Статьи

Як подивитися пароль від свого Wi-Fi на комп'ютері і в настройках роутера

  1. Як подивитися пароль від вайфая на комп'ютері з Windows 7/10
  2. Як дізнатися пароль від Wi-Fi через настройки роутера

Часто відбувається так, що інтернет лунає через бездротову мережу Wi-Fi, і з'явилася необхідність до вже працюючої мережі підключити новий пристрій, будь то комп'ютер, ноутбук або смартфон. Подібне «перше» підключення в більшості випадків вимагає введення пароля, який задається при базовому налаштуванні роутера і захищає мережу від несанкціонованого доступу сторонніх користувачів. Так як між конфигурированием вай-фай і підключенням якогось нового клієнта часто проходить чимало часу, то і пароль від мережі в потрібний момент не завжди вдається пригадати. Що ж робити, якщо ви забули пароль від свого Wi-Fi? Проблема, треба сказати, вирішується досить просто, а як саме ми розповімо в даній статті.

Як подивитися пароль від вайфая на комп'ютері з Windows 7/10

Цей спосіб працює тільки в тому випадку, якщо у вас вже є підключений до Wi-Fi мережі комп'ютер. Причому в Windows 7 і Windows 10 процедура пошуку шуканого пароля не матиме відмінностей. Отже, спочатку нам необхідно зайти в Центр управління мережами і загальним доступом. Для цього натискаємо правою кнопкою по значку поточного підключення на панелі завдань, а потім переходимо на відповідне посилання (потрапити в розділ можна також через Панель управління Windows).

У лівому меню вибираємо пункт Зміна параметрів адаптера.

Далі в списку вибираємо то бездротове Wi-Fi підключення, від якого нам власне і потрібно дізнатися пароль.

Кількома два рази по іконці і у вікні, натискаємо на кнопку «Властивості бездротової мережі».

Заходимо на вкладку «Безпека», де в поле «Ключ безпеки мережі» і прихований необхідний нам пароль. Щоб він відобразився, ставимо галочку поруч з опцією «Відображати вводяться знаки».

Таким чином, ми змогли подивитися пароль від свого Wi-Fi через комп'ютер, підключений до цільової бездротової мережі. Якщо ви з якоїсь причини не змогли визначити пароль наведеним вище способом, то дотримуйтесь прикладеним нижче інструкцій.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi через настройки роутера

Так як пароль від Wi-Fi роутера прописується в настройках самого маршрутизатора, то, зрозуміло, там же можна і подивитися його. Як зайти на сторінку конфігурації і знайти потрібний розділ розглянемо на прикладі двох популярних моделей роутерів: TP-Link TL-WR841N і D-Link DIR-620 .

TP-Link

Підключатися будемо з комп'ютера, з'єднаного з роутера через кабелю. Щоб потрапити в адміністративний розділ, вводимо в рядку будь-якого браузера IP-адреса 192.168.0.1. Потім авторізуемся за допомогою імені користувача та пароля (за замовчуванням admin і admin).

Переходимо по гілці Бездротовий режим - Захист бездротового режиму. Потрібний ключ буде знаходитися в полі Пароль бездротової мережі.

Як ми бачимо, все дуже просто.

D-Link

У настройки роутера D-Link заходимо так само, як і в випадку з TP Link. Далі в інтерфейсі вибираємо розділ Wi-Fi - Налаштування безпеки. Дивимося пароль в поле Ключ шифрування PSK.

Для маршрутизаторів інших виробників працює приблизно така ж схема, відрізняються тільки найменування і розташування вкладки з конфігурацією вайфая. Якщо ви не можете зайти в панель управління роутера (забули пароль), то залишається тільки скинути його налаштування до заводських за допомогою спеціальної кнопки на корпусі (зазвичай підписана RESET). Потім можна буде авторизуватися зі стандартними даними, які обов'язково вказані на самому роутері. Як правило, це admin і admin. Далі просто задайте нові параметри безпеки бездротової мережі, і необхідності дізнаватися колишній пароль від вай фая вже не буде. Правда, при відкат до заводського стану доведеться заново налаштовувати і саме інтернет-підключення.

Що ж робити, якщо ви забули пароль від свого Wi-Fi?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача