Статьи

Як роздати Wi-Fi інтернет з iPhone

iPhone універсальний, він вміє практично все. Це міні комп'ютер, який справляється з будь-якими завданнями. Багато хто використовує його в якості заміни фотокамері, хтось грає на ньому в ігри, деякі використовують його як плеєр. Але іноді айфон не може впоратися з поставленим завданням так, як хотів би користувач. Наприклад, подивитися фільм, виконати роботу в Word або Exсel.

Читати об'ємні статті або книги краще на планшеті або ноутбуці. Але що якщо у вас немає USB-модема або ви забули його, версія планшета без слота для сім-карти, а інтернет потрібен терміново. Ви навіть не можете собі уявити, що в цій ситуації вас врятує iPhone. Адже за допомогою яблучного девайса можна роздавати інтернет по Wi-Fi для інших девайсів. У цій статті розберемо, як перетворити iPhone в Wi-Fi роутер.

Перше, що потрібно зробити, переконатися, що у вас оптимальний тарифний план. В ідеалі, інтернет повинен бути безлімітним, щоб не турбуватися про трафік. По-друге, враховуйте швидкість інтернету. Найкраще, щоб ви були в зоні покриття LTE, в гіршому випадку - 3g. Так як LTE має високу швидкість, ви не будете відчувати дискомфорту зі швидкістю. 3g, в теорії, забезпечить досить непогану швидкість, але дивитися відео в HD або заходити на важкі сайти буде вже не так комфортно.

Вибравши потрібного вам оператора і тарифний план, можна приступати до процедури налаштування і роздачі Wi-Fi через iPhone. Для iOS 7/8 виконуємо наступні кроки:

 • Заходимо в меню «Налаштування».
 • Переходимо до пункту «Стільниковий зв'язок» (Якщо ви раніше ніколи не використовували iPhone для роздачі Wi-Fi, у вас не буде пункту меню - «Режим модема» або він буде сірим і неактивним)
 • Пересуваємо повзунок «Стільникові дані» вправо.
 • Чекаємо 2-4 хвилини.

Чекаємо 2-4 хвилини

 • Після того як в головному меню з'явиться (або стане активним) пункт «Режим модема», - заходимо в нього.
 • У пункті «Пароль Wi-Fi» створюємо надійний пароль.
 • Перемикаємо повзунок «Режим модема» вправо.

Все готово Все готово. Для підключення будь-якого пристрою з Wi-Fi, вам необхідно лише вибрати ваш яблучний девайс в пошуку підключень. Тепер можна роздати інтернет на будь-який пристрій. Мінусом даного способу є те, що в цьому режимі iPhone споживає більше енергії, тому сідає швидше, ніж зазвичай. Але можна підключити його до зарядки і проблема буде вирішена.

Коли ви закінчили користуватися інтернетом, щоб вимкнути цю функцію, потрібно:

 • Зайти в «Налаштування».
 • Далі пункт «Стільниковий зв'язок».
 • Повзунок «Стільникові дані» пересуваємо вліво.

Повзунок «Стільникові дані» пересуваємо вліво

Якщо ви і далі будете користуватися мобільним інтернетом з айфона, то:

 • Заходимо в пункт «Налаштування».
 • Слідом, в пункт «Режим модема».
 • Перемикаємо повзунок «Режим модема» вліво.

Перемикаємо повзунок «Режим модема» вліво

Функція відключена і iPhone можна використовувати в штатному режимі, не боячись, що він буде споживати дуже багато заряду батареї. І кілька порад:

 • Перед тим, як роздавати Wi-Fi за допомогою айфона, зарядіть його на 100% або під час використання поставте на зарядку.
 • Порадьтеся з оператором щодо тарифного плану. Найкраще вибирати безлімітний тариф, щоб не дивуватися великим рахунках в кінці місяця.
 • Використовуйте режим LTE для більш комфортного інтернет серфінгу або перегляду відео.
 • Використовуйте надійний пароль, щоб ніхто інший крім вас не користувався вашим Wi-Fi.
 • Відразу по завершенню роботи вимикайте Режим модема.

Дотримуючись всіх інструкцій, ви заощадите заряд батареї і забезпечите себе від зайвих витрат. Тепер, завдяки айфону, можна залишатися в курсі всіх останніх подій у світі і завжди бути на зв'язку з рідними людьми, робити важливу і термінову роботу в будь-якому місці.

В iOS 8 (можливо і в 9-й аналогічна ситуація) повзунок включення режиму модема за замовчуванням захований. Для його відображення вам досить зайти в «Налаштування» -> «Стільниковий зв'язок» -> «Стільникова мережа передачі даних» та перегорнувши меню до пункту «Режим модема» прописати: APN - internet, Login - gdata, Password, - gdata.

Також дивіться відео по темі:

опублікував ProfiAppler

Вам також може бути цікаво

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.