Статьи

Як вивести гроші з PayPal на WebMoney

 1. Послуги онлайн-обмінників
 2. Біржа обміну WebMoney
 3. Транзитний переклад через банк
 4. Перерахування через інші платіжні системи

У сучасного користувача інтернету зазвичай є кілька віртуальних рахунків. Це пов'язано з тим, що кожна платіжна система має свої особливості. Наприклад, PayPal часто використовується для отримання міжнародних переказів і покупок на популярному сайті eBay, WebMoney має перевагу при розрахунках по Росії і СНД. У цій статті ми розповімо, як вивести гроші з PayPal на WebMoney кількома простими способами. У сучасного користувача інтернету зазвичай є кілька віртуальних рахунків

Послуги онлайн-обмінників

Сьогодні в інтернеті можна знайти безліч сайтів з пропозиціями щодо обміну одних титульних знаків на інші. Для того щоб знайти потрібний обмінник, немає необхідності довго сидіти в пошукових системах, все можна зробити за кілька хвилин. Досить зайти на популярний сайт, де можна впорядкувати сервіси, що дозволяють обміняти PayPal на WebMoney. Необхідно тільки задати напрямок обміну: в графі «Віддасте» натискаємо PayPal USD, RUB або EUR (в залежності від рахунку), а в графі «Отримайте» - WMZ, WMR або WME. Бажано вибирати відповідний еквівалент, щоб уникнути конвертації.

Система відбере всі відповідні пропозиції згідно із запитом користувача - найвигідніші потрібно шукати на початку списку. Залишається тільки вибрати обмінник з відповідним курсом, достатню суму резерву і перейти на його сайт.

На сайті сервісу потрібно заповнити форму заявки, підтвердити на PP платіжну операцію і очікувати надходження грошей на WebMoney. Зазвичай гроші надходять миттєво, але іноді доводиться чекати близько доби. Крім обмінного курсу, слід враховувати комісію, що стягується за надання послуги - її величина вказується в формі заявки.

Біржа обміну WebMoney

Обмін PayPal на WebMoney можна зробити на спеціальному сервісі, де представлені пропозиції користувачів обох систем.

Тут можна піти наступними шляхами:

 1. Найшвидше вирішення питання - вибрати одну з пропозицій на сайті і на його умовах оформити зустрічну заявку. Засоби автора пропозиції вже заморожені на WebMoney, і угода відбудеться після завершення оформлення заявки з боку PayPal.
 2. Можна оформити власну пропозицію і чекати відгуку інших учасників. Час очікування залежить від запропонованого курсу обміну - чим він вигідніше, тим швидше з'явиться зустрічна заявка. Крім коштів, зазначених в заявці, додатково заморожується страховка - 2% від заявленої суми, які повертаються після успішного завершення угоди.

Транзитний переклад через банк

Обов'язковою умовою роботи через PP для всіх користувачів є прив'язка банківської карти будь-якого російського банку, на яку можна виводити гроші з рахунку свого облікового запису. В даному випадку переклад на WebMoney з PayPal можна виконати в наступному порядку:

 1. Виводите гроші на.
 2. в своєму WMID.

При поповненні WM-гаманця на суму 2800 рублів і більше комісія банку повністю компенсується. Скористатися таким транзитним способом можуть тільки громадяни Росії, а в країнах СНД немає можливості виведення грошей з PP на рахунки місцевих банків.

Перерахування через інші платіжні системи

Розглянемо, як перевести з PayPal на WebMoney свої кошти через російські системи онлайн-платежів Яндекс.Деньги і QIWI Wallet. Алгоритм дуже простий і виконується в наступному порядку: Розглянемо, як перевести з PayPal на WebMoney свої кошти через російські системи онлайн-платежів Яндекс

 1. В особистому кабінеті одного із сервісів замовляєте пластикову або, яка буде доставлена ​​поштою.
 2. Активуєте карту і прив'язуєте до свого аккаунту на
 3. Виводите кошти на прив'язану карту.
 4. або QIWI до свого аккаунту на WM Transfer на сайті, після чого можна зробити прямий переклад на свій WM-гаманець з комісією 3%.
 5. Якщо сума перевищує 2800 рублів, вигідніше виконати переклад через пластикову карту, на яку перераховувалися кошти з

На жаль, для подібної операції не підходять банківські карти самої системи WebMoney, тому що вони емітовані закордонним фінансовою установою. PayPal не прийме таку карту від російського користувача.

Як перевести гроші з PayPal на WebMoney: Відео

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача