Статьи

Як встановити або змінити драйвер на адаптер Wi-Fi?

  1. Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?
  2. Як завантажити драйвер?
  3. Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?

Якщо ви користуєтеся мережею Wi-Fi вдома або в офісі, то, напевно, не раз помічали, що вона може давати збої, підключення може йти з перебоями, бездротової адаптер може працювати, а зв'язку з ним у комп'ютера немає, і т Якщо ви користуєтеся мережею Wi-Fi вдома або в офісі, то, напевно, не раз помічали, що вона може давати збої, підключення може йти з перебоями, бездротової адаптер може працювати, а зв'язку з ним у комп'ютера немає, і т.д. Дійсно, часто винен сам роутер - він міг зламатися або бути розташований далеко від приймача, проте далеко не завжди за несправністю варто саме цей пристрій.

Найчастіше, для того, щоб зв'язок з інтернет була стабільною, потрібно розібратися, як почистити настройки Wi-Fi, щоб зробити підключення стабільним, а також перевірити, чи правильно встановлено драйвер для адаптера в самому комп'ютері. Драйвер - це керуючий набір установок пристрою, він необхідний для того, щоб комп'ютер «дізнавався» пристрій, який до нього підключають, і встановлював з ним правильне з'єднання.

Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?

Основна причина, по якій може пропасти з'єднання з роутером вашого ПК - збій налаштувань драйвера. Спочатку потрібно перевірити, чи можна запустити його без перевстановлення. Для цього треба зайти в список «Диспетчер пристроїв» (натисніть правою кнопкою миші на іконку на робочому столі «Мій комп'ютер», потім натисніть на «Властивості», і потім - «Диспетчер пристроїв»).

Після цього в списку потрібно знайти «Мережеві адаптери» і натиснути на нього мишкою. У цьому списку відобразиться все, що встановлено у вас на комп'ютері - всі пристрої і підключені додаткові модулі. На екрані має бути щось на зразок такого переліку:

Один з параметрів цього списку буде мати назву Wireless Network Adapter, це і є ваш адаптер бездротової мережі, який в ноутбуках і нетбуках зазвичай встановлений всередині за замовчуванням, а в звичайних комп'ютерах його докуповують і встановлюють або підключають через USB окремо. Якщо в списку ця назва є, значить, пристрій працює і драйвер на нього в порядку. Тоді потрібно шукати вирішення проблеми в одному з двох: відсутня необхідна вам мережа або відключений адаптер або роутер. Якщо ви знайшли в списку непотрібні або вже не використовуються пристрої, і не знаєте, як почистити комп'ютер від драйверів цих пристроїв, то скористаєтеся кнопкою вгорі вікна «Видалити» після того, як виберете непотрібний драйвер. В тому числі, цей спосіб стане в нагоді вам в той момент, якщо ви хочете встановити новий драйвер на Wi-Fi адаптер.

Зазвичай той, який є в списку - це стандартний драйвер, встановлений ще при стартовій установці драйверів на всі пристрої, підключені до комп'ютера, починаючи від клавіатури, і до відеокарти. У разі якихось змін в настройках системи, зміни адаптера і інших проблем з ним, можна скачати драйвер з інтернет з сайту виробника для своєї моделі ноутбука або комп'ютера.

Як завантажити драйвер?

Для того, щоб знайти такий драйвер, скажімо, на ноутбук Asus K56CM, введемо в браузері в пошуковик, наприклад, Google, запит «ASUS - K56CM». У результатах пошуку одним з перших буде офіційний сайт виробника.

Завантажте сторінку, зазначену в результатах пошуку. Там з'явиться опис моделі ноутбука і обов'язково буде кнопка під назвою «Для дорослих», «Завантажити», «Драйвера» або якісь схожі, в залежності від виду сайту виробника вашого ПК.

У списку вказуємо, яка ОС у вас встановлена, так як для різних можуть бути різні драйвера. У нашому випадку це драйвера для ОС Windows 7.

Всі представлені на малюнку види вікон завантаження і вид сайту, зрозуміло, приблизні, ви орієнтуєтеся на свою модель ноутбука або комп'ютера. Наприклад, якщо у вас комп'ютер з USB-адаптером, то, подивившись його модель, зазначену на самому пристрої, ви так і пишіть в рядку пошуку - «TP-LINK TL-WN721N».

Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?

Після того, як ви завантажили потрібний драйвер, переходите до встановлення його на ваш ПК. Для цього потрібно розпакувати архів з драйвером, запустити його і слідувати інструкціям, зазначеним при установці. Тепер перезавантажте комп'ютер і після цього спробуйте з'єднатися з мережею, Wi-Fi повинен почати працювати.

Якщо потрібно оновити (перевстановити) драйвер, то спершу скористайтеся вищеописаним способом як почистити комп'ютер від застарілих драйверів. Потім перезавантажте комп'ютер. Після цього знову увійдіть в «Диспетчер пристроїв» і переконайтеся, що в списку з'явився пункт з назвою «Мережевий контролер», що позначає невідомий для системи адаптер. Для нього і почнемо установку драйвера.

Для нього і почнемо установку драйвера

Установка може бути здійснена так, як і в першому випадку - потрібно розпакувати архів з скачаним драйвером, потім запустити на установку файл, зазвичай він називається «setup.exe». Після успішної установки Wi-Fi повинен стабільно заробити.

Другий можливий спосіб установки трохи простіше. Потрібно знову зайти в «Диспетчер пристроїв» і натиснути на «Мережевий контролер» правою кнопкою миші, потім вибрати пункт "Оновити драйвери ...». Далі ОС вам видасть вікно з пропозицією вибрати місце, де зберігаються драйвери на цей пристрій.

Після вказівки пута натисніть на кнопку «Далі». Установка драйвера повинна початися автоматично. Якщо ж система видасть вам помилку «Найбільш підходяще програмне забезпечення для цього пристрою вже встановлено», то потрібно буде все-таки вдатися до першого, примусового способу установки драйвера.

Сподіваємося, що дана інструкція допоможе вам налагодити стабільну роботу інтернет через Wi-Fi на вашому комп'ютері!

GD Star Rating
a WordPress rating system

Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?
Як завантажити драйвер?
Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?
Як перевірити установки Wi-Fi на ОС Windows-7?
Як завантажити драйвер?
Як встановити драйвер на комп'ютер (ноутбук)?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.