Статьи

Як отримати атестат WebMoney: види і особливості системи

 1. Трішки історії
 2. Основні види і етапи отримання атестатів платіжної системи WebMoney
 3. Перший етап: Атестат псевдоніма
 4. Другий етап: Формальний атестат
 5. Третій етап: Початковий атестат
 6. Четвертий етап: Персональний атестат
 7. висновки
 8. моя практика

Добрий день, читачі і гості мого блогу! Електронні гаманці міцно увійшли в наше життя, в сучасному світі все більше платіжних операцій проводяться за допомогою електронних сервісів. Сьогодні поговоримо про платіжну систему WebMoney. З власного досвіду скажу, що розібратися в усіх премудростях цього сервісу непросто.

Для чого призначена ця система? Як отримати атестат WebMoney того чи іншого рівня доступу? У цій статті розповім про можливості WebMoney, видах атестатів і способах їх отримання.

Зміст статті

Трішки історії

У сучасному світі розвинені системи електронної комерції щодня використовуються багатьма людьми з усього світу. Далеко не всі користувачі сьогодні замислюються про те, що всього кілька років тому функціональний пристрій платіжних інтернет-сервісів грунтувалося на кардинально інших робочих принципах.

У ті роки основна мета веб-розробників полягала в побудові багатофункціональних інтернет-платформ, здатних в короткі терміни обробляти фінансові операції мільйонів клієнтів. Зрозуміло, ефективним захисним механізмам тоді практично не надавали значення. У зв'язку з цим електронні платіжні системи знайшли не найкращу репутацію на початковому етапі свого розвитку.

З тих пір пройшло багато часу - часу, яке позитивно позначилося на можливостях систем безпеки. Протягом тривалого періоду розвитку платіжні веб-сервіси неодноразово перевтілювалися, набуваючи з кожним разом все більшу кількість інноваційних опцій. Особливий пріоритет при цьому віддавався розробці нових принципів захисту фінансових операцій і облікових записів клієнтів. Так, з плином часу все найбільш популярні платформи електронних взаєморозрахунків стали використовувати так звану атестаційну політику.

У числі перших компаній, які застосували систему атестації на своїх сервісах, значилася WM Transfer Ltd. Саме користувачі WebMoney стали першими свідками розвитку системи атестаційного розмежування прав. Але для чого вона призначена? Як отримати атестат WebMoney того чи іншого рівня доступу? Які переваги для клієнта забезпечує такий варіант захисту? На ці та багато інших питань постараюся дати вичерпні відповіді в тексті сьогоднішньої публікації.

На ці та багато інших питань постараюся дати вичерпні відповіді в тексті сьогоднішньої публікації

Основні види і етапи отримання атестатів платіжної системи WebMoney

Варто відзначити той факт, що на поточний момент часу в обговорюваній системі електронних взаєморозрахунків передбачається два розділи атестації користувачів, які об'єднують в собі 12 різних рівнів безпеки.

 • Перша група, що містить в собі атестати професійного типу, призначена виключно для просунутих клієнтів, які потребують розширеному функціоналі веб-сервісу.
 • Для більшої ж частини аудиторії, представленої звичайними користувачами, передбачена основна атестація WebMoney, що має на увазі розмежування прав відповідно до чотирма рівнями доступу.

Кожен рівень при цьому прив'язується до індивідуального атестата клієнта. На сьогоднішній день всі діючі атестати основного типу можна впорядкувати в порядку зростання їх функціональних можливостей:

 1. атестат псевдоніма
 2. формальний атестат
 3. початковий атестат
 4. Персональний атестат

Представлені вище атестати чітко розмежовують права користувачів, відкриваючи їм доступ до нових опцій лише після пригоди чергового перевірочного етапу. Самим невибагливим клієнтам, що працюють в системі за допомогою атестата псевдоніма, виділяється найбільш обмежений набір опцій. Просунутим ж учасникам сервісу, які успішно пройшли всі етапи персоналізації аккаунта, відкривається доступ до всіх базових функцій і підсистем WebMoney.

Але так чи велика різниця між першою стадією і останньої? Чи варто витрачати час і зусилля на проходження всіх етапів перевірки. Давайте спробуємо розібратися з цими питаннями, детально розібравши параметри всіх основних атестатів системи електронної комерції WebMoney.

Давайте спробуємо розібратися з цими питаннями, детально розібравши параметри всіх основних атестатів системи електронної комерції WebMoney

Перший етап: Атестат псевдоніма

Багато користувачів знають, що початок роботи з платіжним сервісом WebMoney починається з тривалої процедури реєстрації, в ході якої учасник вказує індивідуальні дані для авторизації в системі, а так само особисту інформацію, підтвердження якої на даному етапі роботи не потрібно.

Атестаційна політика обговорюваної системи має на увазі автоматичну видачу атестата псевдоніма всім новим учасникам, що успішно завершили первинну реєстраційну процедуру. Набір опцій, пропонований власникам даного типу атестата, є найбільш обмеженим. До переліку функціональних можливостей атестата псевдоніма можна віднести:

 • Доступ до системи грошових переказів між рахунками WebMoney Transfer.
 • Надання опції поповнення особового рахунку за допомогою готівкових коштів і карт передоплати.
 • Базовий опціонал системи електронних розрахунків (оплата рахунків інтернет-магазинів, комунальних послуг, послуг зв'язку та іншого).

Таким чином, атестація псевдоніма забезпечує клієнту компанії мінімальний набір опцій, який, до того ж, виключає доступ до системи виведення грошових коштів. При всьому цьому варто відзначити істотне обмеження на залишок грошових накопичень - максимальна сума фінансових коштів користувача не повинна перевищувати 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в рамках одного особового рахунку.

Виходячи з представленої вище інформації, можна зробити висновок про те, що атестат псевдоніма стане оптимальним рішенням лише для найвимогливіших користувачів, що використовують можливості платіжного сервісу для періодичної оплати рахунків і переказів невеликих грошових сум.

Основна перевага атестації даного виду полягає в простоті перевірочної процедури - отримання першого рівня доступу не вимагає від користувача підтвердження паспортних даних.

У зв'язку з цим варто розуміти, що ніякої безпеки проведення фінансових операцій в даному випадку не передбачається, оскільки всі власники атестатів першого рівня представлені на сервісі як анонімні учасники. Випробувати початкові можливості системи безпеки можуть власники більш просунутих атестатів.

Випробувати початкові можливості системи безпеки можуть власники більш просунутих атестатів

Другий етап: Формальний атестат

Основна частка активних інтернет-користувачів вибирає формальний атестат WebMoney в якості оптимального рішення для щоденного використання можливостей платіжного сервісу. Як правило, другий рівень доступу ідеально підходить початківцям фрілансерам - людям, які заробляють невеликі грошові суми в глобальній мережі. Такої думки дотримується більшість зайнятої аудиторії, адже атестат формального типу надає набір опцій, достатній для проведення фінансових операцій по введенню і виведенню валюти.

При всьому цьому варто відзначити досить просту перевірочну процедуру, проходження якої необхідно для отримання бажаного атестата. Зареєстрованому учаснику потрібно лише ввести дійсні паспортні дані в розділі Центру Атестації, після чого підтвердити їх графічної копією документа (до перевірки допускаються кольорові копії, зроблені за допомогою сканера або мультимедійної камери).

У разі вдалого проходження процедури перевірки формальний атестат WebMoney видається користувачеві в автоматичному порядку. Разом з тим стануть доступні:

 • Можливість поповнення особового рахунку за допомогою поштових і банківських переказів.
 • Опція оплати послуг стільникового зв'язку.
 • Функція виведення фінансових коштів банківськими платежами і грошовими переказами.

Таким чином, представлений вище перелік можливостей повною мірою підтверджує озвучений раніше факт.

Атестація формального типу відмінно підходить для забезпечення трудової діяльності в глобальній мережі. Вона відкриває повний доступ до системи оплати інтернет-рахунків, а також дозволяє виводити накопичені кошти.

Але поряд з цим атестат даного типу характеризується все тими ж серйозними обмеженнями, відповідно до яких максимальна сума фінансових накопичень клієнта не повинна перевищувати 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в рамках одного особового рахунку.

Разом з тим варто розуміти, що другий рівень доступу, передбачений в системі електронної комерції WebMoney, забезпечує найменшу безпеку проведення фінансових операцій. Оптимальною ж надійності можна досягти за допомогою атестатів вищого рівня, отримання яких вимагає проходження повноцінної процедури перевірки особистості.

Оптимальною ж надійності можна досягти за допомогою атестатів вищого рівня, отримання яких вимагає проходження повноцінної процедури перевірки особистості

Третій етап: Початковий атестат

Сьогодні для багатьох користувачів гарантом безпеки проведення фінансових операцій є початковий атестат WebMoney. Атестація такого типу надає найбільш вигідні умови використання платіжного сервісу. Крім того, в черговий раз зачіпаючи тему інтернет-заробітку, варто зауважити, що багато робітників веб-сервіси висувають високі вимоги до персоналізації облікових записів WebMoney - для переказу зароблених коштів виконавець повинен мати підтверджений аккаунт з присвоєним атестатом початкового типу.

Але як отримати такий атестат? Саме з цим питанням пов'язані непорозуміння багатьох клієнтів платіжного сервісу. Втім, навряд чи їх можна вважати недоречними, адже процедура перевірки особистості в такому випадку вимагає виконання набагато більшої кількості дій.

На поточний момент часу отримати третій рівень доступу в системі WebMoney можна декількома способами:

 • При особистій зустрічі з Персоналізатор (вартість послуги складе 2-5 $).
 • За допомогою підтвердженої облікового запису GosUslugi.

Найбільш часто використовуваний варіант передбачає використання державного порталу GosUslugi.ru. У такому випадку від клієнта платіжної системи буде потрібно виконання кількох простих дій. В першу чергу йому доведеться зареєструватися на офіційному сайті, представленому вище. Після завершення процедури реєстрації, яка має на увазі необхідність введення паспортних даних, користувачеві потрібно буде звернутися в муніципальну організацію (ЗАГС, Пошта Росії, МФЦ) з метою підтвердження особи. Підтверджений аккаунт, в свою чергу, стає гарантом надійності для сервісу WebMoney - за допомогою системи інтеграції платіжний сервіс зчитує достовірні дані, введені користувачем на порталі GosUslugi.

Після вдалого завершення всіх перевірочних етапів користувачеві автоматично видається атестат початкового типу, який розширює можливості використання функцій системи:

 • Збільшується ліміт поповнення особового рахунку.
 • Збільшується ліміт виведення грошових коштів з системи.
 • Збільшується ліміт на залишок фінансових накопичень (не більше 300 тисяч рублів на одному особовому рахунку).

Виходячи з усього вищесказаного, можна з упевненістю сказати, що початковий атестат WebMoney являє собою ідеальне рішення для користувачів, які ведуть активну фінансову діяльність в глобальній мережі.

Атестація такого типу забезпечує початковий рівень довіри до користувача, що позитивним чином позначається на безпеці і надійності проведення фінансових операцій з контрагентами. Таким чином, третій рівень доступу дозволяє з високою ефективністю забезпечувати фінансову діяльність комерційних інтернет-проектів і малого бізнесу.

Таким чином, третій рівень доступу дозволяє з високою ефективністю забезпечувати фінансову діяльність комерційних інтернет-проектів і малого бізнесу

Четвертий етап: Персональний атестат

Заключний етап системи безпеки WebMoney представлений атестатом персонального типу. На сьогоднішній день даний атестат можна вважати найбільш просунутим і ефективним - він відкриває користувачу доступ до всіх функцій і підсистем, передбаченим основний атестацією платіжного сервісу.

Варто зазначити, що для отримання атестата такого типу учаснику фінансової системи доведеться в повній мірі пройти всі етапи перевірки, розглянуті раніше. При всьому цьому варто сказати, що заключна стадія підтвердження особи має на увазі особисту зустріч клієнта з співробітником компанії, які займаються проведенням процедур персоналізації.

Послуги Реєстратора в такому випадку є платними - отримання персонального атестата обійдеться користувачеві в 10-20 $. Після підтвердження паспортних даних клієнта автоматично присвоюється четвертий рівень доступу, який, в свою чергу, розширює набір доступних опцій:

 • Збільшується ліміт поповнення особового рахунку.
 • Збільшується ліміт виведення грошових коштів з системи.
 • Відкривається доступ до роботи на кредитній біржі.
 • Надаються можливості участі в партнерській програмі в особі Персоналізатор.

Зрозуміло, описаний вище перелік містить в собі лише основну частину нововведень, доступ до яких відкриває персональний атестат WebMoney. Власники таких атестатів отримують не тільки максимально можливий набір доступних опцій - їм також присвоюється високий рівень довіри з боку платіжного сервісу.

У зв'язку з цим можна сказати, що персональна атестація WebMoney відмінно підходить найбільш вимогливим інтернет-користувачам, діяльність яких безпосередньо пов'язана з системами фінансових взаєморозрахунків.

У зв'язку з цим можна сказати, що персональна атестація WebMoney відмінно підходить найбільш вимогливим інтернет-користувачам, діяльність яких безпосередньо пов'язана з системами фінансових взаєморозрахунків

висновки

У сучасному світі все більша кількість платіжних операцій проводиться за допомогою спеціалізованих сервісів електронної комерції. У зв'язку з цим багато розробників регулярно покращують свої системи безпеки, що дозволяють забезпечувати високий рівень збереження грошових коштів клієнтів. Як правило, всі вони вдаються до допомоги надійних систем атестатів, призначених для чіткого розмежування прав.

У тексті даної статті детально досліджено принципи атестаційної політики платіжного сервісу WebMoney. В ході вивчення довідкових матеріалів з'ясувалося, що:

 • Діючі правила сервісу мають на увазі розмежування доступу до функцій системи відповідно до чотирма атестатами основного типу.
 • Атестат псевдоніма є оптимальним рішенням для невимогливих користувачів, зрідка оплачують рахунки і послуги в інтернеті - він забезпечує доступ до базових функцій системи, але виключає можливість виведення коштів з особового рахунку клієнта.
 • Персональний атестат відкриває доступ до всіх функцій системи, передбаченим правилами основний атестації - він ідеально підходить користувачам, які потребують надійному і безпечному забезпеченні фінансових операцій в глобальній мережі.

Персональний атестат відкриває доступ до всіх функцій системи, передбаченим правилами основний атестації - він ідеально підходить користувачам, які потребують надійному і безпечному забезпеченні фінансових операцій в глобальній мережі

моя практика

У школі блогерів Олександра Борисова на першому уроці розповідається про те, як як отримати атестат WebMoney, наявність професійного атестату - це обов'язкова умова для продовження навчання і один з пунктів домашнього завдання. Тому всі вищеописані кроки пройшла повністю. Відразу скажу, процедура не швидка. Мені для отримання професійного атестату потрібно майже 1.5 місяця. З активних рухів тіла: похід до нотаріуса і відправка рекомендованого листа з документами поштою. Якщо комусь цікаві подробиці, задавайте питання в коментарях, обов'язково відповім.

Поки на блозі немає партнерських програм і реклами, платіжною системою користуюся тільки для оплати послуг поточних сервісів, необхідних при веденні будь-якого блогу. Багато з них не надають можливості поповнення балансу аккаунта іншими способами, тому в будь-якому випадку, реєстрація на WebMoney себе виправдовує.

Про те, як я стала блогером, читайте тут . Про мої успіхи та невдачі, в статті «Блогу Тетяни Соломатін півроку» .

Залишайте коментарі, цікаво дізнатися ваш досвід роботи з цією платіжною системою. Якщо стаття була вам корисна, поділіться нею в соціальних мережах, можливо інформація буде цікава вашим друзям. Підписуйтесь на оновлення блогу, завжди рада новим читачам.

На цьому прощаюся з вами, до нових зустрічей!

Тетяна Соломатіна

Для чого призначена ця система?
Як отримати атестат WebMoney того чи іншого рівня доступу?
Але для чого вона призначена?
Як отримати атестат WebMoney того чи іншого рівня доступу?
Які переваги для клієнта забезпечує такий варіант захисту?
Але так чи велика різниця між першою стадією і останньої?
Але як отримати такий атестат?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача