Статьи

Як підключити Playstation 3 до Інтернету (Wi-Fi)

Налаштування для підключення до Playstation 3 до Інтернету можуть відрізнятися в залежності від модему і мережевого оточення. Для звичайної настройки бездротового підключення до Інтернету, виконайте такі дії:

1. Переконайтеся, що дані умови виконуються:

  • Переконайтеся, що налаштування для точки доступу виконані.
  • Переконайтеся, що недалеко від системи розташовується точка доступу, підключена до мережі з послугами Інтернету. Налаштування для точки доступу зазвичай виконуються за допомогою комп'ютера. Для отримання додаткової інформації зверніться до фахівця, який встановлював або обслуговує дану точку доступу.
  • Переконайтеся, що кабель Ethernet не підключений до системи PS3 ™.

2. У головному меню системи PS3, в розділі Налаштування виберіть> [Налаштування мережі]> [З'єднання з Інтернетом], а потім виберіть [Включити].

3. Вам запропонують вибрати [Метод вимірювання], виберіть [Простий].

Вам запропонують вибрати [Метод вимірювання], виберіть [Простий]

4. З пропонованих способів з'єднання виберіть [Бездротове].

З пропонованих способів з'єднання виберіть [Бездротове]

5. У наступному вікні виберіть [Сканування]. Ви побачите список бездротових з'єднань, доступних в тому місці, де ви знаходитесь.

Ви побачите список бездротових з'єднань, доступних в тому місці, де ви знаходитесь

Залежно від моделі використовуваної системи PS3 ™ може відображатися параметр [Автоматично]. Виберіть параметр [Автоматично], якщо використовується точка доступу, яка підтримує автоматичне налаштування. У разі виконання інструкцій, що відображаються на екрані, всі необхідні настройки виконуються автоматично. Якщо ви не впевнені, що ваша точка доступу підтримує автоматичну настройку, натисніть [Сканувати].

6. Виберіть точку доступу, яка буде використовуватися: наведіть курсор на ваш SSID (ідентифікатор мережі / то як ви назвали свою мережу) і натисніть кнопку [X].

7. Щоб продовжити, натисніть праву кнопку. Не натискайте кнопку [X], інакше вам запропонують відредагувати свій SSID (перейменувати ідентифікатор мережі / то, як ви назвали свою мережу).

8. Тепер необхідно вибрати тип ключа (пароля), який буде використовуватися для вашого з'єднання.

Тепер необхідно вибрати тип ключа (пароля), який буде використовуватися для вашого з'єднання

  • Якщо у вас немає ключа безпеки, виберіть [Відсутня] і натисніть кнопку [X]. Ви побачите загальний огляд параметрів з'єднання; щоб зберегти їх, натисніть кнопку [X] і почніть перевірку.
  • Якщо у вас є ключ безпеки (пароль доступу до Wi-Fi мережі), виберіть [WEP] або [WPA-PSK / WPA2-PSK]. Щоб викликати клавіатуру і ввести ключ, натисніть кнопку [X]. Пам'ятайте, що ключ чутливий до регістру символів.

Пам'ятайте, що ключ чутливий до регістру символів

9. Щоб закрити клавіатуру, натисніть кнопку START. Щоб продовжити, натисніть праву кнопку.

10. Щоб зберегти параметри з'єднання і перейти до перевірки, натисніть кнопку [X].

11. Виберіть пункт [Тест-з'єднання] і зачекайте. Якщо перевірка пройшла успішно, значить, ваша приставка Playstation 3 підключена до Інтернету.

підказки:

  • Якщо перевірка не вдалася, система може запитати MAC-адресу. Як отримати MAC-адресу можна прочитати тут .
  • У разі збою з'єднання дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб перевірити настройки.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача