Статьи

Як поміняти пароль на WiFi ByFly: детально про зміну пароля

 1. Що треба знати про роутере
 2. З чого почати

Бездротовий стандарт зв'язку wifi зробив в житті більшості сучасних людей революцію. Уже ніхто й не згадає ті часи, коли по всій квартирі лежали дроти то від одного, то від іншого пристрою. І, як правило, всі вони вели до персонального комп'ютера. Зараз все по-іншому і єдиний провід тягнеться до роутера - центру комунікації пристроїв в квартирі.

Зміна пароля на роутері є обов'язковим дією і ми розповімо як поміняти пароль від WiFi ByFly за пару хвилин!

Що треба знати про роутере

Цей провід до роутера не єдиний, який бере участь в єдиній пов'язаної мережі в будинку - крім нього, звичайно, є ще фізична зв'язок самого роутера byfly з комп'ютером, до якого вже підключена периферія. Це і принтери, і мультимедіа, і різні засоби введення. Але, якщо там зазвичай використовується Bluetooth-з'єднання, то маршрутизатор byfly (роутер) використовує для зв'язку з іншими пристроями Wi-Fi -стандарт. Цей тип локальної зв'язку пристроїв став популярний завдяки оптимальному співвідношенню доступність обладнання / радіус дії. Тепер досить розміщувати пристрої в межах досяжності роздає пристрої byfly, і в них було встановлено копійчаний модуль зв'язку - і перегляд відео, спілкування в мережі та інші можливості зв'язку Інтернет на всіх гаджетах і обладнанні забезпечені. Але, є деякі тонкі моменти, які треба знати кожному, хто хоче повноцінно користуватися перевагами wifi від byfly - від технічних особливостей, до необхідності змінити пассворд:

 • різні перепони послаблюють сигнал роутера byfly в рази;
 • при використанні роутера byfly можуть виникати різні конфлікти обладнання різних виробників;
 • ваш код доступу від роутера byfly можуть зламати з різними цілями, і буде потрібно його поменять.Поетому, якщо ви не хочете, щоб ваш пассворд був легковзламиваемим, то саме час запитати себе як його змінити і дізнатися все про зміну пароля wifi на byfly.

Вам потрібно налаштувати WiFi ByFly ? Тоді Ви потрапили за адресою! В нашій окремій статті ми докладно розглянули цей момент!

З чого почати

Як поміняти пароль від вайфая byfly на надійний і з меншими зусиллями? Давайте по порядку - щоб змінити код доступу треба:

 1. Зайдемо в оболонку маршрутизатора. Для того, щоб змінити код від мережі, треба в абсолютно будь-якому браузері вгорі, де ми пишемо назву сайту або пошуковий запит написати чарівне поєднання цифр 192.168.1.1
 2. Щоб поміняти пароль в оболонці модему huawei, нам треба ввести логін та код доступу до відповідних віконця. Якщо ви або ваш майстер настройки не задавалися питанням, як змінити пароль раніше, то там за замовчуванням треба написати admin. І в поле пассворд (password), і в поле логін (account).
 3. Тепер ми потрапили в вікно налаштувань маршрутизатора, де на самому верху є вкладка «Interface Setup». Треба перейти на неї. Після, треба знайти меню «Wireless» і натиснути на цю кнопку. А потім вибрати пункт «Pre-Shared key», в якому і зберігається вся інформація про пароль доступу до вашої Wi-Fi мережі. Там треба ввести новий пароль, який буде складатися з не менше ніж восьми цифр і букв. Бажано в верхньому і нижньому регістрі, якщо ви не хочете, щоб його методом перебору зламали знову і не довелося поміняти його ще раз.
 4. Тепер треба перед виходом зберегтися, натиснувши «Save». Всі маніпуляції відмічені червоним на скріншотах, і нам вдалося змінити те, що ми хотіли.

Для модему ZTE від Промзв'язок виконати треба ті ж кроки, але відмінності все ж є:

 1. Треба увійти в оболонку маршрутизатора. Для цього в будь-якому браузері вгорі, де ми пишемо назву сайту або пошуковий запит напишемо 192.168.1.1
 2. Треба ввести логін і секретну комбінацію у відповідних полях. Там треба написати admin, якщо ви в перший раз робите це і не міняли паролі раніше. Пишемо це слово і в поле комбінації символів, і в поле логін. Потім натискаємо кнопку «Login».
 3. Під рядком WLAN переходимо до пункту «Security» і пишемо в розділі Passphrase свій новий код доступу і зберігаємо. Тепер, при підключенні до своєї сітці вайфай, вкажіть цей набір символів, який вам вдалося змінити.

Змінити пароль від особистого кабінету можете в «Кабінеті користувача» на сайті byfly.by. У Белтелеком це дуже просто - треба в «Кабінеті користувача» ввести номер вашого договору - це буде Логін, і пароль. Там перейдіть на вкладку «Операції», знайдіть «Зміна пароля» і можете змінити його на будь-який!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача