Статьи

Як роздати WiFi з телефону Андроїд, роздавати вайфай через Android телефон

 1. Як роздати Wi-Fi з телефону на телефон
 2. Як роздати Wi-Fi з телефону на ПК
 3. Спосіб 1. USB-модем
 4. Спосіб 2. Налаштування смартфона в якості Wi-Fi роутера
 5. Який смартфон краще використовувати для роздачі Wi-Fi

Маючи на руках сучасний смартфон, користувач може не тільки вирішити будь-яке завдання для себе, але і допомогти оточуючим. Наприклад, якщо поруч знаходиться людина, якій терміново потрібно вийти в Інтернет, але він, по тій або іншій причині, не може цього зробити. В цьому випадку мобільний пристрій можна перетворити в модем і використовувати його в якості Wi-Fi роутера.

Крім того, після установки точки доступу, телефон перетворюється в модем для персонального комп'ютера або ноутбука. Це допоможе в тому випадку, якщо, наприклад, провайдер проводить технічні роботи на лінії і на час відключив кабельний Інтернет.

Це допоможе в тому випадку, якщо, наприклад, провайдер проводить технічні роботи на лінії і на час відключив кабельний Інтернет

У нашій статті ми детально розповімо, як роздати Wi-Fi з телефону Андроїд і перетворити гаджет в роутер для стаціонарного ПК.

Як роздати Wi-Fi з телефону на телефон

Для того щоб роздати сигнал мобільного інтернету, в смартфоні на Андроїд передбачена спеціальна функція «Точка доступу». Перед її активацією необхідно підготувати смартфон до перетворення в роутер. Ми розберемо настройку точку доступу на Андроїд 6.0, так як тут кількість кроків зведено до мінімуму:

 • Увімкніть мобільний інтернет. Для цього потягніть за верхню шторку на головному екрані та натисніть відповідну іконку
 • Там же натисніть на кнопку точки доступу
 • З'явиться діалогове вікно, в якому відобразяться назву точки доступу і «нульовий» пароль. натискаємо Ок
 • В налаштуваннях точки доступу встановіть ім'я мережі, а в пункті «Захист» виберете WPA2 PSK
 • Встановіть пароль, мінімум, з 8 символів

Детально про те, як запустити мережеве з'єднання на телефоні, читайте статтю «Як запустити мобільний інтернет» .

Детально про те, як запустити мережеве з'єднання на телефоні, читайте статтю  «Як запустити мобільний інтернет»

В цьому ж меню можна призначити максимальну кількість користувачів, які можуть підключитися до вашої точки доступу. Кожне нове підключення буде відображатися в панелі повідомлення. У смартфоні-приймачі залишиться тільки включити Wi-Fi і знайти ваше підключення.

Важливо!
Зверніть увагу на те, що якість сигналу буде прямо залежати від стандарту вашого інтернет-з'єднання. Так що ми рекомендуємо роздавати Wi-Fi при підключенні інтернету не нижче 3G.
Також стежте за своїм мобільним трафіком. Якщо він вичерпається на вашому смартфоні, без Інтернету залишиться і підключений до вас користувач

Як роздати Wi-Fi з телефону на ПК

Для того щоб перетворити телефон у Wi-Fi роутер для персонального комп'ютера або ноутбука, існує два простих способи:

 • Налаштувати телефон як USB-модем
 • Про налаштування бездротового з'єднання

Обидва способи також передбачають підключення телефону до мобільного інтернету 3G або 4G.

Спосіб 1. USB-модем

 • З'єднайте смартфон і комп'ютер USB-кабелем
 • Перейдіть в налаштування Андроїда
 • Виберете розділ «Бездротові мережі»
 • Натисніть на пункт «Ще».
 • Виберете режим модему.
 • Натисніть кнопку USB-модем

Після цього комп'ютер визначить телефон як модем, через який здійсниться підключення до Інтернету. Зі швидкістю кабельного інтернету даний вид зв'язку, звичайно, не зрівняється. Втім, для перегляду веб-сторінок і електронної пошти швидкості повинно вистачити.

Спосіб 2. Налаштування смартфона в якості Wi-Fi роутера

Даний спосіб аналогічний тому, що ми описували для роздачі Wi-Fi з телефону на телефон. Щоб роздати Інтернет на планшет, ноутбук або ПК із спеціальним Wi-Fi модулем, включіть в своєму смартфоні мобільну мережу і запустіть точку доступу.

Докладні інструкції інтернет-з'єднання між ПК і смартфоном описані в статті «Як підключити інтернет до комп'ютера за допомогою мобільного телефону» .

Який смартфон краще використовувати для роздачі Wi-Fi

Як ми писали вище, для стійкого і швидкісного Wi-Fi з'єднання необхідно мати смартфон, який підтримує стандарт високошвидкісного зв'язку, найкраще - 4G. Також бажано, щоб на мобільному пристрої була встановлена ​​операційна система Андроїд не молодший 6-й версії.

Справа в тому, що до 4-ї версії можливості створити точку доступу в смартфоні не було зовсім. А в наступних версіях настройка включає в себе значну кількість кроків з налагодження.

Роздаючи Wi-Fi, смартфон працює під подвійний енергонавантаження. З одного боку, заряд батареї витрачається на роботу модуля зв'язку, з іншого боку, акумулятор навантажує сама точка доступу, яка роздає сигнал. Отже, необхідний гаджет, який зможе пропрацювати в такому посиленому режимі не одну годину.

У висновку ми порекомендуємо бездротове з'єднання, якщо ви вирішили роздавати Wi-Fi з телефону. Воно більш стійке і надійне, і не залежить від USB-кабелю, який може виявитися несправним в самий невідповідний момент.

Наступний урок буде присвячений тому, як дистанційно керувати смартфоном на Андроїд. НЕ пропустіть!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.