Статьи

Як підключити телевізор до інтернет - підключення телевізора до мережі і інтернету

 1. Проводове і бездротове підключення телевізора до інтернет
 2. Дротове підключення телевізора до інтернету на прикладі Samsung
 3. Приклад бездротового підключення телевізора до інтернет

Вітаємо всіх володарів телевізорів з підтримкою мережі інтернет, а також просто цікавляться! Портал smartronix.ru вирішив допомогти Вам підключити телевізор до інтернету і пропонує зрозумілу інструкцію. Раніше, ми вже написали ряд статей, по налаштуванню мережі та інтернету, про які розповімо трохи нижче. Що стосується телевізора, то популярність користуються статті про те, як підключити комп'ютер або ноутбук до телевізора і про підключення зовнішнього диска (Друга стаття виявилася вельми популярною в світі підключення телевізора і зовнішнього накопичувача). У даній статті ми постараємося розкрити тему, як підключити телевізор до інтернету на прикладі Самсунг.

У чому взагалі полягає підключення телевізора до інтернету? Як мінімум в розумінні процесу, тому в першій частині публікації ми розповімо про можливі варіанти підключення до телевізора для новачків, а у другій частині цієї ж статті, покажемо типову настройку телевізора Samsung. Варто зауважити, що хоч ми і обмежилися Самсунгом, але наша стаття в нагоді всім власникам телевізора з інтернетом. У народі популярні і інші марки ТВ - LG і Philips. Тому, якщо Ви купили телевізор Філіпс або LG - не впадайте у відчай, наша стаття напевно виявиться корисною.


Проводове і бездротове підключення телевізора до інтернет

Отже, перше з чим Вам потрібно визначитися, - це як Ви хочете підключити телевізор до інтернет. Підключення може бути провідним по кручений парі , Або бездротовим за технологією Wi-Fi. про підключення по WiFi ми вже писали, і пройшовши за посиланням, Ви дізнаєтеся багато корисної інформації. Для тих, хто читати не хоче (а даремно ), Розглянемо всі, що потрібно для підключення телевізора до інтернету.

Для новачків скажімо відразу, - хочете підключити телевізор до інтернет, купуйте роутер. Це дозволить користуватися інтернет каналом без обмежень на кількість пристроїв, і не займати лінію від провайдера тільки одним телевізором. Роутери бувають різні, як за своїми можливостями, так і по підтримуваним технологіям. Роутер з Wi-Fi відповідно підтримує бездротову технологію, яку повинен підтримувати і ваш телевізор, щоб можна було підключити інтернет без проводів. звичайний роутер працює тільки за допомогою кабелів, і його налаштування зводиться до налаштування внутрішньої мережі .

Більш того, якщо Ви ще не купили роутер і хочете, щоб телевізор підключався до інтернет по Wi-Fi, варто звернути увагу на моделі маршрутизаторів, які підтримують протокол DLNA (Digital Living Network Alliance), якщо ваш телевізор цей протокол підтримує Даний протокол призначений для того, щоб телевізор зміг розпізнати вашу мережу і працювати з нею і вашим комп'ютером безперешкодно. Правда телевізори з підтримкою цього протоколу коштують дорожче, ч ем без нього. Також, для бездротового підключення можна купити Wi-Fi адаптер (на зображенні нижче приклад такого модуля від Самсунг), якщо телевізор сам не вміє підключатися по Wi-Fi.


Втім, підключення можна зробити безпосередньо від провайдера до телевізора, але так, весь канал буде зайнятий одним ТВ. Отже, щоб підключити інтернет до телевізора, потрібно визначитися з типом з'єднання, купити роутер. Перейдемо до другої частини статті, де розглянемо підключення телевізора Samsung до інтернету.

Дротове підключення телевізора до інтернету на прикладі Samsung

Оскільки всі телевізори різні, ми розглянемо лише одну модель телевізора Samsung. Основні принципи настройки підключення до інтернет все-одно залишаться колишніми. Почнемо з кабельного підключення. Для того, щоб телевізор знайшов інтернет за допомогою роутера, потрібно налаштувати роутер для роздачі IP адрес по DHCP. Як це зробити, ми вже описували в статті по налаштуванню роутера . Після того, як роутер стане роздавати інтернет автоматично в рамках вашої мережі, потрібно налаштувати сам телевізор. Для цього треба зайти в меню телевізора, в настройки мережі.

Ви завжди можете перевірити поточний стан мережі, як його визначає телевізор.

Далі, спробуємо зробити так, щоб телевізор сам визначив і знайшов мережу, і отже підключився до інтернет, за допомогою роутера.
 1. Заходимо в меню налаштувань мережі.
 2. Вибираємо пункт з'єднання по кабелю.
 3. Натискаємо кнопку «Далі».

Після цього, телевізор сам зробить спробу налаштування з'єднання з інтернет і мережею.

При вдалому підключенні, телевізор повинен відобразити настройки, які йому видав роутер.

Якщо ж дива не сталося, то вказати настройки мережі можна вручну. При цьому не треба включати DHCP на роутері, а вказати на ньому статичний IP адреса. Для цього, виберіть пункт меню з налаштуванням, вкажіть IP, маску і шлюз вашої внутрішньої мережі. Якщо Ви підключаєте телевізор безпосередньо від провайдера, вкажіть його настройки підключення. Для ручного налаштування потрібно виконати:


 1. Заходимо в меню налаштувань мережі.
 2. Вибираємо пункт з'єднання по кабелю.
 3. Знаходимо пункт настройки IP.
 4. Встановлюємо IP в ручний режим.
 5. Вводимо IP, маску, шлюз і інші дані за допомогою пульта телевізора.
 6. Наживаємо ОК.

Якщо все зробити правильно, телевізор повинен побачити інтернет і мережу. Перейдемо до прикладу підключення по Wi-Fi.

Приклад бездротового підключення телевізора до інтернет

Відразу попередимо: після настройки бездротового підключення з телевізором, не забудьте його вимкнути і включити. Це допоможе йому визначити адаптер, якщо такий у Вас встановлений. Як можна підключити телевізор до інтернету і домашньої мережі? Є кілька способів. Перший метод - спробувати підключитися автоматично. В меню налаштувань мережі вибрати пункт безпроводового настроювання. Телевізор сам повинен спробувати знайти всі бездротові мережі. Якщо ваша Wi-Fi мережу знайшлася, то просто виберіть її. Якщо ж мережа не відображається, то її потрібно вказати через пункт меню «Додати мережу». У цьому пункті потрібно буде вказати SSID мережі, тобто її ім'я і ключ безпеки. Про це можна прочитати в статті, як поставити пароль на вай-фай .

Якщо бездротова мережа сама не знаходиться, значить потрібно перевірити її налаштування самостійно. Ця перевірка аналогічна тій, яка показана в розділі про ручну настройку провідної мережі вище. Існує ще кілька способів налаштувати бездротову мережу. Це настройка за допомогою Wi-Fi Protected Setup (WPS), функції One Foot Connection і функції Plug & Access. Коротко про те, що з себе ці технології представляють.
 • WPS - фунцкція, підтримувана деякими моделями роутерів. Дозволяє швидко налаштувати Wi-Fi з'єднання між підтримують WPS пристроями. Отже, щоб скористатися таким підключенням, потрібно щоб роутер і телевізор мали цю функцію.
 • One Foot Connection - дозволяє одним натисканням синхронізувати бездротові пристрої, розташовані в безпосередній близькості від сумісного телевізора або маршрутизатора Samsung. Якщо ваш телевізор іншої марки, то підключення неможливо.
 • Plug & Access - функція також підтримується далеко не всіма моделями роутерів.

Розглянемо, як можна підключити телевізор до інтернет за допомогою даних технологій. Якщо на вашому роутере є кнопочка WPS, підключення здійснюється практично автоматично. Потрібно просто натиснути цю кнопку і утримувати її протягом двох хвилин. При цьому телевізор повинен сам визначити всі необхідні настройки. Специфічна функція OFC також робить все автоматично. Досить знайти і вибрати One Foot Connection на телевізорі, і він сам підключиться до роутера Samsung. А ось настройка мережі з Plug & Access трохи більш трудомістка. Тут знадобитися USB флешка.

 1. Вставляємо флешку в бездротової роутер.
 2. Перевіряємо індикатор точки доступу, - якщо блимає, значить все нормально.
 3. Витягуємо флешку і вставляємо в телевізор.
 4. З'єднання налаштуватися автоматично.

Все, сподіваємося Ви розібралися, як підключити інтернет до телевізора самостійно, і тепер виберіть підключення зручне саме Вам. Читайте smartronix.ru!

У чому взагалі полягає підключення телевізора до інтернету?
Як можна підключити телевізор до інтернету і домашньої мережі?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача