Статьи

Як прив'язати WebMoney до QIWI

 1. загальні факти
 2. про QIWI
 3. про WebMoney
 4. алгоритм закріплення

Популярність різних платіжних сервісів привела до того, що з'явилася необхідність їх прямого взаємодії Популярність різних платіжних сервісів привела до того, що з'явилася необхідність їх прямого взаємодії. На даний момент в мережі саме на часі питання, як прив'язати WebMoney до QIWI.

загальні факти

В принципі, прив'язка QIWI до WebMoney не представляє собою якесь надскладне дію, але про таку можливість просто не все знають. Але перед тим як почати безпосередньо опис самого патерну, варто розповісти трохи про платіжні системи.

про QIWI

Платіжний сервіс QIWI входить в трійку лідерів даного сегмента економіки серед російськомовної частини Інтернету. Є исконно русской системою, яка має лише одну основну валюту - рубль Російської Федерації. При цьому підтримує долари США, євро і тенге Казахстану. Володіє власним банком «ЗАТ QIWI Банк», що дозволяє здійснювати як основні транзакції по оплаті товарів і послуг, так і вельми специфічні і вузькопрофільні. Наприклад, випускати і обслуговувати власні пластикові і віртуальні картки.

Завдяки ступеня свого розвитку і власним модулів всередині самої компанії, QIWI може запропонувати досить широкий функціонал можливостей: починаючи від тривіальної оплати товарів і послуг і закінчуючи можливістю погашення кредитів, поповнення балансу гаманця з рахунку мобільного телефону, а також сплати державних штрафів і зборів.

про WebMoney

Система ж WebMoney де-факто взагалі не є платіжним сервісом, так як не має нічого спільного ні з банківськими операціями, ні з віртуальними грошовими знаками. Офіційно вона являє собою сервіс для покупки, конвертації і переміщення подарункових сертифікатів, які, в свою чергу, можуть бути еквівалентними будь-якої підтримуваної валюті. В даний час підтримується 10 різних еквівалентів, в тому числі:

 • WMZ - долари США.
 • WME - євро Євросоюзу.
 • WMR - рубль Російської Федерації.
 • WMB - рубль Республіки Білорусь.
 • WMK - тенге Казахстану.
 • WMU - гривні України.
 • WMG - 1 грам золота.
 • WMX - 0.001 Bitcoin.
 • WMD & WMC - долари дебетові та кредитні відповідно.

Є міжнародним сервісом, але найбільшу популярність має в російськомовних країнах. Вважається самої захищеної, але при цьому і самої заплутаною системою такого типу з існуючих аналогів.

Всупереч загальній думці, не є російською, так як в РФ розташовується тільки Центр атестації, а також технічна підтримка і розробка програмного забезпечення. Юридична адреса ніколи не перебував на території Росії. Має досить істотне число внутрішніх статусів, які можуть варіюватися як в загальних межах, так і в вузькопрофільних (атестат програміста, продавця).

алгоритм закріплення

Тепер до безпосереднього опису такого процесу, як прив'язати QIWI-гаманець до WebMoney.

Для початку потрібно зайти на головну сторінку і зробити на ній аутентифікацію методом введення персональних реєстраційних даних в розташовані у верхній частині відповідні поля: «Мій гаманець» і «Пароль». Завершивши введення, слід навести курсор миші на розташовану праворуч кнопку «Увійти» і клацнути по ній.

Завершивши введення, слід навести курсор миші на розташовану праворуч кнопку «Увійти» і клацнути по ній

Після авторизації і входу в гаманець в правому верхньому кутку знаходимо кнопку «Налаштування» і клацають по ній.

Після авторизації і входу в гаманець в правому верхньому кутку знаходимо кнопку «Налаштування» і клацають по ній

Після прогрузкі на екран монітора буде виведена сторінка опцій аккаунта. Тут по лівій стороні екрану випаде стовпець, за допомогою якого можна перемикати вкладки параметрів. Необхідно знайти графу «Новий рахунок» і пройти по посиланню.

Необхідно знайти графу «Новий рахунок» і пройти по посиланню

Основне вікно оновиться, після чого з'являться можливі варіанти. Нас цікавить найнижчий блок, який іменується як «Переказ грошей між Visa QIWI Wallet і WebMoney». Знаходимо його і проїдемо по ньому за допомогою натискання.

Знаходимо його і проїдемо по ньому за допомогою натискання

Після поновлення сторінка виведе інформаційне повідомлення, де буде викладено опис співробітництва та умови. Варто звернути увагу, що комісія буде складати 3% за кожну операцію оплати. Після ознайомлення слід клікнути на кнопку «Прив'язати».

Після ознайомлення слід клікнути на кнопку «Прив'язати»

Система виведе форму, яка містить основні ідентифікаційні положення з WebMoney:

 • Номер рублевого гаманця.
 • Ім'я.
 • Прізвище.
 • По батькові.
 • Номер паспорта.
 • Ліміти.

Заповнивши і перевіривши всі поля, вам залишиться натиснути на кнопку «Прив'язати», після чого з'явиться повідомлення про успішну заявці; в ньому будуть дані конкретні інструкції та посилання. Для завершення процесу прив'язки потрібно спершу пройти по представленої там посиланню, а після виконати інші пункти інструкції.

Як прив'язати гаманець QIWI до WebMoney: Відео

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача