Статьи

як створити гаманець вебмані безкоштовно

 1. Створення електронного гаманця Вебмані
 2. Підготовка до реєстрації на сервісі webmoney.ru:
 3. Крок перший - реєстрація в платіжній системі
 4. Крок другий - встановлення та налаштування WM Keeper Classic
 5. Крок третій - створюємо свої WMZ і WMR гаманці
 6. Додаткові інструкції для новачків

Категорія: покрокові інструкції поради початківцям

покрокові інструкції поради початківцям

WM Keeper Classic - електронний гаманець, спеціальна програма для управління своїми електронними рахунками в платіжній Інтернет системі WebMoney, зручний і надійний інструмент для зберігання і управління своїми електронними грошима в Інтернеті.

Як же створити цей самий гаманець вебмані? Які умови потрібно виконати, які дії і в якому порядку має бути зробити, щоб зареєструвати і створити свій перший електронний гаманець WebMoney? Як правильно поповнити рахунок WM гаманця, як можна вивести свої перші гроші з нього, як убезпечити свій гаманець або відновити доступ до свого WM Keeper Classic у випадках збою комп'ютера, втраченого файлу ключів або забутого пароля ...

Відповіді на ці питання плюс докладні навчальні матеріали для новачків і початківців користувачів ПК і знаходяться на сторінках даного розділу сайту http://todostep.ru - « гаманець WebMoney »

Створення електронного гаманця Вебмані

Зверніть увагу - реєстрація в сервісі, створення і подальше обслуговування гаманців WebMoney платіжною системою, як і сама програма для управління рахунками WM Keeper Classic - абсолютно безкоштовні.

Тому, якщо раптом у вас виникне ситуація, що під час будь-якої операції вас попросять хоч за щось заплатити - відразу ж кидайте цю справу і перевіряйте свій комп'ютер на віруси і трояни , Так як замість справжнього сервісу WebMoney ваш браузер мабуть був перенаправлений на шахрайський сайт фальшивку.

Отже, поїхали:

Підготовка до реєстрації на сервісі webmoney.ru:

1. Якщо у Вас ще немає свого e-mail адреси і поштової скриньки, то саме час завести його на якому-небудь сервісі безкоштовної пошти, так як без нього буде неможливо отримати свій код активації і реєстрації на сервісі платіжної системи.

2. Якщо ви збираєтеся використовувати гаманець на своєму комп'ютері, а не на телефоні або інших мобільних пристроях, і не хочете в ході створення свого першого гаманця плутатися у виборі потрібного вам дистрибутива із запропонованих сервісом програм WebMoney Keeper Classic, WM Keeper Mobile або WebMoney Keeper Light , відволікаючись на пошуки посилань для скачування нової російської версії програми на численних сторінках і розділах сервісу, то можна заздалегідь завантажити останню російську версію програми з цієї сторінки:

3. Для того, щоб відчувати себе абсолютно впевнено, відразу ж розуміючи, що і навіщо від вас вимагається виконати на кожному кроці реєстрації і створення свого першого гаманця вебмані, настійно рекомендується завантажити і уважно переглянути офіційне відео-керівництво, докладну покрокову інструкцію російською мовою , спеціально складену для новачків безпосередньо службою підтримки компанії WebMoney:

Виконавши ці нескладні процедури, рухаємося далі:

Крок перший - реєстрація в платіжній системі

Для того, щоб зареєструватися і отримати доступ до сервісу для створення своїх гаманців в платіжній системі, зайдіть на офіційний сайт WebMoney і натисніть там на кнопку «Реєстрація», або можна самому відразу ж перейдіть на сайт реєстрації, що відкривається за адресою start.webmoney.ru і виконати кілька дій:

 • Заповнити анкету на сайті webmoney.ru (приблизно так само, як і при реєстрації і створення поштової скриньки)
 • Підтвердити адресу своєї електронної пошти (якщо e-mail при реєстрації було вказано правильно, то лист з кодом прийде негайно)
 • Перевірка номера мобільного телефону. Для чого? Все дуже просто і логічно - для забезпечення безпеки. Погодьтеся, адже заволодіти доступом до вашого e-mail набагато простіше, ніж роздобути вашу SIM-карту або отримати повний доступ до вашого телефону.

Більш докладно про те, як правильно все це зробити, можна подивитися в навчальному відео (посилання була вище) або ознайомитися з описом, наявним на сторінці:

Крок другий - встановлення та налаштування WM Keeper Classic

- Завантаживши і встановивши програму WM Keeper Classic на свій комп'ютер, запускаємо додаток, тиснемо «Реєстрація» і знову йдемо в свою електронну пошту / ящик.

- Копіюємо присланий системою реєстраційний код і вставляємо в спеціальне поле в нашому Вембані Кіпері.

Після введення коду буде проведений обмін даними між вашим WM Keeper Classic і сервером платіжної системи, після чого Ви побачите свої П.І.Б. і e-mail, зазначені в графі «Реєстраційні дані».

- Тепер від нас вимагається придумати надійний пароль, який буде служити доступом до нашого гаманцю і згенерувати ключі доступу. Для генерації ключів потрібно просто посувати мишкою в межах відкритого вікна реєстрації.

Детальніше про ці кроки можна почитати на сторінці Установка і настройка WM Keeper Classic - Частина друга

Все, реєстрація нашого гаманця завершена! Можна пробігтися по сторінках з корисною інформацією, почитати про те, що таке WMID, про існуючі типи WebMoney атестатів і т.д.

Крок третій - створюємо свої WMZ і WMR гаманці

Як і в будь-яких інших версіях WM Keeper, WM Keeper Classic «поставляється» користувачеві абсолютно «чистим», тобто - в ньому за замовчуванням немає будь-яких створених гаманців. Щоб створити свій гаманець Вебмані, залишається лише перейти за відповідним посиланням, яка знаходиться у верхній частині програми під Вашими П.І.Б.

Вибрати потрібну і бажану для вас валюту і створити під кожну свій окремий гаманець - перш за все, звичайно ж, створіть рублевий гаманець «WMR» (еквівалент RUB) і доларовий, «WMZ» - еквівалент USD. При необхідності, точно так же можна створювати гаманці для роботи з будь-якими іншими еквівалентами національних валют: гривні, білоруські рублі і т.д.

Додаткові інструкції для новачків

Ну і напевно, багатьом новачкам може виявитися корисною така інформація, як вивести гроші з WebMoney на карту Ощадбанку, як можна відновити доступ до свого гаманця, якщо не дай бог буде загублений пароль, пошкоджений файл ключів гаманця і т. Д.

Як відновити доступ до WebMoney Keeper Classic  - офіційна покрокова відео-інструкція російською мовою для початківців користувачів платіжної системи Вебмані, складена безпосередньо службою підтримки WebMoney і в покроковому режимі відображає всі необхідні дії, кроки та етапи, необхідні для відновлення втраченого пароля, файлів ключів Як відновити доступ до WebMoney Keeper Classic - офіційна покрокова відео-інструкція російською мовою для початківців користувачів платіжної системи Вебмані, складена безпосередньо службою підтримки WebMoney і в покроковому режимі відображає всі необхідні дії, кроки та етапи, необхідні для відновлення втраченого пароля, файлів ключів ... і самого доступу до управління свого гаманця вебмані.

Як вивести гроші з WebMoney на карту Ощадбанку  - детальна покрокова інструкція для новачків, що описує один із способів офіційного висновку своїх електронних грошових знаків з рублевого гаманця платіжної системи WebMoney на безкоштовну карту Ощадбанку - Маестро Моментум (Maestro Momentum) Як вивести гроші з WebMoney на карту Ощадбанку - детальна покрокова інструкція для новачків, що описує один із способів офіційного висновку своїх електронних грошових знаків з рублевого гаманця платіжної системи WebMoney на безкоштовну карту Ощадбанку - Маестро Моментум (Maestro Momentum)

Як же створити цей самий гаманець вебмані?
Які умови потрібно виконати, які дії і в якому порядку має бути зробити, щоб зареєструвати і створити свій перший електронний гаманець WebMoney?
Для чого?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.