Статьи

Як роздати WiFi з телефону Андроїд, роздавати вайфай через Android телефон

 1. Як роздати Wi-Fi з телефону на телефон
 2. Як роздати Wi-Fi з телефону на ПК
 3. Спосіб 1. USB-модем
 4. Спосіб 2. Налаштування смартфона в якості Wi-Fi роутера
 5. Який смартфон краще використовувати для роздачі Wi-Fi

Маючи на руках сучасний смартфон, користувач може не тільки вирішити будь-яке завдання для себе, але і допомогти оточуючим. Наприклад, якщо поруч знаходиться людина, якій терміново потрібно вийти в Інтернет, але він, по тій або іншій причині, не може цього зробити. В цьому випадку мобільний пристрій можна перетворити в модем і використовувати його в якості Wi-Fi роутера.

Крім того, після установки точки доступу, телефон перетворюється в модем для персонального комп'ютера або ноутбука. Це допоможе в тому випадку, якщо, наприклад, провайдер проводить технічні роботи на лінії і на час відключив кабельний Інтернет.

Це допоможе в тому випадку, якщо, наприклад, провайдер проводить технічні роботи на лінії і на час відключив кабельний Інтернет

У нашій статті ми детально розповімо, як роздати Wi-Fi з телефону Андроїд і перетворити гаджет в роутер для стаціонарного ПК.

Як роздати Wi-Fi з телефону на телефон

Для того щоб роздати сигнал мобільного інтернету, в смартфоні на Андроїд передбачена спеціальна функція «Точка доступу». Перед її активацією необхідно підготувати смартфон до перетворення в роутер. Ми розберемо настройку точку доступу на Андроїд 6.0, так як тут кількість кроків зведено до мінімуму:

 • Увімкніть мобільний інтернет. Для цього потягніть за верхню шторку на головному екрані та натисніть відповідну іконку
 • Там же натисніть на кнопку точки доступу
 • З'явиться діалогове вікно, в якому відобразяться назву точки доступу і «нульовий» пароль. натискаємо Ок
 • В налаштуваннях точки доступу встановіть ім'я мережі, а в пункті «Захист» виберете WPA2 PSK
 • Встановіть пароль, мінімум, з 8 символів

Детально про те, як запустити мережеве з'єднання на телефоні, читайте статтю «Як запустити мобільний інтернет» .

Детально про те, як запустити мережеве з'єднання на телефоні, читайте статтю  «Як запустити мобільний інтернет»

В цьому ж меню можна призначити максимальну кількість користувачів, які можуть підключитися до вашої точки доступу. Кожне нове підключення буде відображатися в панелі повідомлення. У смартфоні-приймачі залишиться тільки включити Wi-Fi і знайти ваше підключення.

Важливо!
Зверніть увагу на те, що якість сигналу буде прямо залежати від стандарту вашого інтернет-з'єднання. Так що ми рекомендуємо роздавати Wi-Fi при підключенні інтернету не нижче 3G.
Також стежте за своїм мобільним трафіком. Якщо він вичерпається на вашому смартфоні, без Інтернету залишиться і підключений до вас користувач

Як роздати Wi-Fi з телефону на ПК

Для того щоб перетворити телефон у Wi-Fi роутер для персонального комп'ютера або ноутбука, існує два простих способи:

 • Налаштувати телефон як USB-модем
 • Про налаштування бездротового з'єднання

Обидва способи також передбачають підключення телефону до мобільного інтернету 3G або 4G.

Спосіб 1. USB-модем

 • З'єднайте смартфон і комп'ютер USB-кабелем
 • Перейдіть в налаштування Андроїда
 • Виберете розділ «Бездротові мережі»
 • Натисніть на пункт «Ще».
 • Виберете режим модему.
 • Натисніть кнопку USB-модем

Після цього комп'ютер визначить телефон як модем, через який здійсниться підключення до Інтернету. Зі швидкістю кабельного інтернету даний вид зв'язку, звичайно, не зрівняється. Втім, для перегляду веб-сторінок і електронної пошти швидкості повинно вистачити.

Спосіб 2. Налаштування смартфона в якості Wi-Fi роутера

Даний спосіб аналогічний тому, що ми описували для роздачі Wi-Fi з телефону на телефон. Щоб роздати Інтернет на планшет, ноутбук або ПК із спеціальним Wi-Fi модулем, включіть в своєму смартфоні мобільну мережу і запустіть точку доступу.

Докладні інструкції інтернет-з'єднання між ПК і смартфоном описані в статті «Як підключити інтернет до комп'ютера за допомогою мобільного телефону» .

Який смартфон краще використовувати для роздачі Wi-Fi

Як ми писали вище, для стійкого і швидкісного Wi-Fi з'єднання необхідно мати смартфон, який підтримує стандарт високошвидкісного зв'язку, найкраще - 4G. Також бажано, щоб на мобільному пристрої була встановлена ​​операційна система Андроїд не молодший 6-й версії.

Справа в тому, що до 4-ї версії можливості створити точку доступу в смартфоні не було зовсім. А в наступних версіях настройка включає в себе значну кількість кроків з налагодження.

Роздаючи Wi-Fi, смартфон працює під подвійний енергонавантаження. З одного боку, заряд батареї витрачається на роботу модуля зв'язку, з іншого боку, акумулятор навантажує сама точка доступу, яка роздає сигнал. Отже, необхідний гаджет, який зможе пропрацювати в такому посиленому режимі не одну годину.

У висновку ми порекомендуємо бездротове з'єднання, якщо ви вирішили роздавати Wi-Fi з телефону. Воно більш стійке і надійне, і не залежить від USB-кабелю, який може виявитися несправним в самий невідповідний момент.

Наступний урок буде присвячений тому, як дистанційно керувати смартфоном на Андроїд. НЕ пропустіть!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача