Статьи

Як вивести гроші з гаманця Вебмані: всі можливі способи

 1. Варіант 1: на будь-яку карту
 2. Варіант 2: переклад на карту зі зміною валюти
 3. Варіант 3: банківський переказ
 4. Варіант 4: отримання готівки
 5. Варіант 5: поштове відправлення
 6. Варіант 6: переклад на номер телефону
 7. Варіант 7: прив'язка QIWI і поповнення на електронний гаманець
 8. Варіант 8: висновок на Яндекс.Деньги
 9. Варіант 9: висновок через біржу
 10. Варіант 10: переклад через обмінник
 11. Варіант 11: отримання грошей в обмінних пунктах
 12. Варіант 12: юридичній особі

Найактуальніше питання при вивченні платіжних систем - це виведення коштів. Як можна вивести гроші з Вебмані і скільки доведеться заплатити за переклад? Система Webmoney - одна з найбагатших на можливості платіжних систем, так що варіантів виведення коштів в ній закладено чимало. Але, кожен з існуючих способів має свої умови, обмеження та обкладається комісійними зборами. Однак, вивчивши їх все, ви зможете вибрати найменш витратний варіант, щоб виводити гроші з сервісу.

Варіант 1: на будь-яку карту

Щоб отримати потрібну суму з сервісу, важливо вивчити платіжну систему Webmoney. Виведення коштів на неприкріпленою карту - один з простих, легкодоступних варіантів. Для того щоб отримати необхідну суму, виконайте наступні дії:

 1. Зайдіть в особистий кабінет Вебмані і перейдіть на сторінку «оплата послуг».
 2. У колонці з функціоналом сервісу, виберіть розділ «переклад на будь-яку карту».
 3. Із запропонованих варіантів, відзначте потрібну карту. У нашому випадку - це карта з відміткою RUB.
 4. У вікні, введіть номер карти для перекладу і необхідну суму.
 5. Натисніть «продовжити». Система перекине вас у вікно для підтвердження платежу.

Система перекине вас у вікно для підтвердження платежу

Комісія за дану операцію становить до 2,5%. Переказ коштів може зайняти до 2-х днів.

Даний варіант підходить всім без винятку, якщо ви хочете вивести кошти на свою карту або карту сторонньої людини.

Варіант 2: переклад на карту зі зміною валюти

Величезна перевага сервісу в тому, що виводити гроші з Вебмані можна в різних валютах. На практиці, процес виведення коштів на карту зі зміною валюти виглядає наступним чином:

 1. У самому верху сторінки вибираєте розділ «приватним особам».
 2. У списку, що розкрився можливостей знаходите підрозділ «вивести».
 3. Вибираєте варіант «на банківську карту». У цьому випадку, ви зможете вивести гроші в доларах, вибравши пункт переклад в USD, оплата в WMZ.
 4. Заповніть всі поля на формі оплати і натисніть «оплатити».

Комісія за таке перерахування коштів становить 2% і 3 долари. Натиснувши на посилання «скільки буде списано з гаманця», ви зможете подивитися суму оплати, з урахуванням комісії.

Варіант 3: банківський переказ

Один із способів виведення Вебмані - це переклад в банк на свій рахунок. Зручність варіанту в тому, що ви зможете вивести кошти з мінімальною комісією. Для здійснення платежу вам необхідно:

 1. На головній сторінці особистого кабінету WebMoney вибрати пункт «на банківський рахунок».

Після того, як ви натиснете на посилання, система попросить у вас підтвердження. Введіть код з картинки і пароль з смс, який був надісланий вам на телефон.

Ви опинитеся в меню оформлення заявки на переклад, де необхідно заповнити всі поля. Будьте уважні при заповненні. Особливу увагу приділіть рядку «розмір повертається страхового внеску». Це не комісія, цей відсоток повернеться вам після успішно проведеної операції. Так, якщо у вас на рахунку є 500 WMR, то ви отримаєте 450 рублів, а заставна сума складе 11 WMR.

Так, якщо у вас на рахунку є 500 WMR, то ви отримаєте 450 рублів, а заставна сума складе 11 WMR

Комісія ж сервісу за переклад, складе 0,8%. Тривалість переведення - до 24 годин.

Варіант 4: отримання готівки

Часто виникає питання, як зняти гроші з гаманця Вебмані готівкою. Насправді, в цьому немає ніякої складності. Спосіб цікавий тим, що комісія за переказ може становити 0,5% - все залежить від платіжної системи. Отримати готівку з Webmoney можна за допомогою наступних варіантів:

 • через CONTACT;
 • через Western Union;
 • через Anelik;
 • через Unistream.

Сама ж процедура дуже проста. Щоб перевести в готівку гроші з WebMoney, необхідно у верхній частині сторінки знайти розділ «приватним особам» і вибрати пункт «готівкою». Зробивши це, ви потрапите в основне меню, де зібрані всі варіанти виведення.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з різними способами перекладу, дізнатися про комісії сервісу і про терміни перекладів.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з різними способами перекладу, дізнатися про комісії сервісу і про терміни перекладів

Після того, як ви перейдете в меню «грошовий переказ», вам розкриються всі варіанти виведення готівки. Зверніть увагу на те, що поруч із кожною платіжною системою присутній дві кнопки «вибрати заявку зі списку» і «поставити нову заявку».

На практиці, щоб самим створювати заявки, потрібно щоб система почала вам довіряти. Тобто, у вас повинен бути високий рівень атестата, ви повинні довго працювати на сервісі і регулярно знімати кошти та поповнювати WMR.

Тому, простіше вибирати вже існуючі заявки і вигідно знімати готівку, не витрачаючи багато часу.

Тому, простіше вибирати вже існуючі заявки і вигідно знімати готівку, не витрачаючи багато часу

Далі, ви потрапите на сторінку, де зможете вибрати найбільш вигідну заявку. Звертайте увагу на наступні пункти таблиці:

 1. У самому верху, ви можете вибрати, з якою валютою працювати: долар, євро, рубль.
 2. Перша колонка таблиці - ця платіжна система, через яку здійснюється обмін.
 3. У колонці «заставу» вказана сума, яку система заблокує як страховка. Якщо зобов'язання з переказу будуть порушені, то ця сума піде на рахунок постраждалої сторони.
 4. У колонці курс вказані пропорції обміну. При невеликій частці везіння, ви зможете обміняти ваші Вебмані за ставкою 1к1.

При невеликій частці везіння, ви зможете обміняти ваші Вебмані за ставкою 1к1

Як тільки ви визначилися із заявкою, натисніть на вподобану рядок і продовжите обмін.

Варіант 5: поштове відправлення

Для оформлення поштового переказу, необхідно мати початковий атестат або атестат більш високого рівня. В іншому випадку, ви не зможете використовувати даний спосіб.

Якщо ви володієте високим рівнем атестата, то знайти форму для перекладу WMR в банк ви можете на сторінці виведення коштів. Щоб потрапити на неї, вам необхідно на головній сторінці у верхній панелі розкрити розділ «приватним особам» і перейти по посиланню з будь-яким із способів виведення коштів.

Щоб потрапити на неї, вам необхідно на головній сторінці у верхній панелі розкрити розділ «приватним особам» і перейти по посиланню з будь-яким із способів виведення коштів

При використанні цього методу, банк знімає комісію в 3%, а сам платіж може йти до 5-и днів.

Варіант 6: переклад на номер телефону

Цей спосіб можна використовувати як проміжний етап при переказі грошей з Вебмані, або просто для того, щоб поповнити баланс свого телефону . Головне, що цей метод працює без паспорта, тобто не потрібно отримувати навіть формальний атестат в Webmoney. Щоб вивести кошти з гаманця на мобільний номер, необхідно:

 1. Перейти в розділ «оплата послуг».
 2. У лівій колонці вибрати пункт «мобільний зв'язок».
 3. Справа відобразяться всі мобільні оператори. Виберіть значок вашої зв'язку по логотипу або скористайтеся пошуком.
 4. У новому вікні, введіть номер телефону і суму, на яку хочете поповнити баланс.
 5. Щоб завершити операцію, натисніть «продовжити» внизу сторінки.

Щоб завершити операцію, натисніть «продовжити» внизу сторінки

Даний спосіб цікавий тим, що комісія за переказ на стягується. Однак, переклад з мобільного на інші системи, вже обкладається комісійними зборами, так що в контексті вигоди, даний метод не дуже раціональний.

Варіант 7: прив'язка QIWI і поповнення на електронний гаманець

Звичайно, платіжна система QIWI - це не банк, і вона не так затребувана при виведенні коштів в Вебмані. З іншого боку, Ківі сервіс вкрай популярний у нашій країні і може використовуватися для різних грошових операцій в інтернеті. Так як же прив'язати електронний гаманець QIWI до WebMoney гаманцю?

 1. На головній сторінці особистого кабінету вибрати плашку «прикріпити електронний гаманець».
 2. Вибрати з випливають меню рядок «QIWI».
 3. У вас відкриється нове вікно, де необхідно знайти розділ «електронне гаманці різних систем» і вибрати «Гаманець QIWI».
 4. Після цього, ви опинитеся в вікні підтвердження, де необхідно вибрати один з пунктів і натиснути «продовжити». Вам прийде повідомлення з кодом прив'язки і посилання на підтвердження.
 5. Перейдіть по посиланню в нове вікно і введіть дані: код з смс, прізвище, ім'я, по батькові, номер паспорта, встановіть ліміти і натисніть «прив'язати».
 6. Вам на телефон прийде одноразовий пароль, який необхідно ввести на сайті, щоб завершити прив'язку. Після завершення операції, ви зможете працювати з Ківі гаманцем як з прив'язаною картою. Читайте докладніше про те, як можна перевести гроші з Ківі на Вебмані .

Варіант 8: висновок на Яндекс.Деньги

Щоб вивести кошти з WMR на Яндекс.Деньги , Необхідно пов'язати ці гаманці. Процедура прив'язки аналогічна тій, що описана в розділі про QIWI гаманцях, з тією лише різницею, що в випадаючому меню слід вибрати пункт «Яндекс.Деньги». Після прив'язки, банк підтверджує дані, після чого ви можете використовувати новий гаманець. Щоб виводити кошти з Вебмані на Яндекс, необхідно:

 1. Вибрати плашку «Яндекс.Деньги РФ» на пересувному меню.
 2. Натиснути кнопку «поповнити з гаманця».
 3. У новому вікні ввести суму, яку хочете отримати і натиснути «ок».

У новому вікні ввести суму, яку хочете отримати і натиснути «ок»

Переклад надійде моментально - що є серйозною перевагою методу. Крім того, у системи Яндекс.Деньги існує не просто віртуальна карта, а звичайнісінька - пластикова, по якій можна здійснювати покупки в звичайних магазинах. Але, за такий переказ стягується досить велика комісія - до 4,5%.

Варіант 9: висновок через біржу

Якщо ви не хочете виводити гроші через банк, то можна провести переведення в готівку коштів через біржу exchanger.money. Даний спосіб дозволяє перевести гроші в систему Ківі, Яндекс.Деньги і PayPal. Щоб скористатися біржею, коректний:

 1. Зайдіть на сайт біржі.
 2. Виберіть валюту: рубль, долар або євро.
 3. Виберіть систему для перекладу.
 4. Фільтрувати варіанти по колонці «курс,%».
 5. Визначте найбільш вигідний варіант і натисніть на цей рядок.

Визначте найбільш вигідний варіант і натисніть на цей рядок

Система відкриє вам нове вікно, в якому буде вказана вся інформація про угоду. Уважно вивчіть всі дані, і натисніть «подати зустрічну заявку», якщо умови вас влаштовують.

Варіант 10: переклад через обмінник

Ця послуга Вебмані через обмінник - простий і зручний спосіб, який дозволить вам обійтися без всяких прив'язок і атестатів. Крім того, на обміннику представлені практично всі способи виведення коштів з Webmoney: Яндекс.Деньги, QIWI, PayPal, карта банків, системи грошових переказів і отримання готівки. Щоб працювати з обмінником, необхідно:

 1. Зайти на сайт bestchange.ru.
 2. З лівого боку буде таблиця, в першій колонці якої слід відзначити WMR.
 3. У другій колонці відзначте ту систему, на яку буде відбуватися виведення коштів. Наприклад - Яндекс.Деньги.
 4. З лівого боку у вас з'являться всі можливі системи, в яких можна провернути таку операцію.
 5. Вивчіть умови і клікніть по найбільш вигідній пропозиції.

Вивчіть умови і клікніть по найбільш вигідній пропозиції

Ви перейдете безпосередньо в обмінник, де необхідно заповнити всі дані:

 • віддаю;
 • отримую;
 • суму переказу;
 • рахунок гаманця WebMoney;
 • рахунок гаманця в Яндекс.Деньги;
 • E-mail;
 • ім'я та прізвище.

Після чого, натисніть «обміняти», щоб завершити операцію.

Зверніть увагу, що в даному випадку ви платите тільки стандартну комісію сервісу Вебмані - 0,8%. Додаткових зборів обмінник не списував.

Варіант 11: отримання грошей в обмінних пунктах

Якщо ви з якоїсь причини не можете зняти гроші з Webmoney, то ви можете скористатися послугами обмінних пунктів сервісу, де оператор видасть вам готівку з вашого гаманця.

Обмінні пункти Вебмані беруть комісію за зняття готівки, у розмірі від 1%.

Щоб подивитися, де в вашому місті знайти обмінний пункт, дотримуйтеся порад системи:

 1. У головному меню знайдіть пункт приватним особам і розгорніть його.
 2. Виберіть розділ «вивести» і перейдіть по будь-якого пункту розділу - дана процедура вже описувалася вище (див. Варіант 6: поштові відправлення).
 3. В самому кінці таблиці ви побачите, що цікавить вас розділ - перейдіть в нього.
 4. Перед вами відкриється пошук, скориставшись яким ви зможете подивитися, де розташовуються обмінні пункти WebMoney в вашому місті.

Перед вами відкриється пошук, скориставшись яким ви зможете подивитися, де розташовуються обмінні пункти WebMoney в вашому місті

Цей варіант підходить тим, хто не хоче самостійно розбиратися з комісіями і алгоритмами перекладів. Ви просто приходите в центр і просто отримуєте необхідну суму готівкою.

Варіант 12: юридичній особі

Якщо вам потрібно поповнити рахунок юридичної особи, то зовсім не обов'язково знімати гроші з Вебмані, а потім відправляти їх в організацію. В особистому кабінеті, ви можете здійснити дану операцію безпосередньо. Форма для оплати рахунку юридичної особи, знаходиться на головній сторінці Webmoney.

У вас відразу ж відкриється платіжне вікно, де вам знадобиться ввести реквізити для оплати, суму і підтвердити переказ.

Всі ці варіанти показують те, наскільки зручна, стає система. Сьогодні, на сервісі Вебмані можна здійснювати практично всі ті ж операції, що і в онлайн-банку.

Як можна вивести гроші з Вебмані і скільки доведеться заплатити за переклад?
Так як же прив'язати електронний гаманець QIWI до WebMoney гаманцю?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача