Статьи

Як вивести гроші з adsense на webmoney і яндекс гроші

  1. Підготування до виплат
  2. Робота з rapida wallet

Цього разу я хочу розповісти про те, як вивести ваші кревні з google adsense на Webmoney, Яндекс гроші або банківську карту. Оскільки всі інші інструкції, які ви можете знайти в результатах пошуку, застаріли, то я вирішив написати свою.

Оскільки всі інші інструкції, які ви можете знайти в результатах пошуку, застаріли, то я вирішив написати свою

Раніше вебмастерам, щоб отримати свій дохід, доводилося замовляти чеки на пошту, потім довго страждати в очікуваннях, але ж на дворі вже 2015 рік і зараз гроші з адсенса можна вивести набагато швидше і зручніше, ніж раніше. Допоможе нам у цьому питанні платіжний сервіс Rapida.

Підготування до виплат

Спочатку потрібно накопичити трохи грошей на ваш обліковий запис адсенса, потім Гугл запропонує Вам оформити все необхідне для виплат. Заповніть всі платіжні дані вірно (вони повинні відповідати дійсності). Потім необхідно дочекатися приходу пінкод поштою (справжньою, а не електронною). Отримали? Все, тепер можна налаштовувати виплати.

Робота з rapida wallet

Найзручніший спосіб отримувати виплати з adsense в Росії - це Rapida . Після проходження реєстрації необхідно пройти ідентифікацію. Ця умова обов'язкова, без її проходження нині не можна створювати шаблони на виплати. Пройти її не так вже й складно. всі варіанти можна знайти у них на сайті. Особисто я робив через місця прийому платежів Contact. У моєму випадку це виявилось офіс одного банку, де я прийшов і попросив персофініціровать мене в Рапіді. Дівчинка відразу мене зрозуміла і швидко все зробила. Це коштувало 250 рублів.

Після всього цього Вам відкриється раніше недоступний розділ рапід:

Після всього цього Вам відкриється раніше недоступний розділ рапід:

Як бачите, тут є переклади і на вебмані, і на яндекс гроші, і на картки Мастеркард, Visa і Maestro.

Раніше потрібно було створювати шаблони і додавати їх токени в адсенс. Зараз все набагато простіше.

Йдемо в адсенс і переходимо в налаштування платежів:

Йдемо в адсенс і переходимо в налаштування платежів:

Тиснете "додати новий спосіб оплати" і вибираєте "Rapida". Потім необхідно ввести свої ПІБ і той мобільний номер, на який ви реєстрували Ваш гаманець:

Потім необхідно ввести свої ПІБ і той мобільний номер, на який ви реєстрували Ваш гаманець:

Усе. Тепер в 20-х числах кожного місяця, за умови, що ви накопичили мінімум 100 баксів, гроші будуть переводитися на Ваш електронний гаманець. Далі Вам необхідно знову зайти в Рапіду і натиснути кнопку "Оплатити", потім вибрати ту електронну платіжну систему, на яку Вам зручніше отримувати гроші, будь то вебмані:

Далі Вам необхідно знову зайти в Рапіду і натиснути кнопку Оплатити, потім вибрати ту електронну платіжну систему, на яку Вам зручніше отримувати гроші, будь то вебмані:

Яндекс гроші:

Яндекс гроші:

Досить просто ввести номер вашого гаманця і натиснути "перейти до оплати" Ще можна вивести відразу на карту, але там доведеться вказувати свої ПІБ, адресу та номер карти. Платіж буде йти кілька банківських днів.

Як бачите, все досить просто. Сподіваюся, моя інструкція Вам допомогла.

Отримали?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача