Статьи

Як купити Ефіріум за WebMoney рублі або Яндекс-гроші

  1. Труднощі покупки Ethereum
  2. Купівля Ефіріума за Вебмані
  3. Купівля Ефіріума за Яндекс гроші

Рублі на картці є, долари під подушкою заховані, депозит в банку тихенько лежить обростаючи відсотками і навіть деяке золотце у вигляді прикрас є. Тепер прийшов час завести криптовалюта (про всяк випадок - раптом знову сильно виростуть), але не все так просто. При здається свободу поширення крипто грошей: Bitcoin, ефіріум, ZEN і так далі - на практиці купити їх за рублі не дуже легко.

Труднощі покупки Ethereum

Наприклад, дві найпопулярніші в Росії біржі з торгівлі криптовалюта (Yobit і EXMO ) Не підтримують пряме введення рублів. Тобто поповнення в особистому кабінеті рахунку через карти Ощадбанку, WebMoney або Яндекс-гроші.

Звичайно рублі можна вводити іншими платіжними системами, зазначеними в їх правилах, але надто вже вони екзотичні і непоширені (Ківі, Payeer, Капіталіст) і далеко не у кожного є ці гаманці.

Якщо ви сподіваєтеся обміняти WMR на WMZ всередині вебмані гаманця і ввести їх на біржу - розчаруємо, такий метод поповнення рахунку теж не пройде.

Як же тоді закинути вебмані або Яндекс гроші на біржі криптовалюта щоб купити ефіріум? Для цього нам знадобиться сайт обмінника - там і вибираємо відповідний метод. Саме з його допомогою можна буде отримати в ефірі, заплативши за нього рублями.

Купівля Ефіріума за Вебмані

Розглянемо випадок з рублевих гаманцем WebMoney. Якщо у вас завалялася на ньому близько 15.000, то ви можете за допомогою подвійного обміну купити приблизно 1 ефір (на літо 2017 року).

Натискаєте кнопку «подвійний обмін» і в полі, що з'явилося можна відразу ввести суму, переключити галку на «враховувати комісії» і натиснувши кнопку «розрахувати» отримати результат із зазначенням обмінників, які можуть це робити.


Так як обмін подвійний, то спочатку гроші поміняються на сайті ОнлайнЧендж (для прикладу) на рахунок Промсвязьбанка, а потім цей рахунок потрібно буде поставити на другий сайт Ай-обмін і обміняти, вказавши свій ефіріум гаманець.

Його можна безкоштовно створити і отримати до нього номер номер на будь-якій біржі криптовалюта, після чого провести процедуру обміну.

Ефіріум гаманець на EXMO

Повної анонімності тут на жаль немає - при обміні доведеться заповнити поля електронна пошта, прізвище, ім'я, по батькові, телефон. Хоча сам обмін відбувається автоматично.

Правила та угоду з обмінника

Купівля Ефіріума за Яндекс гроші

З Яндекс грошима все здавалося б простіше - їх можна безпосередньо поміняти на ефіріум, використовуючи більше десятка сайтів обмінників, правда і тут є один неприємний нюанс: курс обміну з гаманця Яндекса буде помітно гірше ніж з WebMoney.

Так що думайте самі, вирішуйте самі - міняти чи не міняти. Сподіваємося ці невеликі труднощі не зупинять вас на шляху до освоєння ринку криптовалюта і підготовлена ​​покрокова інструкція допоможе. Редакція 1ethereum.ru впевнена, що отримати непоганий прибуток тут можна, враховуючи сильні коливання курсу крипто грошей, а один раз зробивши обмін на сайтах ви збережете ці дані входу і в наступний раз вони підставили автоматично. Успішною вам торгівлі!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача