Статьи

Як поміняти пароль на WiFi роутер - докладна інструкція

  1. Міняємо пароль: основні правила
  2. Конкретні моделі та приклади
  3. Як поміняти пароль від віртуальної мережі
  4. Зверніть увагу на деталі, які важливі для підключення
  5. Як поміняти пароль від WiFi: Відео

, Яку розглядали тільки що, виконувати вже не доведеться.

На більшості роутерів як стандартної предустановки для логіна і для пароля вибрано слово admin. Але, тим не менш, використовувати цей же пароль для нового логіна не вийде, система запросить довжину не менше восьми символів.

Міняємо пароль: основні правила

Почнемо, мабуть, з самого складного варіанта: роутер дістався від кого-то, без коробки і пароля. Ось це дійсно питання, як арменять. Для початку переверніть роутер "вгору черевцем" і уважно перепишіть дані із заводською наклейки. Зазвичай там значиться 192 168 1 + 1 wi fi, змінити пароль за цією адресою найчастіше і запитує.

Кнопкою "Reset" на корпусі роутера все настройки приладу скидаються до заводських, найчастіше саме тому доступ до неї конструктивно обмежений, вона закрита панеллю, яку можна зняти, або утоплена в корпусі пристрою так, що натиснути її можна тільки за допомогою тонкого і довгого предмета. Це ще одна міра безпеки проти невмілих користувачів.

Ви все зробили, лампочки повільно згасли і так же загорілися всі, після чого залишилися включеними і мерехтливими тільки індикатори мережі, сигналу wi fi і підключених пристроїв. Тепер залишилося зайти в браузер і в адресному рядку ввести 192 168 1 + 1 або 192.168.0.1, потім роутер зажадає заводські дані - ті, що ви завбачливо переписали з корпусу. Не забувайте стежити за розкладкою клавіатури і регістром, це дозволить вам точно ввести дані з першої спроби.

Після ви автоматично перейдете в меню налаштувань. Більшість виробників намагаються зробити його інтуїтивно зрозумілим для користувачів, щоб ті не заплуталися, куди саме вводити і що.

Серед великої кількості вкладок або підлеглих вас цікавить те, що буде називатися "бездротова мережа" або, як варіант, "бездротове з'єднання". У підрозділі, який має назву "основні" або "загальні" настройки, можете змінити назву роутера, що має значення при наявності такої ж моделі у кого-то з сусідів. Ім'я може бути будь-яким, тут відсутні обмеження на обиране.

Якщо особисто у вас на роутері ще стоять стандартні логін і пароль, або вам відомі ті, що використовуються, то змінити їх можна, увійшовши в налаштування.

Робите все так же, як при відкат до заводських налаштувань, пропускаючи натискання "reset" на роутері. Увійти в браузері по посиланнях 192 168 1 + 1 або 192.168.0.1, відкрити вікно налаштувань, вибрати вкладку, що відповідає за управління безпекою роутера.

В належні поля ввести старі ключі доступу, а нижче - нові.

Конкретні моделі та приклади

Розглянемо базові і часто зустрічаються моделі роутерів і інтерфейси програм, які допоможуть змінити.

Роутери, що випускаються під брендом Tp-Link, відрізняються простотою управління і зрозумілим інтерфейсом, не кажучи вже про те, що популярність цієї марки зробила її популярною, крім того, вплинула на русифікацію бренду. Так що, перемикаючи вкладки, легко знайдете необхідну і розберетеся, як поміняти пароль на роутер Tp-Link.

Так що, перемикаючи вкладки, легко знайдете необхідну і розберетеся, як поміняти пароль на роутер Tp-Link

Після входу в управління роутером відкрийте в списку вкладок зліва розділ "Системні інструменти" (частіше передостаннє поле), в випадаючому підменю виберіть вкладку "Пароль". Введіть попередні особисті логін і пароль в зазначені поля (на фото червоний прямокутник). В зону, виділену синім, введіть нові коди доступу. Пароль доведеться ввести в два поля, щоб підтвердити. Потім натисніть кнопку "Зберегти".

Так як кожен роутер має унікальний інтерфейс, назви деяких розділів можуть відрізнятися. Однак всі вони працюють за одним принципом і мають практично однакові функції. Розберемо, як змінити пароль від мережі вай-фай на прикладі маршрутизатора D-LinkDir-615.

Роутери D-Link поширені не так часто, тому велика ймовірність того, що при покупці старої моделі інтерфейс буде англомовним. Але виробник подбав про зрозумілості управління доступом, тому проблем бути не повинно.

Але виробник подбав про зрозумілості управління доступом, тому проблем бути не повинно

Увійшовши в інтерфейс управління роутером, в лівому списку вибираєте вкладку "Управління", потім переходите до вікна зміни пароля. Пароль Wi-Fi доведеться підтвердити, після чого натиснути кнопку збереження налаштувань. Внесені зміни або активуються відразу, або вступлять в силу після перезавантаження ПК, в залежності від ОС комп'ютера.

Тепер ви знаєте, як змінити пароль безпеки від вай-фаю через меню налаштувань маршрутизатора.

Як поміняти пароль від віртуальної мережі

З роутером ми розібралися, і як ви можете помітити, все гранично просто. Але, іноді буває, що для реалізації домашньої мережі роутер не використовується. Роль точки доступу грає ноутбук, який підключений до інтернету і роздає його по WiFi. Такі групи називаються віртуальними. Чи можна поміняти пароль на вай-фаю в такому випадку? Так це можливо. Тільки в залежності від того, яким чином була створена група, відрізняється процедура зміни ключа.

Якщо ви створювали підключення за допомогою консолі управління (підключення комп'ютер-комп'ютер), то все дуже просто. Потрібно відкрити центр керування мережами. Для цього натисніть правою кнопкою по значку з'єднання в треї. У вікні виберіть "Управління бездротовими мережами". Тепер потрібно знайти необхідну підключення, натиснути на нього правою кнопкою мишки і вибрати "Властивості".

Тепер потрібно знайти необхідну підключення, натиснути на нього правою кнопкою мишки і вибрати Властивості

Що з'явилося вікно розділене на дві вкладки. Нас цікавить друга - безпека. Тут ставимо галочку навпроти "Показувати вводяться знаки" і бачимо нинішній ключ. Щоб змінити пароль на WiFi роутер, просто введіть інші значення і натисніть "Ок".

Щоб змінити пароль на WiFi роутер, просто введіть інші значення і натисніть Ок

Якщо ж ви створювали групу за допомогою командного рядка, то для зміни коду існує спеціальна команда. Запускаєте командний рядок (від імені адміністратора) і пишете наступне: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Замість цифр 12345678 вписуєте новий пароль, який ви хочете встановити. Потім знову запускаєте мережу і підключаєтеся до неї, але вводите вже новий ідентифікатор.

Тепер ви знаєте, як можна поміняти пароль на WiFi роутер. Причому незалежно від того, яким чином вона була організована.

Зверніть увагу на деталі, які важливі для підключення

Зміна пароля wi-fi передбачає необхідність заново підключитися до мережі з усіх без винятку використовуваних пристроїв. Якщо ви хочете перевірити, хто підключений до мережі - ця інформація присутня в настройках комп'ютера. Відкрийте "Мій комп'ютер" і в рубрикаторі зліва знайдіть підрозділ "Мережі". Там відображаються користувачі і пристрої, підключені до особистої мережі в обумовлений період часу

Список доступних мереж і їх налаштування доведеться пошукати у вкладці "Панель управління". Тому вище було сказано про необхідність оригінального імені для роутера - важко вибрати особистий з п'яти однакових.

На етапах роботи зі зміни пароля вай фай з'являються складності, але вирішити їх не важко. Перейдемо до основних проблем:

  1. На роутере не збереглася заводська наклейка з установочними даннимі.Виполнів пошук по фото в мережі, визначте модель пристрою, а на сайті виробника або спеціалізованих форумах знайдеться необхідна, точна і детальна інформація.
  2. Неможливо зайти за вказаною адресою 192 168 1 + 1 або 192.168.0.1 щоб змінити налаштування. Відкрийте меню "Пуск", знайдіть рядок "Знайти програми та файли" і введіть cmd. Натисніть Enter, після чого відкриється командний рядок або рядок реєстру. У рядку вводиться шифр ipconfig, знову підтвердіть команду клавішею Enter. У вікні знайдіть рядок, яка буде підписана як "Основний шлюз". Комбінація символів після неї - адреса для переходу до налаштувань роутера.

Комбінація символів після неї - адреса для переходу до налаштувань роутера

На ілюстрації виділені необхідні для настройки моменти: коди для доступу до реєстру і рядок адреси базисного шлюзу. Не забувайте, що точка і пробіл вважаються символами і вводите адресу без помилок, або скористайтеся командами "копіювати / вставити"

У статті розглянуті базисні варіанти зміни пароля Wi-Fi роутера, і що з цим пов'язано. Удачі, і не забувайте про безпеку вашої мережі.

Як поміняти пароль від WiFi: Відео

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Чи можна поміняти пароль на вай-фаю в такому випадку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача