Статьи

Як підключити та налаштувати роутер TP-Link TL-WR840N?

 1. Підключаємо маршрутизатор TP-Link TL-WR841N
 2. Покрокова настройка роутера TP-Link TL-WR841N
 3. Як поміняти пароль на роутер TP-Link WR841N?

При покупці нового роутера від компанії TP-Link його потрібно підключити і налаштувати. Наш інтернет-магазин Comtrade пропонує для Вас статтю з підключення та налаштування роутерів WR840N / WR841N, які Ви можете придбати у нас. Спершу варто розповісти трохи про самих моделях даних девайсів, або, як їх ще називають, маршрутизаторів. Сам по собі роутер - пристрій, який створює мережу на основі третього рівня так званої мережевої моделі OSI. вищезазначені моделі роутерів TP-Link пропонують для Вас пропускну здатність до 300 Мбіт / с і оснащені 5 мережевими портами для підключення до персональних комп'ютерів (4 LAN-порту і 1 WAN для кабелю провайдера / ADSL-модему, знаходяться на нижній панелі маршрутизатора). Придатні для домашнього використання і в невеликих офісних приміщеннях.

Підключаємо маршрутизатор TP-Link TL-WR841N

Оскільки процес підключення WR840N і WR841N є однаковим, ми розберемо його на моделі TL-WR841N . Отже, Ви придбали цей пристрій і розпакували його. Для підключення знадобиться 3 роз'єму: Series, призначений для адаптера живлення; роз'єм WAN для кабелю провайдера / ADSL-модему; один з роз'ємів LAN.

Насамперед приєднайте адаптер живлення до роутера і включіть його в мережу. Коли Ви це зробите, натисніть на кнопку, розташовану на задній стороні панелі для включення живлення, після чого повинні заробити індикатори на передній панелі роутера. Наступним кроком є ​​підключення кабелю до порту WAN, позначеному синім кольором, а після - з'єднання маршрутизатора з персональним комп'ютером за допомогою одного з роз'ємів LAN. Підключення до мережевого (LAN) роз'єму не є обов'язковим, однак це буде більш оптимальним варіантом для налаштування пристрою. Нижче представлено зображення заднього боку з усіма зазначеними роз'ємами:

Якщо Ви використовуєте тільки мобільні пристрої (планшети, смартфони), Ви можете налаштувати роутер через мережу Wi-Fi, яка з'явиться після його включення. При першому запуску стоятимуть заводські установки для входу в мережу і початкового налаштування (ім'я, пароль мережі). Ці дані вказуються компанією TP-Link на наклейці, що знаходиться знизу роутера. Для входу на сторінку налаштування за стандартом вказуються логін і пароль "admin", ім'я бездротової мережі буде відповідати моделі роутера, а пароль для входу в неї буде вказано навпроти поля "Wireless Password / PIN".

Додатково рекомендуємо перед налаштуванням перевірити актуальність його прошивки. Як оновити прошивку на роутерах TP-Link , Ви можете прочитати в нашій статті.

Покрокова настройка роутера TP-Link TL-WR841N

Тепер переходимо до основного процесу (він є ідентичним для підключення по локальній мережі, або Wi-Fi).

 1. Відкрийте браузер і наберіть в адресному рядку IP-адреса "192.168.0.1" або адреса http://tplinkwifi.net . Як було згадано раніше, для авторизації при першому запуску використовуються логін і пароль "admin". У разі, якщо Ви налаштовуєте вже використовувався роутер і не можете пройти авторизацію, просто скиньте настройки на заводські шляхом утримування кнопки "WPS / Reset" протягом 10 секунд.
 2. На головній сторінці налаштувань роутера TP-Link TP-WR841N. Далі потрібно буде вибрати в меню зліва пункт (далі - розділ / підрозділ) "Мережа" і його підрозділ "WAN", після чого відкриється сторінка управління підключенням.
 3. Виберіть той тип підключення, який використовується Вашим провайдером. Далі можливі такі варіанти:
  1. При використанні модему виберіть у спадному списку пункт "Динамічний IP-адреса", після натисніть "Зберегти". При використанні провайдером прив'язки до MAC-адресу (використовується вадами слуху, уточнюється у провайдера) необхідно запросити у них прописати MAC-адресу, вказану на наклейці з нижньої сторони панелі роутера в поле навпроти "MAC-Address";
  2. При використанні PPPoE потрібно просто вказати ім'я користувача, пароль, включити "Автоматичне підключення" і натиснути кнопку "Зберегти";
  3. При використанні PPTP / L2TP - зробити ті ж кроки, що і при PPPoE, додатково вказавши адресу сервера;
 4. Після того, як тип підключення обраний, необхідно перейти в розділ "Бездротовий режим" і увійти до підрозділу "Налаштування бездротового режиму". Тут можна змінити ім'я мережі і вибрати потрібний регіон.

Додатково: якщо Ваш провайдер надає послугу IPTV (цифрове телебачення), для його використання Вам необхідно у вкладці "IPTV" розділу "Мережа" відредагувати наступні дані:

 1. Навпаки поля "Режим" вибрати пункт меню "Міст";
 2. Вказати порт для IPTV у відповідному полі "Порт для IPTV";
 3. Натиснути кнопку "Зберегти";
 4. При використанні VLAN ID в цій послузі в поле "Режим" виберіть пункт "802.1Q Tag VLAN" і збережіть Ваші зміни.

Основні установки задані, але при використанні заводських налаштувань маршрутизатор все ж залишається в деякому роді вразливим. Тому інтернет-магазин Comtrade докладає коротку інструкцію по зміні логіна і пароля на прикладі TP-WR841N.

Як поміняти пароль на роутер TP-Link WR841N?

 1. Для настройки захисту мережі виберіть підрозділ "Захист бездротового режиму". Інтернет-магазин Comtrade рекомендує метод захисту бездротової мережі WPA / WPA2 Personal (якщо воно не вибрано) з версією WPA2-PSK, шифруванням AES. В поле "Пароль PSK" Ви можете записати придуманий Вами шифр з 8 і більше символів, який буде необхідний для подальшого з'єднання з Вашої бездротовою мережею;
 2. Оскільки пристрої, підключені до мережі, можуть отримати доступ до сторінки параметрів, ми рекомендуємо їх відредагувати для Вашої безпеки. Зробити це можна в підпункті "Пароль" розділу "Системні інструменти", де Ви можете вказати новий логін і пароль для входу на сторінку налаштувань, попередньо вказавши попередні;
 3. Перезавантажте маршрутизатор в підрозділі "Перезавантаження" все того ж розділу "Системні інструменти" за допомогою кнопки "Обновити" для активації Ваших налаштувань.

Тепер, коли Ви налаштували і убезпечили Ваш маршрутизатор TP-Link WR-841N, доступний для придбання в нашому інтернет-магазині Comtrade за найоптимальнішою і вигідною ціною, Ви можете використовувати його для виходу в Інтернет.

Як поміняти пароль на роутер TP-Link WR841N?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача