Статьи

Як посилити сигнал WIFI роутер легко і швидко? 10 способів!

  1. Чому wifi сигнал буває дуже слабкий?
  2. Збільшуємо сигнал wifi за допомогою прошивки DD-WRT
  3. Обмежити іншим інтернет з'єднання
  4. Установка хорошого пароля на wifi від сусідів
  5. Як посилити сигнал wifi роутера за допомогою подовження антени
  6. Прибрати прилади трохи далі
  7. Можна змінити канал передачі на інший
  8. Встановіть роутер в центрі приміщення!
  9. Купівля сучасного роутера (дорого)
  10. Установка wifi репитера (ретранслятора)

Привіт всім Привіт всім! У цій статті я розповім як посилити сигнал wifi роутера в вашому будинку або офісі.

Особисто мені набридає бігати по квартирі в пошуках гарного сигналу, тому перелопативши майже весь інтернет я зібрав сомую актуальну інформацію по збільшенню вай фай сигналу і хочу поділитися з вами.

WI-FI на сьогоднішній день дуже популярний по затребуваності в області комп'ютерних технологій. Навколо WI-FI існує велика кількість проблем. Якщо швидкість інтернету, підключеного бездротовим з'єднанням, дуже низька, при відтворенні медіаконтенту в інтернеті ви стикаєтеся з гальмами і затримками , То в моїй статті ви знайдете 10 рад, які допоможуть вам посилити сигнал роутера, і тим самим збільшити швидкість інтернету.

Чому wifi сигнал буває дуже слабкий?

Якщо швидкість інтернету поліпшується при перезавантаженні маршрутизатора, то можете використовувати цю раду. При проведенні глибокого дослідження можна дізнатися, в чому полягає проблема, найчастіше справа йде в перегрів заліза або старої прошивці. Але на цьому зациклюватися не варто, можна просто виконувати перезавантаження wi-fi роутера приблизно раз в день (можна і частіше).

Зробити перезавантаження можна за допомогою прошивки DD-WRT або таймера. Якщо ви налаштуєте автоматичне перезавантаження маршрутизатора, то вам не доведеться виконувати її кожен раз в ручну.

Збільшуємо сигнал wifi за допомогою прошивки DD-WRT

Значно покращує сигнал Wi-Fi роутера прошивка DD-WRT.С допомогою цієї прошивки вам буде досить не тільки додаткові функції, але і покращитися стабільність роботи маршрутизатора.

Звичайно ж, це може вивести з ладу обладнання, але більшу кількість роутерів з легкістю переносять підвищення потужності до 70 мВт. Не забувайте про те, що радіовипромінювання небезпечно для організму, і тому не варто залишати працювати роутер на підвищеної потужності занадто часто.

Обмежити іншим інтернет з'єднання

Якщо хто-небудь у вашій домашній мережі частенько сидить в чатах, дивиться ТБ , Качає фільми і музику або грає в онлайн-ігри, то це, звичайно ж, значно впливає на швидкість роботи інтернету у інших користувачів домашньої мережі.

Якщо у вас саме такий випадок, то збільшення потужності сигналу буде марним, в вашому випадку слід виконати настройку «Quality of Service або QoS. З її допомогою будуть встановлені пріоритети для направлення швидкості для більш важливих програм, які необхідні вам для роботи.

Установка хорошого пароля на wifi від сусідів

Якщо на вашому роутере встановлений пароль, то це не означає того, що його неможливо зламати . Робити це не так вже й складно. Існують методи, які допоможуть вам виявити всіх користувачів, які підключені до вашого Wi-Fi.Но це особливо нічого і не дасть, краще повністю позбавити сусідів люблячих «халяву» від можливість користуватися вашим Wi-Fi.

Рекомендую вам використовувати пароль WPA. Такий пароль зламати, звичайно, можливо, тому додатково варто встановити фільтрацію по MAC-адресу, яка повністю виключить можливість злому. Можете нижче подивитися відео про те як поставити пароль на роутер .

Як посилити сигнал wifi роутера за допомогою подовження антени

Для того, щоб дізнатися як посилити сигнал wifi роутера бездротового зв'язку можна використовувати нехитрі пристосування, які дозволять доповнити конструкцію Wi-Fi-роутера. Можна зробити таку конструкцію за допомогою жерстяної банки від пива. Банку буде виступати в ролі відбивача, направляючи радіосигнал з боку антени в вашу сторону.

Прибрати прилади трохи далі

Не тільки маршрутизатори, але мікрохвильовки, телефони DECT здатні порушувати бездротовий зв'язок. Для уникнення даної проблеми можна придбати двохдіапазонний Wi-Fi роутер, якщо, звичайно ж, ви не використовуйте двохдіапазонний радіотелефон ...

Якщо немає можливості купити новий маршрутизатор, то слід встановити побутові прилади далі один від одного настільки, наскільки це дозволяє.

Можна змінити канал передачі на інший

Сигнали двох маршрутизаторів можуть перекриватися, якщо ваші сусіди теж використовують бездротовий зв'язок, тим самим швидкість і стабільність з'єднання значно падає.

Я рекомендую вам поміняти канал передачі даних. Зробити це можна за допомогою утиліт. Наприклад: Wi-Fi Stumbler або Wi-Fi Analyzer.

Встановіть роутер в центрі приміщення!

Часто буває так, що маршрутизатор не вписується в дизайн квартири, але не варто ховати його занадто далеко, наприклад, шафа. Для посилення сигналу роутера слід помістити його у відкрите і вільне місце.

Встановити антену краще у вертикальному положенні. Чим вище буде встановлено маршрутизатор, тим буде краще. Для того щоб сигнал покривав всю квартиру, бажано ставити маршрутизатор в її центрі.

Купівля сучасного роутера (дорого)

Цей спосіб є не тільки самим простим, але і самим надійним. Сенс цього способу полягає у використанні найсучаснішого обладнання.

Тобто купите роутер з найдальших дією передачі сигналу. Він буде коштувати дорого, зате ви забудете про те як посилити сигнал wifi роутера.

Установка wifi репитера (ретранслятора)

Якщо всі поради, перераховані мною нижче, вам не допомогли, то потрібно встановити в будинку ретранслятор WiFi-сигналу. Це не відніме у вас багато грошей, а якщо вдома ще й є старий маршрутизатор, то ви можете скористатися ним, що дозволить вам збільшити площу покриття бездротового зв'язку.

Необхідно виконати перепрошивання старого роутера за допомогою згаданої вище прошивки DD-WRT. Є ймовірність того, що швидкість буде не такий великий, ніж швидкість у основного роутера, але це набагато краще, ніж не мати взагалі можливо підключитися до бездротового інтернету в далеких куточках квартири.

Проробивши все те, що я порадив вам в цій статті, ви дізнаєтеся як посилити сигнал wifi роутера і швидкість, надійність і безпеку вашого бездротового інтернету. Нещодавно я розповідав дуже цікавий момент, можете прочитати як очистити реєстр на виндовс 8 дуже цікаво, а ще можете прочитати про те як зробити стартову сторінку яндекс . На цьому у мене все, всім бажаю величезного здоров'я!

З Ув. Євген Крижановський

Чому wifi сигнал буває дуже слабкий?
Чому wifi сигнал буває дуже слабкий?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача