Статьи

Як змінити пароль на WIFI роутере за кілька хвилин

  1. Спосіб змінити пароль на маршрутизатор WiFi
  2. Крок 1: Пошук IP-адреси роутера і вхід в налаштування пристрою
  3. Крок 2: Установка нового пароля для мережі WiFi

Встановлено складний для запам'ятовування пароль до WiFi роутера, який ви не можете запам'ятати
Встановлено складний для запам'ятовування пароль до WiFi роутера, який ви не можете запам'ятати. Його можна легко змінити - всього за кілька хвилин. Все дуже просто.

Спосіб змінити пароль на маршрутизатор WiFi

Часто користувачі використовують налаштування WiFi роутера за замовчуванням, особливо, коли хтось із знайомих налаштовував його для нас або отримали їх від нашого оператора. Зазвичай пароль для мережі WiFi записаний на етикетці, приклеєною знизу маршрутизатора, який являє собою довгу і складну комбінацію цифр і символів. Проте, його можна змінити.

Крок 1: Пошук IP-адреси роутера і вхід в налаштування пристрою

Щоб його змінити ми повинні зайти в налаштування WiFi роутера. Вхід здійснюється через введення IP адреси роутера в рядку браузера з будь-якого пристрою (комп'ютера, ноутбука), підключеного через мережевий кабель або WiFi. Наприклад, в залежності від моделі він може бути 192.168.0.1 (D-Link) або 192.168.1.1 (TP-Link, Zyxel, Asus). Якщо ви не знаєте IP адреса, подивитися його можна через командний рядок.

Для цього натискаємо комбінацію клавіш Windows + R і вводимо команду cmd. До консолі командного рядка набираємо команду ipconfig. У списку, знаходимо рядок з бездротовим мережним адаптером і поле «шлюз» (Default Gateway). Власне, в шлюзі за замовчуванням і буде прописаний IP адресу пристрою - швидше за все, 192.168.0.1 або 192.168.1.1.

Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок IP роутера. Відкриється перше вікно, де потрібно буде ввести логін і пароль. Їх ви зможете знайти в інструкції до пристрою (як правило, це поєднання admin / admin).

Крок 2: Установка нового пароля для мережі WiFi

Маршрутизатор WiFi мають різний програмне забезпечення, так що не сенсу їх описувати, адже для кожної моделі пропонуються докладні інструкції. Проте, всі пункти налаштувань аналогічні, відрізняється лише програмна оболонка.

У головному вікні налаштувань нас цікавить розділ бездротової мережі (Wireless Settings / Wireless Network Settings / Wi-Fi Settings). Переходимо в цей розділ і шукаємо поле «Password» або «Network key» або «WPA2 Shared Key» (WPA2-PSK) і подібне. У деяких моделях роутерів поле для зміни пароля знаходиться в підрозділі Безпеки бездротової мережі.

Знімаємо старий пароль і вводимо новий, потім зберігаємо зміни. Після зміни пароля в роутері потрібно поміняти його на всіх пристроях (комп'ютерах, ноутбуках, планшетах і т. Д.), Підключених до мережі WiFi. Ось бачите немає нічого складного в тому, щоб змінити свій пароль. І якщо ви помітите, що інтернет почав працювати повільніше або виникають підозри, що хтось ззовні підключився до вашої домашньої мережі, ви зможете без праці його змінити.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача