Статьи

Як поставити пароль на WiFi

Увага   Ми підключимо і налаштуємо ваш роутер до Інтернету, а також ваш ноутбук, комп'ютер, телевізор, планшетник, телефон та інші пристрої

Увага

Ми підключимо і налаштуємо ваш роутер до Інтернету, а також ваш ноутбук, комп'ютер, телевізор, планшетник, телефон та інші пристрої. Створимо мережу для дому та офісу. Працюємо з усіма провайдерами Москви! Телефонуйте за номером 8-495-410-64-76

Поширення ноутбуків, нетбуків, смартфонів, планшетних комп'ютерів та інших пристроїв, що мають в своєму функціоналі роботу в бездротових мережах, призвело до того, що в кожній другій квартирі з'явилася власна бездротова мережа. Одним з найбільш поширених пристроїв для організації підключення до мережі і одночасно створення точки доступу для підключення до бездротової мережі є D-Link DIR-320.

Установка пароля на WiFi у виробників Asus, TP-Link, D-link, Zyxel, Beeline, Neatgear і інших фірм йде по одному і тому ж принципу

Це недороге обладнання, що володіє всім необхідним для того, щоб ви могли повною мірою насолодитися відсутністю проводів при наявності стійкого і стабільного підключення до мережі.

Для того щоб поставити пароль на WiFi вам потрібно з початок підключити роутер до комп'ютера і потім налаштувати роутер і після цього встановити пароль на WiFi. Для цього потрібно прочитати статтю як підключити роутер до комп'ютера , А також в розділі "Налаштування Інтернет" ви знайдете корисні статті про те як налаштувати ваш роутер .

Однак будь-яка бездротова мережа потребує захисту. Існує кілька способів обмеження доступу до бездротових мереж, найпростішим у використанні і налаштуванні є організація парольного доступу.

Для цього необхідно виконати просту настройку доступу до бездротової мережі на роутері і при наступному підключенні нових пристроїв повідомляти авторизованим користувачам вашої мережі пароль для доступу. Час від часу пароль рекомендується міняти - хто знає, можливо в цей момент хтось із ваших сусідів намагається зламати вашу мережу.

Отже, як же виконати всі необхідні настройки? Підключаємо комп'ютер до роутера і заходимо за призначеним при налаштуванні мережі адресою. Зазвичай це 192.168.0.1

1

Варто зауважити

Що IP адреса роутера у деяких виробників може відрізнятися, у багатьох роутерів в тому числі фірми D-link адресою є 192.168.0.1 у інших це може бути 192.168.1.1 або 192.168.1.2

Якщо у Вас не виходить зайти за вказаними вище IP адресами, то обов'язково зайдіть сюди в статтю як зайти на роутер і Ви знайдете потрібну адресу.

Роутер запитує логін і пароль:

Якщо ви нічого не змінювали, то підійде пара admin-admin, в деяких випадках пароль може бути порожнім, або починатися з великої літери. Додаткова інформація може бути нанесена на задній стінці пристрою, або міститися в документації. Якщо це ваш перший вхід, система запропонує змінити пароль. Якщо ви нічого не змінювали, то підійде пара admin-admin, в деяких випадках пароль може бути порожнім, або починатися з великої літери Це не найкраща ідея - як правило, такі паролі забуваються і доводиться скидати роутер до початкових налаштувань.

З лівого боку будуть розділи меню, за якими можна переходити. Нас цікавить настройка Wi-Fi, тому всі подальші маніпуляції ми будемо виробляти саме в цьому розділі.

Для початку перевіримо, що бездротова мережа включена. У розділі "Загальні налаштування" повинна бути задіяна бездротова мережа, тут же можна подивитися параметри точки, наприклад, її апаратну адресу. Для початку перевіримо, що бездротова мережа включена Початкові установки точки доступу можна зробити в розділі «Основні параметри". Тут можна приховати точку доступу, тоді підключитися до неї зможуть тільки ті, хто знає, як вона називається. SSID - ідентифікатор точки, вказується наступним пунктом.

Ім'я може складатися з латинських букв і цифр. Можна також вказати країну, вибрати один з каналів, однак в автоматичному режимі точка все одно буде працювати. Максимальна кількість клієнтів, рівне нулю, означає відсутність обмеження.

Не забудьте зберегти внесені зміни!

Установка парольного захисту проводиться в розділі "Налаштування безпеки". На наведеній нижче ілюстрації обраний самий захищений режим, рекомендований виробником, крім того, тут же вказується пароль для доступу, не забудьте його!

Інші налаштування стосуються способу шифрування ключа і періоду поновлення хеша ключа. Якщо ваш пристрій погано працює з точкою, періодично повідомляючи про розрив зв'язку, то можна спробувати виставити значення періоду рівним нулю - можливо, проблема зникне. Однак в цьому випадку періодична зміна пароля стає обов'язковою!

Однак в цьому випадку періодична зміна пароля стає обов'язковою

Те, що рекомендують виробник звичайно добре, але підходить далеко не для всіх мереж в нашій країні, тому можна використовувати шифрування WPA2-PSK Те, що рекомендують виробник звичайно добре, але підходить далеко не для всіх мереж в нашій країні, тому можна використовувати шифрування WPA2-PSK   Залишається тільки знову зберегти зміни, перезавантажити роутер і підключатися з використанням пароля Залишається тільки знову зберегти зміни, перезавантажити роутер і підключатися з використанням пароля. Пам'ятайте, ваша безпека - у ваших руках, тому тримайте його в секреті!

Увага

У разі якщо у вас вже стояв пароль на Wi-Fi і ви вирішили його змінити, а змінивши не можете зайти під новим паролем, не лякайтеся. Вам потрібно буде видалити в панелі Wi-Fi своє старе з'єднання Wi-Fi і потім оновити з'єднання, після цього спокійно зайдете під своїм новим паролем.

Якщо ж ви ставите пароль на Wi-Fi в перший раз вам не потрібно це робити. Сподіваємося, що наша Компьютерна допомога допомогла вам налаштувати безпеку WiFi чекаємо вас на нашому сайті, звертайтеся, задавайте питання.

Отже, як же виконати всі необхідні настройки?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача