Статьи

Як купити Ефіріум за WebMoney рублі або Яндекс-гроші

  1. Труднощі покупки Ethereum
  2. Купівля Ефіріума за Вебмані
  3. Купівля Ефіріума за Яндекс гроші

Рублі на картці є, долари під подушкою заховані, депозит в банку тихенько лежить обростаючи відсотками і навіть деяке золотце у вигляді прикрас є. Тепер прийшов час завести криптовалюта (про всяк випадок - раптом знову сильно виростуть), але не все так просто. При здається свободу поширення крипто грошей: Bitcoin, ефіріум, ZEN і так далі - на практиці купити їх за рублі не дуже легко.

Труднощі покупки Ethereum

Наприклад, дві найпопулярніші в Росії біржі з торгівлі криптовалюта (Yobit і EXMO ) Не підтримують пряме введення рублів. Тобто поповнення в особистому кабінеті рахунку через карти Ощадбанку, WebMoney або Яндекс-гроші.

Звичайно рублі можна вводити іншими платіжними системами, зазначеними в їх правилах, але надто вже вони екзотичні і непоширені (Ківі, Payeer, Капіталіст) і далеко не у кожного є ці гаманці.

Якщо ви сподіваєтеся обміняти WMR на WMZ всередині вебмані гаманця і ввести їх на біржу - розчаруємо, такий метод поповнення рахунку теж не пройде.

Як же тоді закинути вебмані або Яндекс гроші на біржі криптовалюта щоб купити ефіріум? Для цього нам знадобиться сайт обмінника - там і вибираємо відповідний метод. Саме з його допомогою можна буде отримати в ефірі, заплативши за нього рублями.

Купівля Ефіріума за Вебмані

Розглянемо випадок з рублевих гаманцем WebMoney. Якщо у вас завалялася на ньому близько 15.000, то ви можете за допомогою подвійного обміну купити приблизно 1 ефір (на літо 2017 року).

Натискаєте кнопку «подвійний обмін» і в полі, що з'явилося можна відразу ввести суму, переключити галку на «враховувати комісії» і натиснувши кнопку «розрахувати» отримати результат із зазначенням обмінників, які можуть це робити.


Так як обмін подвійний, то спочатку гроші поміняються на сайті ОнлайнЧендж (для прикладу) на рахунок Промсвязьбанка, а потім цей рахунок потрібно буде поставити на другий сайт Ай-обмін і обміняти, вказавши свій ефіріум гаманець.

Його можна безкоштовно створити і отримати до нього номер номер на будь-якій біржі криптовалюта, після чого провести процедуру обміну.

Ефіріум гаманець на EXMO

Повної анонімності тут на жаль немає - при обміні доведеться заповнити поля електронна пошта, прізвище, ім'я, по батькові, телефон. Хоча сам обмін відбувається автоматично.

Правила та угоду з обмінника

Купівля Ефіріума за Яндекс гроші

З Яндекс грошима все здавалося б простіше - їх можна безпосередньо поміняти на ефіріум, використовуючи більше десятка сайтів обмінників, правда і тут є один неприємний нюанс: курс обміну з гаманця Яндекса буде помітно гірше ніж з WebMoney.

Так що думайте самі, вирішуйте самі - міняти чи не міняти. Сподіваємося ці невеликі труднощі не зупинять вас на шляху до освоєння ринку криптовалюта і підготовлена ​​покрокова інструкція допоможе. Редакція 1ethereum.ru впевнена, що отримати непоганий прибуток тут можна, враховуючи сильні коливання курсу крипто грошей, а один раз зробивши обмін на сайтах ви збережете ці дані входу і в наступний раз вони підставили автоматично. Успішною вам торгівлі!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.