Статьи

Як встановити або змінити драйвер на адаптер Wi-Fi?

  1. Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?
  2. Як завантажити драйвер?
  3. Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?

Якщо ви користуєтеся мережею Wi-Fi вдома або в офісі, то, напевно, не раз помічали, що вона може давати збої, підключення може йти з перебоями, бездротової адаптер може працювати, а зв'язку з ним у комп'ютера немає, і т Якщо ви користуєтеся мережею Wi-Fi вдома або в офісі, то, напевно, не раз помічали, що вона може давати збої, підключення може йти з перебоями, бездротової адаптер може працювати, а зв'язку з ним у комп'ютера немає, і т.д. Дійсно, часто винен сам роутер - він міг зламатися або бути розташований далеко від приймача, проте далеко не завжди за несправністю варто саме цей пристрій.

Найчастіше, для того, щоб зв'язок з інтернет була стабільною, потрібно розібратися, як почистити настройки Wi-Fi, щоб зробити підключення стабільним, а також перевірити, чи правильно встановлено драйвер для адаптера в самому комп'ютері. Драйвер - це керуючий набір установок пристрою, він необхідний для того, щоб комп'ютер «дізнавався» пристрій, який до нього підключають, і встановлював з ним правильне з'єднання.

Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?

Основна причина, по якій може пропасти з'єднання з роутером вашого ПК - збій налаштувань драйвера. Спочатку потрібно перевірити, чи можна запустити його без перевстановлення. Для цього треба зайти в список «Диспетчер пристроїв» (натисніть правою кнопкою миші на іконку на робочому столі «Мій комп'ютер», потім натисніть на «Властивості», і потім - «Диспетчер пристроїв»).

Після цього в списку потрібно знайти «Мережеві адаптери» і натиснути на нього мишкою. У цьому списку відобразиться все, що встановлено у вас на комп'ютері - всі пристрої і підключені додаткові модулі. На екрані має бути щось на зразок такого переліку:

Один з параметрів цього списку буде мати назву Wireless Network Adapter, це і є ваш адаптер бездротової мережі, який в ноутбуках і нетбуках зазвичай встановлений всередині за замовчуванням, а в звичайних комп'ютерах його докуповують і встановлюють або підключають через USB окремо. Якщо в списку ця назва є, значить, пристрій працює і драйвер на нього в порядку. Тоді потрібно шукати вирішення проблеми в одному з двох: відсутня необхідна вам мережа або відключений адаптер або роутер. Якщо ви знайшли в списку непотрібні або вже не використовуються пристрої, і не знаєте, як почистити комп'ютер від драйверів цих пристроїв, то скористаєтеся кнопкою вгорі вікна «Видалити» після того, як виберете непотрібний драйвер. В тому числі, цей спосіб стане в нагоді вам в той момент, якщо ви хочете встановити новий драйвер на Wi-Fi адаптер.

Зазвичай той, який є в списку - це стандартний драйвер, встановлений ще при стартовій установці драйверів на всі пристрої, підключені до комп'ютера, починаючи від клавіатури, і до відеокарти. У разі якихось змін в настройках системи, зміни адаптера і інших проблем з ним, можна скачати драйвер з інтернет з сайту виробника для своєї моделі ноутбука або комп'ютера.

Як завантажити драйвер?

Для того, щоб знайти такий драйвер, скажімо, на ноутбук Asus K56CM, введемо в браузері в пошуковик, наприклад, Google, запит «ASUS - K56CM». У результатах пошуку одним з перших буде офіційний сайт виробника.

Завантажте сторінку, зазначену в результатах пошуку. Там з'явиться опис моделі ноутбука і обов'язково буде кнопка під назвою «Для дорослих», «Завантажити», «Драйвера» або якісь схожі, в залежності від виду сайту виробника вашого ПК.

У списку вказуємо, яка ОС у вас встановлена, так як для різних можуть бути різні драйвера. У нашому випадку це драйвера для ОС Windows 7.

Всі представлені на малюнку види вікон завантаження і вид сайту, зрозуміло, приблизні, ви орієнтуєтеся на свою модель ноутбука або комп'ютера. Наприклад, якщо у вас комп'ютер з USB-адаптером, то, подивившись його модель, зазначену на самому пристрої, ви так і пишіть в рядку пошуку - «TP-LINK TL-WN721N».

Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?

Після того, як ви завантажили потрібний драйвер, переходите до встановлення його на ваш ПК. Для цього потрібно розпакувати архів з драйвером, запустити його і слідувати інструкціям, зазначеним при установці. Тепер перезавантажте комп'ютер і після цього спробуйте з'єднатися з мережею, Wi-Fi повинен почати працювати.

Якщо потрібно оновити (перевстановити) драйвер, то спершу скористайтеся вищеописаним способом як почистити комп'ютер від застарілих драйверів. Потім перезавантажте комп'ютер. Після цього знову увійдіть в «Диспетчер пристроїв» і переконайтеся, що в списку з'явився пункт з назвою «Мережевий контролер», що позначає невідомий для системи адаптер. Для нього і почнемо установку драйвера.

Для нього і почнемо установку драйвера

Установка може бути здійснена так, як і в першому випадку - потрібно розпакувати архів з скачаним драйвером, потім запустити на установку файл, зазвичай він називається «setup.exe». Після успішної установки Wi-Fi повинен стабільно заробити.

Другий можливий спосіб установки трохи простіше. Потрібно знову зайти в «Диспетчер пристроїв» і натиснути на «Мережевий контролер» правою кнопкою миші, потім вибрати пункт "Оновити драйвери ...». Далі ОС вам видасть вікно з пропозицією вибрати місце, де зберігаються драйвери на цей пристрій.

Після вказівки пута натисніть на кнопку «Далі». Установка драйвера повинна початися автоматично. Якщо ж система видасть вам помилку «Найбільш підходяще програмне забезпечення для цього пристрою вже встановлено», то потрібно буде все-таки вдатися до першого, примусового способу установки драйвера.

Сподіваємося, що дана інструкція допоможе вам налагодити стабільну роботу інтернет через Wi-Fi на вашому комп'ютері!

GD Star Rating
a WordPress rating system

Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?
Як завантажити драйвер?
Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?
Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?
Як завантажити драйвер?
Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача