Статьи

Як видалити гаманець Webmoney, WMID, історію операцій в вебмані

Дуже часто у користувачів електронної платіжної системи Webmoney виникає потреба у видаленні гаманця (припустимо, якщо через недосвідченість настворювала зайвих і тепер вони просто очі муляють), очищення історії операцій або ж повному видаленні WMID. Так як же вирішити цю проблему?

На жаль, на поточний момент, проведення подібних операцій неможливо. Причина проста - велика кількість інтернет шахраїв, для яких було б дуже зручно замітати сліди своєї незаконної діяльності, затираючи історію перекладів, змусило керівництво системи вжити додаткових заходів безпеки. Єдине, що можна зробити, це призупинити обслуговування свого WMID (в процесі реєстрації аккаунта Webmoney, користувачеві присвоюється певний ідентифікаційний код, який безстроково закріплюється за ним). Якщо ви захочете провести деактивацію, відомості все одно будуть зберігатися на сервері.

Якщо ви захочете провести деактивацію, відомості все одно будуть зберігатися на сервері

Порядок видалення.

Порядок видалення

Порядок видалення. Продовження.

Тоді який сенс в деактивації? Чи не простіше тоді просто забути про акаунт і створити новий? Відповім. Якщо обліковий запис буде активним, завжди є ризик, що його хтось зламає і скористається ним в якихось своїх нехороших цілях - підгляне вашу історію операцій в вебмані, особисті дані, зробить незаконне переведення і так далі. Питання актуальне, багато хто шукає інформацію про те, як можна видалити гаманець webmoney і wmid. Так що, краще попередити можливі неприємності, виконавши кілька простих дій з інструкції:

  1. Авторизуйтесь в електронній поштовій скриньці, до якого ви прив'язали свою обліковий запис Webmoney.
  2. Створіть новий лист на адресу служби підтримки Вебмані, де вкажіть свій ідентифікаційний номер (WMID) і причину, по якій хочете призупинити обслуговування облікового запису.
  3. Крок 2 зазвичай завершальний, але іноді адміністратори відправляють ще кілька уточнюючих листів, на які вам доведеться дати відповіді.

Після виконання всіх пунктів, ваш аккаунт, скоріше за все, закриють. Якщо ви захочете в цьому на власні очі переконатися, спробуйте поглянути на атестат користувача того гаманця - поруч з ним буде висвітлений інформація про те, що він більше не обслуговується.

Буває ще така ситуація, що необхідність видалення WMID виникає через необхідність зареєструвати нові. За замовчуванням, система дозволяє зареєструвати лише 10 ідентифікаторів на свій атестат і не більше. Скажу по секрету - нічого видаляти не обов'язково, адже питання це спокійнісінько вирішується через адміністрацію. Знову відкриваєте прив'язану до аккаунту пошту і пишете в саппорт лист з проханням розширити ліміт на реєстровані WMID. Належним чином аргументуйте своє бажання, вам не відмовлять.

На цьому у мене все. Якщо у вас є який-небудь хитрий спосіб, як видалити гаманець Webmoney, WMID або очистити історію операцій вебмані, поділіться ним в коментарях.

Якщо у вас є який-небудь хитрий спосіб, як видалити гаманець Webmoney, WMID або очистити історію операцій вебмані, поділіться ним в коментарях

WebMoney.UA - система розрахунків online.

У мене до вас запитання він щодо касаеться вищеописаної теми. Я зарегітріровал два WMID - тобто два різних акаунта, так ось на один я ввів свої паспортні дані і отримав формальний атестат, вобщем проблем немає. А ось другий WMID я реєстрував на чужі дані, але формального атестата не отримував, і прив'язав його до номера мобільного телефону. Ну і кидав зароблені гроші з другого на перший, завжди було смс підтвердження. А тут недавно цю сім карту вобще мені закрили так як термін її дії був до певної дати, суть в тому що у мене на другому Акке залишилося 30 ВМЗ і без номера я вивести не можу, номер змінити не можу так як немає формального атестата і паспортні дані чужі і до того ж не повні, тобто якщо я їх вигадаю природно формального мені не дадуть. Що мені робити мені гроші потрібні а другий акк не потрібен?

Alexandr

Alexandr, так ви хочете видалити гаманець Webmoney? Я так і не зрозумів з вашого посту, при чому тут виведення грошей якщо тема про видалення гаманців і WMID?

Alex

Alexandr, створив окрему тему для обговорення вашого питання, тут обговорюємо тільки видалення гаманців, вмідов, історії операцій вебмані.

Geronimo

Ви правда хочете видалити свій Webmoney? Ну ладно, тільки видалити свій Webmoney гаманець можна! У 2008 можна було а зараз не можна не техпідтримка НЕ ​​адміністрація не мають право видаляти свій гаманець навіть якщо, ви самі попросите. Так що вибачте ви можете новий створити але старим можете не користуватися.

Сі Джей

Так як же вирішити цю проблему?
Тоді який сенс в деактивації?
Чи не простіше тоді просто забути про акаунт і створити новий?
Що мені робити мені гроші потрібні а другий акк не потрібен?
Я так і не зрозумів з вашого посту, при чому тут виведення грошей якщо тема про видалення гаманців і WMID?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача