проблем при підтвердженні відомостей про себе.

Але давайте все-таки почнемо реєстрацію в WebMoney. Це досить просто і займе трохи часу. Єдине, не варто забувати про те, що Вам можуть знадобитися скани деяких документів, таких як, паспорт і СНІЛС. Скани повинні бути обов'язково чіткими, інакше вони просто не пройдуть модерацію в системі.

Реєстрація в системі webmoney і створення електронного гаманця

Отже, що знадобиться для того, щоб створити електронний гаманець webmoney? Перше, що потрібно пам'ятати при створенні гаманця і надалі його користуванні - ви повинні володіти електронною поштою, за допомогою якої буде проходити реєстрація і підтримуватися стабільна можливість використання системи.

Перш ніж реєструватися, відскануйте першу сторінку паспорта з фотографією і даними так, щоб їх було чітко видно. Також знадобиться сторінка з пропискою і СНІЛС. Все це потрібно для того, щоб отримати формальний атестат. Зареєстровані користувачі з атестатом «псевдоніма» будуть володіти лише обмеженими можливостями користування засобами і виводити їх самими мінімальними сумами, не більше 1000 рублів. Крім всіх перерахованих документів, слід мати при собі мобільний телефон і бажано, з постійно діючою цим картою. З її допомогою буде здійснюватися доступ до системи, де бувають потрібні коди підтверджень, які необхідно вводити у відповідне меню:


З її допомогою буде здійснюватися доступ до системи, де бувають потрібні коди підтверджень, які необхідно вводити у відповідне меню:

Вам потрібно буде створити рублевий гаманець webmoney, оскільки виведення коштів з різних майданчиків фрілансу і інших сервісів заробітку не підтримує доларову валюту.

Для реєстрації в електронній системі webmoney, потрібно набрати в адресному рядку шлях до сайту webmoney: http://webmoney.ru, ввести «Enter» і з'явиться сайт з відповідним інтерфейсом:


У правій частині сайту, Ви можете бачити дві великих кнопки: «Реєстрація» і «Вхід». Одна з них нам знадобиться тільки зараз, коли ми збираємося створити гаманець WebMoney . Кнопка «Вхід» потрібна буде тепер постійно, в разі, коли ми вирішимо зайти на свій аккаунт в системі вебмані. Отже, давайте реєструватимемося в WebMoney, для цього натиснемо кнопку «Реєстрація»:


Зараз перед Вами відкриється віконце з вибором способу реєстрації. Тут Вам знадобиться ввести номер мобільного телефону, на який ви отримаєте код, а після його потрібно ввести в кінці реєстрації і тим самим підтвердити її. Після введення всіх необхідних даних, отримуєте код смс-повідомленням, вводите його в відповідне меню, натискаєте підтвердити, отримуєте лист на електронну адресу з посиланням, по якій переходите для активації профілю.


У процесі проведених операцій, сервер зажадає завантажити на сторінку першу, чітко відскановану сторінку паспорта повністю, сторінку прописки і СНІЛС. Після завантаження цих документів, протягом декількох діб проходить їх модерація. При винесеному схвалення по закінченню тижня після активації профілю, можете починати сміливо користуватися сервісом і поруч його можливостей, відповідних формальному атестату.

У процесі реєстрації у Вас зажадають мінімальний набір даних, куди входить дата народження, електронна адреса та перевірки питання, який потрібно буде ввести в разі втрати доступу до системи.


У процесі реєстрації у Вас зажадають мінімальний набір даних, куди входить дата народження, електронна адреса та перевірки питання, який потрібно буде ввести в разі втрати доступу до системи

Після заповнення всіх полів, Вам залишиться тільки підтвердити введений номер телефону, на який прийде перевірки пароль, який потрібно буде ввести у відповідне поле:


Після заповнення всіх полів, Вам залишиться тільки підтвердити введений номер телефону, на який прийде перевірки пароль, який потрібно буде ввести у відповідне поле:

На останньому кроці залишиться тільки придумати пароль для подальшої взаємодії з системою, і ось реєстрація гаманця завершена!

При втраті доступу до системи, його можна буде відновити за допомогою мобільного телефону, електронної пошти або WMID, який при запиті ви отримаєте смс-повідомленням.

При наявності і введенні всіх зазначених даних, доступ відновиться легко і вже через добу, отримавши повідомлення про відновлення по електронній пошті, сміливо продовжуйте користуватися системою. Якщо ж, з тих чи інших причин, доступ втрачений повністю, залишається тільки створити новий гаманець. Тому питання про те, як створити гаманець webmoney заново з тими ж даними не складе ніяких проблем, головне, щоб електронна адреса та номер мобільного телефону були зовсім іншими.

І ось і настав довгоочікуваний момент, і Ви зареєструвалися в WebMoney! Прийміть мої привітання!!!
Отже, що ж ми бачимо на екрані:

 1. Нам пропонують створити гаманець для подальшої роботи в сервісі webmoney . При цьому можна вибрати як рублевий гаманець, так і гаманці інших валют.
 2. Також можна прив'язати до сервісу додатково банківську карту або прикріпити вже наявний електронний гаманець.


Також можна прив'язати до сервісу додатково  банківську карту  або прикріпити вже наявний електронний гаманець

Процес створення електронного гаманця нескладний, для цього спершу потрібно вибрати потрібну валюту (WMR - російські рублі, WMZ - долари, WME - євро, WMB - білоруські рублі і т.п.). Після чого ознайомтесь з угодою (чого я, якщо чесно кажучи, не робив довіряючи порядності системи). Далі відзначте галочку поруч під текстом, щоб підтвердити свою згоду з умовами системи. І на завершення натисніть кнопку Створити.

Робота з WebMoney Keeper

Однією реєстрації в системі недостатньо. Додатково до гаманця потрібно зареєструвати одного з клієнтів, який створений для зручності не тільки безпечного зберігання коштів на гаманцях, а й виведення їх на банківські карти або іншими шляхами.

Для доступу до своїх гаманців в Webmoney існує 4 різних клієнта:

 • WM Keeper Classic;
 • WM Keeper Light;
 • WM Keeper Mini;
 • WM Keeper Mobile.

На початковому рівні реєстрації електронного гаманця webmoney вибирається другий, найбільш підходящий клієнт, тобто Webmoney Keeper Classic. Він гранично простий і зручний у використанні.

Перш ніж зареєструватися в одній з перерахованих програм, потрібно завантажити і встановити її на комп'ютер. Це займе буквально кілька хвилин і не вимагає введення ніяких докладних даних.


Це займе буквально кілька хвилин і не вимагає введення ніяких докладних даних

Вас перекине на форму, де знаходяться варіанти для різних майданчиків, в тому числі для Windows, Android, Apple, а також для планшетів і смартфонів. Тут ми будемо розглядати варіант використання програми для управління гаманцем на десктопном комп'ютері. Клацніть по посиланню «Завантажити для Windows», скачайте Keeper WinPro (Classic) і встановіть програму, запустивши файл.exe.


exe

В отриманому листі про повідомлення реєстрації на WebMoney натисніть на посилання, що веде на сторінку, де є можливість зміни способу управління гаманцем. Тут вам запропонують здійснити ряд нескладних дій. Вам знадобиться внести деякі дані і код, який був надісланий в sms-повідомленні на номер. Після виконаних дій, вас перенаправляють в розділ сайту «Способи управління». Виберіть «Підключити» в поле WinPro (Classic).


Виберіть «Підключити» в поле WinPro (Classic)

 • Введення нового пароля
 • генерація ключів
 • Зберігаєте результат.

На кроці генерації ключів, рекомендую зберегти файл з ключами на диску комп'ютера.
Увага! Збережіть файл з ключами надійно. Слідкуйте за тим, щоб він нікуди не пропав, або ні вкрадений. Тримайте в пам'яті пароль до файлу з ключами або запишіть.

Після виконаних операцій, вам залишиться здійснити вхід в програму WinPro на вашому комп'ютері. Її значок ні з яким іншим сплутати неможливо - він намальований у вигляді мурашки. У вікні заповніть поля «WMID» і «Пароль»:


У вікні заповніть поля «WMID» і «Пароль»:

Виберіть відповідний для вас відповідь із запропонованих системою варіантів.


Виберіть відповідний для вас відповідь із запропонованих системою варіантів

На наступному кроці, Вам потрібно вказати в поле вікна "Відновлення доступу до« WMID »те місце, де був збережений файл ключів.


На наступному кроці, Вам потрібно вказати в поле вікна Відновлення доступу до« WMID »те місце, де був збережений файл ключів

Потім залишається пройти процедуру активації обладнання. Вона вже була описана і часу багато не відніме. Якщо все зроблено правильно, то програма почне працювати. У ній ви можете створювати нові гаманці Вебмані, а також здійснювати найактуальніші фінансові операції: поповнення гаманця, обмін, передача грошей на інший гаманець.

У ній ви можете створювати нові гаманці Вебмані, а також здійснювати найактуальніші фінансові операції: поповнення гаманця, обмін, передача грошей на інший гаманець

Інші варіанти - виключені. Ще один важливий момент. При поповненні рублевого гаманця webmoney вивести кошти відразу не вийде. Після підтвердження реєстрації рублевого гаманця webmoney доведеться чекати тиждень, щоб можна було отримати свої бажані гроші на банківську карту. Створити електронний гаманець webmoney можна як рублевого, так і доларового еквівалента. Все залежить від ваших можливостей і бажання.

Після перевірки всіх документів, повноцінності введених даних, підтвердження мобільного телефону і пошти, закінчення тижневого терміну після реєстрації, отримання формального атестата можна повноцінно використовувати систему на свій розсуд.

Банківську карту до гаманця прив'язати досить просто. В меню «Фінанси», яке знаходиться в лівому кутку поряд зі сторінкою даних, натискаєте на «плюс», що означає - додати.

Вібіраєте ту банківську карту, яка відповідає Вашому банку и вводите всі ее дані. После цього, натіскаєте на кнопку «прив'язати». После Закінчення операции ви будете перенаправлені на сторінку банку и повінні Сплатити комісію за підтвердження, в зв'язку з чим на мапі спише сума від одного до десяти рублей. У більшості віпадків, максимально спісується около 8 рублей. Тому будьте такоже Готові до того, щоб на вашій карті БУВ только позитивний баланс. Активація карти відбувається теж через Якийсь проміжок часу. Додатково крім карти можна прив'язати електронні гаманці інших систем.

Зараз найбільш популярним для прив'язки і виведення коштів є Ківі-гаманець. прив'язку Яндекс грошей , Яка була в активі не так давно скасували. Суми на карту можна виводити від 15 рублів до 15000 за один раз. Це при наявності формального атестата. Найбільш часто прив'язували карти належать двом популярним банкам - Сбербанк Росії і ВТБ-24.

За допомогою гаманця, ви зможете не тільки виводити гроші в готівку, а й здійснювати покупки через інтернет, оплачувати послуги ЖКГ, мобільний зв'язок, телефонію, послуги таксі та користуватися іншими сервісами. Виведення коштів на карту відбувається зазвичай від одного до п'яти робочих днів. Все залежить від обслуговуючого вас банку.

Тепер питання про те, як створити гаманець webmoney не представляє особливих складнощів і з його допомогою кожен фрілансер і той, хто заробляє в мережі іншими способами, може легко оцінити всі його можливості належним чином.

Подальші типи атестатів, такі як, наприклад, персональний, можна отримати тільки на спеціальних умовах і він платний. Але якщо гаманець не потрібний вам для якихось спеціальних можливостей роботи, можна зупинитися на першому варіанті, який підходить для самих стандартних фінансових операцій.

Тепер ви докладно проінструктовані щодо того, як створити гаманець webmoney, поповнювати його, зберігати кошти, виводити їх на банківську карту, оплачувати послуги з мінімальною комісією, здійснювати покупки і навіть брати гроші в кредит!

Реєструйтеся в системі webmoney, створюйте рублеві або доларові гаманці (або і ті й інші) та оцініть всі переваги сервісу по достоїнству. Нехай він прослужить вашим фінансовим помічником довго і буде легкий і зручний у використанні стільки, скільки захочете.

Webmoney - найкраща система розрахунків online і найнадійніший сервіс фінансового обороту в мережі!

Гроші потрібні, щоб про них не думати.
«Сталкер», Стругацькі.

З ьогодні електронні платежі все активніше входять у наше життя, тому мати хоча б один свій гаманець в електронних платіжних системах рекомендується кожному. На даний момент, в Росії можна виділити 3 найбільш популярних системи: WebMoney, Яндекс.Деньги і Qiwi. Розглянемо покроково процедуру створення гаманців в кожній з них.

§ 1. Як створити електронний гаманець в WebMoney?

Відгук відвідувача:

Мені при реєстрації як раз було поставлено питання: в якій валюті створювати гаманець і на вибір було запропоновано в руб., Дол., Євро і ще ін. Я вибрала в доларах. може звичайно щось не зрозуміла, ну завтра ще подивлюся. спасибі, до речі, за корисну статтю в ітернет. правда, дуже зрозуміло і доступно написано. ви, я б сказала, надихаєте, так що вирішила спробувати, сподіваюся, що-небудь вийде

Юлія Балашова.

П роцесс створення гаманця в WebMoney трохи складніше, ніж в інших системах: в WebMoney існує багаторівнева система сертифікації, за допомогою якої можна розширювати функціонал свого облікового запису. Але для початку нам вистачить і простої реєстрації. Такого електронного гаманця буде досить для виконання звичайних платіжних операцій , А з додатковими опціями ви зможете згодом розібратися і самі.

§ 2. Як завести електронний гаманець в Яндекс.Деньгах?


§ 3. Як створити гаманець в Qiwi?


І так, ви дізналися, як створити свій електронний гаманець в трьох найпопулярніших платіжних системах. Сподіваюся, на один з найбільш частих ваших запитань я відповів. Працюйте і нехай ваші гаманці завжди будуть набитими вщерть.

WebMoney Transfer - це міжнародна електронна платіжна система. Через неї користувачі інтернету мають можливість здійснювати оплату своїх покупок в інтернет-магазинах, мобільного зв'язку , А також відправляти Грошові перекази один одному. Для отримання доступу до функцій системи необхідно створити в ній аккаунт. У даній статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація WebMoney-гаманця безкоштовно на офіційному сайті сервісу.

Для користування всіма функціями WM немає необхідності укладати будь-які договори. Взаємовідносини з клієнтами компанії шикуються на основі публічної офферти. Це означає, що користувач, який пройшов реєстрацію на WebMoney, приймає умови угоди, опубліковані на сторінці і зобов'язується їх виконувати. При грубому порушенні даних умов адміністрація сервісу залишає за собою право заблокувати гаманці клієнта.

Перед тим як зареєструватися на WebMoney, необхідно обзавестися електронною поштовою скринькою і мобільним телефоном , Які раніше не були використані при відкритті WM-аккаунта. Email потрібен для отримання звітів і відновлення забутого пароля доступу, а стільниковий телефон - для отримання кодів підтвердження своїх фінансових операцій.

Розглянемо детально, як створити WebMoney - аккаунт на сайті www.webmoney.ru:


ru:

Після підтвердження електронної пошти процес реєстрації завершується.


Останній зареєстрований учасник автоматично отримує атестат псевдоніма, який дозволяє йому поповнити баланс свого гаманця і здійснювати онлайн-оплати. З доступними при такому статусі лімітами можна ознайомитися на сторінці.

Створення електронних гаманців всередині свого WMID

Реєстрація гаманця WebMoney в Росії, як і в усьому світі, має на увазі створення WMID, що є віртуальним сховищем для декількох Електрон гаманців в різніх валютах . Клієнт з атестатом псевдоніма може користуватися тільки одним гаманцем, валюту якого він обирає при відкритті аккаунта. Для створення гаманців в інших титульних знаках системи необхідно і підключити один із таких способів управління своїм WMID:

 • KeeperWinPro - спеціальна програма для інсталяції на ПК з операційною системою Windows, яка дозволяє здійснити захищений доступ до гаманців без використання браузерів.
 • KeeperWebPro - браузерні варіант управління гаманцями, який підійде для ПК з іншими операційними системами і для користувачів, що віддають перевагу здійснювати свої операції за допомогою браузера.

Розглянемо, як зробити WebMoney-гаманець з використанням програми WinPro. Сам додаток потрібно завантажити на сторінці і встановити на свій комп'ютер. Після входу в програму відкрийте вкладку «Гаманці» і натисніть «Створити». Відкриється спеціальне вікно, в якому потрібно вибрати титульний знак для гаманця і задати його назву.


Для завершення операції треба поставити галочку для прийняття умов угоди і натиснути «Далі».


Після прийняття угоди новий гаманець з'являється в загальному списку, його вже можна поповнювати і здійснювати транзакції.

Далі розберемося, як створити електронний гаманець WebMoney при використанні WebPro. Увійдіть до свого облікового запису і всередині вкладки «Гаманці» натисніть «Створити», де потрібно вибрати зі списку валюту і придумати назву гаманця.


Увійдіть до свого облікового запису і всередині вкладки «Гаманці» натисніть «Створити», де потрібно вибрати зі списку валюту і придумати назву гаманця

Прийміть умови угоди натисканням кнопки «Я згоден».


Прийміть умови угоди натисканням кнопки «Я згоден»

Ваш новий гаманець створений і готовий до використання. В системі WebMoney можна створити скільки завгодно гаманців, але в подальшому їх неможливо буде видалити. Не створюйте без потреби зайві гаманці, щоб не заплутатися в них.

Реєстрація та створення гаманця: Відео

1. Як створити електронний гаманець в WebMoney?
Деньгах?
Багато хто запитує: «Як в платіжній системі Webmoney створити WMR гаманець без паспорта?
Як створити гаманець webmoney?
1. Як створити електронний гаманець в WebMoney?
Деньгах?
3. Як створити гаманець в Qiwi?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача