Статьи

як створити гаманець вебмані безкоштовно

 1. Створення електронного гаманця Вебмані
 2. Підготовка до реєстрації на сервісі webmoney.ru:
 3. Крок перший - реєстрація в платіжній системі
 4. Крок другий - встановлення та налаштування WM Keeper Classic
 5. Крок третій - створюємо свої WMZ і WMR гаманці
 6. Додаткові інструкції для новачків

Категорія: покрокові інструкції поради початківцям

покрокові інструкції поради початківцям

WM Keeper Classic - електронний гаманець, спеціальна програма для управління своїми електронними рахунками в платіжній Інтернет системі WebMoney, зручний і надійний інструмент для зберігання і управління своїми електронними грошима в Інтернеті.

Як же створити цей самий гаманець вебмані? Які умови потрібно виконати, які дії і в якому порядку має бути зробити, щоб зареєструвати і створити свій перший електронний гаманець WebMoney? Як правильно поповнити рахунок WM гаманця, як можна вивести свої перші гроші з нього, як убезпечити свій гаманець або відновити доступ до свого WM Keeper Classic у випадках збою комп'ютера, втраченого файлу ключів або забутого пароля ...

Відповіді на ці питання плюс докладні навчальні матеріали для новачків і початківців користувачів ПК і знаходяться на сторінках даного розділу сайту http://todostep.ru - « гаманець WebMoney »

Створення електронного гаманця Вебмані

Зверніть увагу - реєстрація в сервісі, створення і подальше обслуговування гаманців WebMoney платіжною системою, як і сама програма для управління рахунками WM Keeper Classic - абсолютно безкоштовні.

Тому, якщо раптом у вас виникне ситуація, що під час будь-якої операції вас попросять хоч за щось заплатити - відразу ж кидайте цю справу і перевіряйте свій комп'ютер на віруси і трояни , Так як замість справжнього сервісу WebMoney ваш браузер мабуть був перенаправлений на шахрайський сайт фальшивку.

Отже, поїхали:

Підготовка до реєстрації на сервісі webmoney.ru:

1. Якщо у Вас ще немає свого e-mail адреси і поштової скриньки, то саме час завести його на якому-небудь сервісі безкоштовної пошти, так як без нього буде неможливо отримати свій код активації і реєстрації на сервісі платіжної системи.

2. Якщо ви збираєтеся використовувати гаманець на своєму комп'ютері, а не на телефоні або інших мобільних пристроях, і не хочете в ході створення свого першого гаманця плутатися у виборі потрібного вам дистрибутива із запропонованих сервісом програм WebMoney Keeper Classic, WM Keeper Mobile або WebMoney Keeper Light , відволікаючись на пошуки посилань для скачування нової російської версії програми на численних сторінках і розділах сервісу, то можна заздалегідь завантажити останню російську версію програми з цієї сторінки:

3. Для того, щоб відчувати себе абсолютно впевнено, відразу ж розуміючи, що і навіщо від вас вимагається виконати на кожному кроці реєстрації і створення свого першого гаманця вебмані, настійно рекомендується завантажити і уважно переглянути офіційне відео-керівництво, докладну покрокову інструкцію російською мовою , спеціально складену для новачків безпосередньо службою підтримки компанії WebMoney:

Виконавши ці нескладні процедури, рухаємося далі:

Крок перший - реєстрація в платіжній системі

Для того, щоб зареєструватися і отримати доступ до сервісу для створення своїх гаманців в платіжній системі, зайдіть на офіційний сайт WebMoney і натисніть там на кнопку «Реєстрація», або можна самому відразу ж перейдіть на сайт реєстрації, що відкривається за адресою start.webmoney.ru і виконати кілька дій:

 • Заповнити анкету на сайті webmoney.ru (приблизно так само, як і при реєстрації і створення поштової скриньки)
 • Підтвердити адресу своєї електронної пошти (якщо e-mail при реєстрації було вказано правильно, то лист з кодом прийде негайно)
 • Перевірка номера мобільного телефону. Для чого? Все дуже просто і логічно - для забезпечення безпеки. Погодьтеся, адже заволодіти доступом до вашого e-mail набагато простіше, ніж роздобути вашу SIM-карту або отримати повний доступ до вашого телефону.

Більш докладно про те, як правильно все це зробити, можна подивитися в навчальному відео (посилання була вище) або ознайомитися з описом, наявним на сторінці:

Крок другий - встановлення та налаштування WM Keeper Classic

- Завантаживши і встановивши програму WM Keeper Classic на свій комп'ютер, запускаємо додаток, тиснемо «Реєстрація» і знову йдемо в свою електронну пошту / ящик.

- Копіюємо присланий системою реєстраційний код і вставляємо в спеціальне поле в нашому Вембані Кіпері.

Після введення коду буде проведений обмін даними між вашим WM Keeper Classic і сервером платіжної системи, після чого Ви побачите свої П.І.Б. і e-mail, зазначені в графі «Реєстраційні дані».

- Тепер від нас вимагається придумати надійний пароль, який буде служити доступом до нашого гаманцю і згенерувати ключі доступу. Для генерації ключів потрібно просто посувати мишкою в межах відкритого вікна реєстрації.

Детальніше про ці кроки можна почитати на сторінці Установка і настройка WM Keeper Classic - Частина друга

Все, реєстрація нашого гаманця завершена! Можна пробігтися по сторінках з корисною інформацією, почитати про те, що таке WMID, про існуючі типи WebMoney атестатів і т.д.

Крок третій - створюємо свої WMZ і WMR гаманці

Як і в будь-яких інших версіях WM Keeper, WM Keeper Classic «поставляється» користувачеві абсолютно «чистим», тобто - в ньому за замовчуванням немає будь-яких створених гаманців. Щоб створити свій гаманець Вебмані, залишається лише перейти за відповідним посиланням, яка знаходиться у верхній частині програми під Вашими П.І.Б.

Вибрати потрібну і бажану для вас валюту і створити під кожну свій окремий гаманець - перш за все, звичайно ж, створіть рублевий гаманець «WMR» (еквівалент RUB) і доларовий, «WMZ» - еквівалент USD. При необхідності, точно так же можна створювати гаманці для роботи з будь-якими іншими еквівалентами національних валют: гривні, білоруські рублі і т.д.

Додаткові інструкції для новачків

Ну і напевно, багатьом новачкам може виявитися корисною така інформація, як вивести гроші з WebMoney на карту Ощадбанку, як можна відновити доступ до свого гаманця, якщо не дай бог буде загублений пароль, пошкоджений файл ключів гаманця і т. Д.

Як відновити доступ до WebMoney Keeper Classic  - офіційна покрокова відео-інструкція російською мовою для початківців користувачів платіжної системи Вебмані, складена безпосередньо службою підтримки WebMoney і в покроковому режимі відображає всі необхідні дії, кроки та етапи, необхідні для відновлення втраченого пароля, файлів ключів Як відновити доступ до WebMoney Keeper Classic - офіційна покрокова відео-інструкція російською мовою для початківців користувачів платіжної системи Вебмані, складена безпосередньо службою підтримки WebMoney і в покроковому режимі відображає всі необхідні дії, кроки та етапи, необхідні для відновлення втраченого пароля, файлів ключів ... і самого доступу до управління свого гаманця вебмані.

Як вивести гроші з WebMoney на карту Ощадбанку  - детальна покрокова інструкція для новачків, що описує один із способів офіційного висновку своїх електронних грошових знаків з рублевого гаманця платіжної системи WebMoney на безкоштовну карту Ощадбанку - Маестро Моментум (Maestro Momentum) Як вивести гроші з WebMoney на карту Ощадбанку - детальна покрокова інструкція для новачків, що описує один із способів офіційного висновку своїх електронних грошових знаків з рублевого гаманця платіжної системи WebMoney на безкоштовну карту Ощадбанку - Маестро Моментум (Maestro Momentum)

Як же створити цей самий гаманець вебмані?
Які умови потрібно виконати, які дії і в якому порядку має бути зробити, щоб зареєструвати і створити свій перший електронний гаманець WebMoney?
Для чого?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача