Статьи

Як перевести гроші з Вебмані на Теле2 і назад

 1. Поповнення через Вебмані
 2. З балансу оператора на Вебмані
 3. Поширені проблеми та їх вирішення

Клієнтська база компанії «Теле2» на території пострадянського простору неухильно зростає. З кожним роком користувачів і справжніх шанувальників оператора стає все більше, що обумовлено високою якістю і низькою вартістю послуг. Недарма Теле2 увійшов в так звану велику четвірку компаній стільникового зв'язку Росії, ділячи лідерство в сфері з такими мастодонтами, як МТС, Білайн і Мегафон.

Зростання чисельності клієнтів спровокував появу величезної кількості питань в мережі щодо використання сервісів оператора. Незважаючи на загальну схожість Теле2 з іншими компаніями стільникового зв'язку, багато користувачів першого часто плутаються навіть в самих банальних речах. Сьогодні наш ресурс вирішив допомогти тим людям, які зіткнулися з необхідністю переведення коштів з Теле2 на гаманець Вебмані або обміну в зворотному порядку, але не знають - як це зробити. Детальний опис процедур і їх особливостей шукайте нижче.

Поповнення через Вебмані

Вебмані (WebMoney) - одна з найбільших, популярних і старих платіжних систем в інтернеті. Заснований в 1998 році, сервіс електронних розрахунків по роботі з цифровими грошима працює до цих пір і має величезну базу клієнтів. Щоб зрозуміти серйозність і масштаби системи Вебмані, досить відзначити одну цифру - 17 мільярдів. Саме таке число транзакцій було проведено клієнтами сервісами за весь час його роботи. На даний момент навіть не кожен банк може оперувати подібними цифрами.

Вебмані використовується користувачами для проведення різнотипних платежів. Незважаючи на серйозність сервісу, він працює і з великими, і з дрібними транзакціями. Поповнити баланс Теле2 з гаманця Вебмані також можливо. Процес поповнення не особливо складний, а реалізується в наступному порядку:

 1. Зайдіть на офіційний сайт Вебмані і авторизуйтесь в своєму гаманці.
 2. Перейдіть у вкладку «Мобільний зв'язок».
 3. Виберіть «Теле2».
 4. Введіть номер телефону і суму для перекладу.
 5. Підтвердіть проведення платежу.

Як бачите, процес поповнення Теле2 гранично простий і ідентичний описаним раніше. З більшістю платіжних систем працювати виходить в дуже простому режимі, так як їх інтерфейс і загальний концепт схожі. Більш того, все інтуїтивно зрозуміло. Сьогодні для проведення описаного платежу також використовуються додатки сервісу. Що зручніше - кожен вирішить самостійно.

Умови поповнення Теле2 з Вебмані такі:

 • Мінімальна сума платежу - 1 рубль.
 • Максимальна сума платежу - 5 000 рублів.
 • Комісія - відсутня або мінімальна (при роботі через «кіпер»).

Швидкість проведення транзакції і ліміти по платежах аналогічні, розглянутим для систем «КІВІ» і «Яндекс Деньги». Платежі зазвичай проводяться моментально (рідко до 1 доби), а денні, тижневі і місячні ліміти визначаються по статусу гаманця.

Важливо! Вебмані представляє можливість поповнювати Теле2 тільки при використанні доларових, гривневих і еврокошельков. Решта гаманці в даних транзакціях не використовуються.

З балансу оператора на Вебмані

Переправити гроші з особового рахунку Теле2 на гаманець системи «Вебмані» не сильно складніше описаної раніше процедури Переправити гроші з особового рахунку Теле2 на гаманець системи «Вебмані» не сильно складніше описаної раніше процедури. Для здійснення переказу достатньо мати необхідну суму на балансі оператора і діючий акаунт в платіжній системі. Типовий порядок переведення такий:

 1. Зайдіть в особистий профіль Вебмані, перейшовши на офіційний сайт системи і ввівши логін, пароль.
 2. У відкритому головному вікні не поспішайте переходити в меню використання гаманців, а натисніть на вкладку «Поповнити».
 3. Потім виберіть пункт - «Способи поповнення», і варіант поповнення з рахунку мобільного телефону.
 4. Тепер залишається лише задати параметри перекладу за допомогою вказівки джерела коштів (в нашому випадку з балансу Теле2) і суми поповнення гаманця.
 5. Підтвердивши проведення транзакції, необхідно дочекатися її здійснення з боку оператора і перевірити, чи прийшли гроші в саму систему Вебмані чи ні. Як правило, переклад здійснюється моментально, проте при деяких проблемах у оператора або ж платіжної компанії він може затягнутися на добу.

Примітка! Аналогічну процедуру можна провести не тільки через офіційний сайт Вебмані, а й за допомогою програм системи на комп'ютері або мобільному пристрої. Який варіант зручніше - кожен вирішити собственнолічно.

Умови переведення грошей з Теле2 на гаманець Вебмані багатьом здаються невигідними. Ліміти у нього цілком стандартні - 5 000 рублів на добу і 15 000 в місяць, а ось комісія величезна. На даний момент за разовий переказ грошей клієнтам оператора і платіжної системи доведеться пожертвувати 19,6 відсотками від суми. Цифра насправді чимала і ставить під великий сумнів доцільність проведення транзакції. У будь-якому випадку необхідність перекладу кожен визначить сам.

У будь-якому випадку необхідність перекладу кожен визначить сам

Поширені проблеми та їх вирішення

Наважуючись на переказ коштів з Вебмані на Теле2 або навпаки, багато людей стикаються з різними проблемами. Найбільш поширені проблеми, пов'язані з:

 • перенаправленням коштів не на той рахунок;
 • непроходження платежів;
 • контактом з шахраями.

Кожна проблема по-своєму специфічна, але цілком вирішувана. Для того щоб уникнути труднощів або вирішити їх наслідки досить:

 1. Звернутися за допомогою до представників оператора або ж служби підтримки Вебмані. Точно визначати адресата слід з урахуванням того, чиєю роботою спровоковані проблеми. Хоча в загальному випадку бажано звернутися відразу в дві служби підтримки - і оператора, і платіжної системи.
 2. Чи не використовувати сторонні ресурси для проведення переказу, навіть якщо комісія у них буде набагато нижче, ніж в системі Вебмані або у Теле2. Пам'ятайте, що безкоштовний або дуже вигідний сир - це сигналізатор мишоловки, тому ризикувати кровними грошима при поповненні балансу телефону або гаманця платіжної системи не потрібно. Працювати слід тільки безпосередньо з операторами платежів.

Дивно, але облік двох зазначених рад допоможе уникнути або швидко вирішити всілякі проблеми, здатні виникнути при роботі з перекладами між Теле2 і Вебмані. З огляду на це, забувати про них не варто.

Мабуть, на цьому найбільш важливі положення по темі сьогоднішньої статті підійшли до кінця. Як бачите, перевести гроші з балансу Теле2 на гаманець Вебмані і назад нескладно. Головне в цій справі - дотримуватися розглянутих вище правил. Сподіваємося, представлений матеріал був для вас корисний і дав відповіді на питання, що цікавлять. Успіху і безпроблемного використання послуг стільникового зв'язку!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача