Статьи

Як підключити та налаштувати роутер TP-Link TL-WR840N?

 1. Підключаємо маршрутизатор TP-Link TL-WR841N
 2. Покрокова настройка роутера TP-Link TL-WR841N
 3. Як поміняти пароль на роутер TP-Link WR841N?

При покупці нового роутера від компанії TP-Link його потрібно підключити і налаштувати. Наш інтернет-магазин Comtrade пропонує для Вас статтю з підключення та налаштування роутерів WR840N / WR841N, які Ви можете придбати у нас. Спершу варто розповісти трохи про самих моделях даних девайсів, або, як їх ще називають, маршрутизаторів. Сам по собі роутер - пристрій, який створює мережу на основі третього рівня так званої мережевої моделі OSI. вищезазначені моделі роутерів TP-Link пропонують для Вас пропускну здатність до 300 Мбіт / с і оснащені 5 мережевими портами для підключення до персональних комп'ютерів (4 LAN-порту і 1 WAN для кабелю провайдера / ADSL-модему, знаходяться на нижній панелі маршрутизатора). Придатні для домашнього використання і в невеликих офісних приміщеннях.

Підключаємо маршрутизатор TP-Link TL-WR841N

Оскільки процес підключення WR840N і WR841N є однаковим, ми розберемо його на моделі TL-WR841N . Отже, Ви придбали цей пристрій і розпакували його. Для підключення знадобиться 3 роз'єму: Series, призначений для адаптера живлення; роз'єм WAN для кабелю провайдера / ADSL-модему; один з роз'ємів LAN.

Насамперед приєднайте адаптер живлення до роутера і включіть його в мережу. Коли Ви це зробите, натисніть на кнопку, розташовану на задній стороні панелі для включення живлення, після чого повинні заробити індикатори на передній панелі роутера. Наступним кроком є ​​підключення кабелю до порту WAN, позначеному синім кольором, а після - з'єднання маршрутизатора з персональним комп'ютером за допомогою одного з роз'ємів LAN. Підключення до мережевого (LAN) роз'єму не є обов'язковим, однак це буде більш оптимальним варіантом для налаштування пристрою. Нижче представлено зображення заднього боку з усіма зазначеними роз'ємами:

Якщо Ви використовуєте тільки мобільні пристрої (планшети, смартфони), Ви можете налаштувати роутер через мережу Wi-Fi, яка з'явиться після його включення. При першому запуску стоятимуть заводські установки для входу в мережу і початкового налаштування (ім'я, пароль мережі). Ці дані вказуються компанією TP-Link на наклейці, що знаходиться знизу роутера. Для входу на сторінку налаштування за стандартом вказуються логін і пароль "admin", ім'я бездротової мережі буде відповідати моделі роутера, а пароль для входу в неї буде вказано навпроти поля "Wireless Password / PIN".

Додатково рекомендуємо перед налаштуванням перевірити актуальність його прошивки. Як оновити прошивку на роутерах TP-Link , Ви можете прочитати в нашій статті.

Покрокова настройка роутера TP-Link TL-WR841N

Тепер переходимо до основного процесу (він є ідентичним для підключення по локальній мережі, або Wi-Fi).

 1. Відкрийте браузер і наберіть в адресному рядку IP-адреса "192.168.0.1" або адреса http://tplinkwifi.net . Як було згадано раніше, для авторизації при першому запуску використовуються логін і пароль "admin". У разі, якщо Ви налаштовуєте вже використовувався роутер і не можете пройти авторизацію, просто скиньте настройки на заводські шляхом утримування кнопки "WPS / Reset" протягом 10 секунд.
 2. На головній сторінці налаштувань роутера TP-Link TP-WR841N. Далі потрібно буде вибрати в меню зліва пункт (далі - розділ / підрозділ) "Мережа" і його підрозділ "WAN", після чого відкриється сторінка управління підключенням.
 3. Виберіть той тип підключення, який використовується Вашим провайдером. Далі можливі такі варіанти:
  1. При використанні модему виберіть у спадному списку пункт "Динамічний IP-адреса", після натисніть "Зберегти". При використанні провайдером прив'язки до MAC-адресу (використовується вадами слуху, уточнюється у провайдера) необхідно запросити у них прописати MAC-адресу, вказану на наклейці з нижньої сторони панелі роутера в поле навпроти "MAC-Address";
  2. При використанні PPPoE потрібно просто вказати ім'я користувача, пароль, включити "Автоматичне підключення" і натиснути кнопку "Зберегти";
  3. При використанні PPTP / L2TP - зробити ті ж кроки, що і при PPPoE, додатково вказавши адресу сервера;
 4. Після того, як тип підключення обраний, необхідно перейти в розділ "Бездротовий режим" і увійти до підрозділу "Налаштування бездротового режиму". Тут можна змінити ім'я мережі і вибрати потрібний регіон.

Додатково: якщо Ваш провайдер надає послугу IPTV (цифрове телебачення), для його використання Вам необхідно у вкладці "IPTV" розділу "Мережа" відредагувати наступні дані:

 1. Навпаки поля "Режим" вибрати пункт меню "Міст";
 2. Вказати порт для IPTV у відповідному полі "Порт для IPTV";
 3. Натиснути кнопку "Зберегти";
 4. При використанні VLAN ID в цій послузі в поле "Режим" виберіть пункт "802.1Q Tag VLAN" і збережіть Ваші зміни.

Основні установки задані, але при використанні заводських налаштувань маршрутизатор все ж залишається в деякому роді вразливим. Тому інтернет-магазин Comtrade докладає коротку інструкцію по зміні логіна і пароля на прикладі TP-WR841N.

Як поміняти пароль на роутер TP-Link WR841N?

 1. Для настройки захисту мережі виберіть підрозділ "Захист бездротового режиму". Інтернет-магазин Comtrade рекомендує метод захисту бездротової мережі WPA / WPA2 Personal (якщо воно не вибрано) з версією WPA2-PSK, шифруванням AES. В поле "Пароль PSK" Ви можете записати придуманий Вами шифр з 8 і більше символів, який буде необхідний для подальшого з'єднання з Вашої бездротовою мережею;
 2. Оскільки пристрої, підключені до мережі, можуть отримати доступ до сторінки параметрів, ми рекомендуємо їх відредагувати для Вашої безпеки. Зробити це можна в підпункті "Пароль" розділу "Системні інструменти", де Ви можете вказати новий логін і пароль для входу на сторінку налаштувань, попередньо вказавши попередні;
 3. Перезавантажте маршрутизатор в підрозділі "Перезавантаження" все того ж розділу "Системні інструменти" за допомогою кнопки "Обновити" для активації Ваших налаштувань.

Тепер, коли Ви налаштували і убезпечили Ваш маршрутизатор TP-Link WR-841N, доступний для придбання в нашому інтернет-магазині Comtrade за найоптимальнішою і вигідною ціною, Ви можете використовувати його для виходу в Інтернет.

Як поміняти пароль на роутер TP-Link WR841N?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.