Статьи

Як поповнити біткоіни гаманець з карти ощадбанку, через ківі гаманець, банківською картою, через термінал, з телефону з мінімальною комісією

 1. Основні способи, як поповнити біткоіни гаманець в Росії
 2. Як покласти гроші на біткоіни гаманець через термінал
 3. Як поповнити біткоіни-гаманець безпосередньо з WebMoney
 4. Як поповнити біткоіни гаманець з карти Ощадбанку або іншого банку
 5. Як перевести гроші на біткоіни гаманець з ківі, Яндекс.Деньги і інших електронних ПС
 6. Як поповнити біткоіни гаманець з мінімальною комісією: поповнення btc-рахунки через біржу

Зміст статті:

Оплачувати товари і послуги в мережі криптовалюта в рази вигідніше, ніж більш звичними способами - банківським переказом або післяплатою через службу доставки. Кріптовалютние системи, на відміну від банків і кур'єрських служб, не беруть за свої послуги комісію, яка в разі переведення грошей за кордон через банківську систему може становити 100 $ і більше. Крім відсутності комісійних платежів, транзакції в електронних платіжних системах відбуваються миттєво, а не протягом 3-14 робочих днів. Тому закономірно, що користувачі мережі, активно здійснюють покупки в інтернеті в магазинах, що приймають біткоіни, заводять btc-гаманці, щоб розплачуватися криптовалюта. Але у тих, хто не заробляє або не видобуває bitcoin самостійно, неминуче виникає питання, як поповнити біткоіни гаманець з карти, через ківі або іншим способом.

Основні способи, як поповнити біткоіни гаманець в Росії

Зросла популярність біткоіни привела до того, що і в мережі, і оффлайн з'явилося ряд сервісів, що дозволяють швидко поповнювати електронні гаманці або виводити з них гроші . Тому сьогодні існує відразу кілька способів, як покласти гроші на біткоіни гаманець, навіть не виходячи з дому. Причому перевести фінансові кошти можна як з інших електронних платіжних систем (Qiwi, Яндекс.Деньги, WebMoney та ін.), Так і з платіжної карти будь-якого банку світу. Також у більшості росіян є можливість закинути готівку на біткоіни гаманець через платіжні термінали iBox.

Зрозуміло, при поповненні електронного гаманця з банківської карти, рахунки на ківі або на Яндекс.Деньги або через термінал оплати на користь сервісу, який проводить операцію обміну і поповнення кріптовалютного рахунку, стягується комісія. Розмір комісійних платежів залежить відразу від декількох факторів, а саме:

 • сума поповнення
 • Комісія платіжної системи, з якої потрібно перевести фінансові кошти на біткоіни-гаманець
 • Умови обраного сервісу з обміну державних / електронних валют на біткоіни і ін.

В середньому, комісія за поповнення біткоіни гаманця становить від 2 до 5%, однак в деяких випадках вона може доходити до 10%. Причому, як правило, чим більшу суму користувач мережі хоче покласти на свій біткоіни гаманець, тим нижчим буде% комісії за поповнення. Тому через термінали або онлайн-обмінники більш вигідно закидати на кріптовалютний рахунок відразу великі суми, а не поповнювати btc-гаманець перед вчиненням кожної, навіть невеликої покупки в мережі.

Велика частина користувачів мережі, що вважають за краще оплачувати покупки біткоіни, поповнюють свої цифрові гаманці з банківських карт, рахунків в системах Ківі і Яндекс.Деньги, WMX-рахунки на ВебМани або готівкою. Розглянемо, як поповнити рахунок біткоіни цими способами з мінімальною комісією.

Як покласти гроші на біткоіни гаманець через термінал

Зараз в РФ надають свої послуги відразу кілька компаній, які проводять платежі через термінали оплати, однак з системою біткоіни працюють далеко не всі. Тому покласти гроші на кріптовалютний гаманець ні через банківські термінали, ні через термінали системи «Елекснет» не вийде. А ось в платіжних терміналах iBox і Tyme дана послуга реалізована, і значить, тим, хто хоче поповнити біткоіни-рахунок готівкою, потрібно шукати термінали саме цих брендів.

Сам алгоритм, як поповнити кріптовалютний гаманець готівкою, через термінали iBox або Tyme, наступний:

 1. У терміналі в рядку пошуку ввести назву сервісу «Btcu.biz», а потім відкрити знайдений сайт.
 2. На сторінці ввести до відповідного рядка свій номер телефону
 3. Після того, як телефон буде перевірений, на екрані з'явиться пропозиція внести купюри в купюроприймач. Там же буде вказана мінімальна сума поповнення і розмір комісії.
 4. Внести гроші і підтвердити платіж, натиснувши на відповідну кнопку.
 5. Роздрукувати і зберегти квитанцію, на якій буде вказана час і сума оплати, а також код активації.
 6. З домашнього ПК зайти на сайт Btcu.biz .
 7. У верхньому правому куті сайту натиснути кнопку «Отримати», потім там же вибрати «За готівку з терміналу», і ввести в з'явилася рядок код активації з чека.
 8. Погодитися з умовами використання сервісу і натиснути «Сплатити».
 9. Після того, як код буде прийнятий системою, натиснути «Далі» і у вікні, вибрати пункт «Поповнити ВТС-адреса».
 10. Ввести до відповідних рядків адресу свого біткоіни-гаманця і капчу, а потім натиснути «Відправити».

Гроші, відправлені через сервіс Btcu.biz, будуть зараховані на біткоіни рахунок користувача автоматично. Як правило, термін зарахування не перевищує декількох хвилин, але в разі, якщо в момент відправки blockchain була перевантажена, платіж може йти довше. Також, вибираючи цей спосіб поповнення, слід пам'ятати, що обмін рублів на біткоіни проводиться за тим курсом, який був актуальним на момент внесення готівки в термінал. Сам же код активації, отриманий після внесення грошей в iBox / Tyme, буде дійсним протягом 30 днів.

Як поповнити біткоіни-гаманець безпосередньо з WebMoney

У користувачів мережі, зареєстрованих в платіжній системі WebMoney, є можливість поповнювати свій біткоіни-гаманець безпосередньо, без використання онлайн-обмінників. Для цього всього лише потрібно в особистому кабінеті створити гаманець WMX - гаманець, призначений для зберігання криптовалюта. 1 WMX = 0,001 BTC, тобто, 1 біткоіни еквівалентний 1000 знаків WMX в системі Вебмані.

Для того, щоб перекинути гроші з Вебмані на рахунок в системі біткоіни, для початку потрібно поповнити WMX-гаманець. Зробити це найпростіше, поповнивши один зі своїх гаманців для звичайних валют і потім поміняв WMZ / WMR / WMU на WMX. Так як обмін буде відбуватися між власними гаманцями, комісія складе всього 0,8%.

Потім, коли на гаманці WMX буде сума, на яку потрібно поповнити свій біткоіни гаманець, в особистому кабінеті ВебМани необхідно зробити наступні дії:

 1. Перейти за посиланням https://wmx.wmtransfer.com/Home/Withdraw# і авторизуватися в Вебмані
 2. На сторінці, заповнити два поля - суму, яку потрібно перевести з WMX-рахунки на біткоіни гаманець, і адресу свого гаманця
 3. Натиснути кнопку «Відправити»
 4. Перейти в свій WebMoney Keeper і оплатити виставлений системою Вебмані рахунок.

Після оплати рахунку автоматично почнеться транзакція з переказу грошей. Вона займе якийсь час, так як системі Вебмані потрібно 6 підтверджень транзакції від системи Bitcoin. Ці підтвердження відправляються в автоматичному режимі і не вимагають взаємодії з користувачем. Після отримання всіх підтверджень переказ грошей на біткоіни-гаманець буде виконаний, а дані про транзакції відобразяться в історії операцій WMX-гаманця.

Як поповнити біткоіни гаманець з карти Ощадбанку або іншого банку

Як поповнити біткоіни гаманець з карти Ощадбанку або іншого банку

Для того, щоб поповнити біткоіни гаманець з карти Ощадбанку, Приватбанку або будь-якого іншого банку, необхідно скористатися послугами будь-якого з численних онлайн-обмінників, які проводять обмін рублів на біткоіни. Знайти обмінник з позитивною репутацією і найвигіднішою комісією можна за допомогою сервісу БестЧендж - найбільшої бази пунктів онлайн-обміну валют.

Користуватися сервісом БестЧендж просто - на головній сторінці потрібно лише вказати бажаний напрямок обміну, і сервіс миттєво покаже всі обмінники, через які можна поповнити біткоіни гаманець картою. На БестЧендж в розділі «Інтернет-банкінг» виділені 5 банку: Сбербанк, Приват24, ВТБ24, Тінькофф і Альфа-Банк. З карт цих банків поповнювати кріптовалютний гаманець найвигідніше, так як вони не беруть додаткову комісію за переказ.

Через обмінники можна закинути на btc-рахунок гроші не тільки з карт Ощадбанку, Приватбанку, ВТБ, Альфа-банку і Тінькофф, але і з платіжних карт систем Visa / MasterCard будь-якого російського банку. Для цього в розділі «інтернет-банкінг» потрібно вибрати Visa / MasterCard RUB (або Visa / MasterCard USD, якщо потрібно поповнити біткоіни гаманець з доларової карти).

Вибравши обмінний сервіс з найвигіднішими курсом, необхідно перейти на його сторінку і заповнити заявку на поповнення біткоіни-гаманця картою. На різних онлайн-обмінниках процедура складання заявки відрізняється - на деяких сервісах потрібно спочатку зареєструватися і пройти процедуру верифікації, а на інших можна перекинути гроші з карти на btc-рахунок без реєстрації. На всіх онлайн-порталах з обміну валют є служба підтримки, яка оперативно відповідає на запитання користувачів і готова в разі утруднення надати покрокову інструкцію, як правильно скласти заявку.

Після того, як заявка на поповнення кріптовалютного гаманця складена, обмінний пункт в автоматичному режимі виставить рахунок, який потрібно оплатити зі своєї банківської картки протягом 1 дня. Це можна зробити в режимі онлайн, в особистому кабінеті інтернет-банкінгу. Після оплати рахунку обмінник відправить на біткоіни-гаманець користувача замовлені і оплачені з карти віртуальні монети.

Як перевести гроші на біткоіни гаманець з ківі, Яндекс.Деньги і інших електронних ПС

Спосіб, як поповнити біткоіни гаманець з Ківі, Яндекс.Денег і інших електронних платіжних систем (за винятком ВебМани), мало чим відрізняється від методу переказу грошей на кріптовалютний рахунок з банківської карти. Покрокова інструкція, як закинути гроші на біткоіни з цих ПС, виглядає наступним чином:

 1. На головній сторінці bestchange.ru вибрати в колонці «віддати» Яндекс.Деньги / Qiwi, а в колонці «отримати» вказати bitcoin (BTC)
 2. Сервіс в автоматичному режимі сформує і відобразить список всіх обмінників, що працюють по заданому напрямку. Серед них слід вибрати сервіс з найвигіднішими курсом обміну
 3. Перейти за прямим посиланням з БестЧендж на сайт обраного обмінника і зареєструватися на ньому
 4. Заповнити форму заявки, вказавши особисті дані, номер гаманця на Яндекс.Деньги / Qiwi, а також свій публічний адресу Bitcoin, на який потрібно зробити переказ коштів
 5. Зайти на Яндекс.Деньги / Qiwi, авторизуватися і оплатити виставлений обмінником рахунок.

Після оплати рахунку в Яндекс.Деньги / Qiwi криптовалюта надійде на біткоіни-гаманець протягом декількох хвилин. Причому комісія при поповненні BTC з ківі і Яндекс.Денег істотно менше, ніж комісійний платіж в разі переведення з банківської карти. Тому тим користувачам мережі, які зареєстровані в цих електронних платіжних системах, більш вигідно поповнювати свій кріптовалютний рахунок з них, а не з платіжної карти або банківського рахунку.

Як поповнити біткоіни гаманець з мінімальною комісією: поповнення btc-рахунки через біржу

Законодавство ряду держав визнає криптовалюта як цифрові гроші і дозволяє оборот цих грошей на своїй території. Тому в правовому полі цих країн ведуть свою діяльність компанії, що надають посередницькі послуги з купівлі і продажу біткоіни і альткоінов. Ці організації в мережі відомі як спеціалізовані кріптовалютние біржі. На їх онлайн-порталах можна купити біткоіни за будь-яку валюту, а також за титульні знаки інших електронних платіжних систем.

Зараз на просторах всесвітньої павутини працює більше 25 спеціалізованих кріптовалютних бірж, на кожній з яких можна відкрити рахунок в будь-якій обраній валюті і купити біткоіни за вигідним курсом. Виводяться куплені цифрові монети з біржі на вказаний при реєстрації публічний біткоіни-адреса, причому більшість бірж не бере додаткову комісію за виведення коштів. Головною перевагою кріптовалютних бірж перед онлайн-обмінниками є більш високий курс біткоіни і відсутність додаткових комісійних платежів за введення і виведення коштів.

І звичайно, не можна забувати про те, що курси на біржах постійно змінюються, і користувачі, що вирішили купити btc і поповнити свій цифровий гаманець таким способом, мають можливість постійно відстежувати курс і «зловити» найвдаліший момент для покупки біткоіни.

Щоб купити біткоіни і поповнити свій кріптовалютний гаманець через біржу, потрібно зробити наступне:

 1. Перейти на сайт біржі, зареєструватися на ньому і надання необхідних скани документів для верифікації (процедура верифікації зазвичай займає 1-3 робочих дні)
 2. Поповнити свій торгівельний рахунок будь-яким зручним для себе способом - банківським переказом або перекладом з будь-якої електронної платіжної системи.
 3. Перейти в розділ «Торгівля» і переглянути динаміку курсу біткоіни за останній час. По можливості - відстежувати зміни курсу до моменту, коли він буде найбільш вигідним
 4. Купити біткоіни, заповнивши просту форму покупки / продажу на сайті біржі (на різних біржах форма для здійснення торгових операцій може відрізнятися, але в основному потрібно тільки вказати кількість купується криптовалюта і натиснути клавішу «Купити»).

По можливості - відстежувати зміни курсу до моменту, коли він буде найбільш вигідним  Купити біткоіни, заповнивши просту форму покупки / продажу на сайті біржі (на різних біржах форма для здійснення торгових операцій може відрізнятися, але в основному потрібно тільки вказати кількість купується криптовалюта і натиснути клавішу «Купити»)

Після покупки біткоіни відразу ж будуть зараховані на рахунок користувача, а далі їх можна практично миттєво вивести на свій біткоіни-гаманець.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача