Статьи

Як підключити Playstation 3 до Інтернету (Wi-Fi)

Налаштування для підключення до Playstation 3 до Інтернету можуть відрізнятися в залежності від модему і мережевого оточення. Для звичайної настройки бездротового підключення до Інтернету, виконайте такі дії:

1. Переконайтеся, що дані умови виконуються:

  • Переконайтеся, що налаштування для точки доступу виконані.
  • Переконайтеся, що недалеко від системи розташовується точка доступу, підключена до мережі з послугами Інтернету. Налаштування для точки доступу зазвичай виконуються за допомогою комп'ютера. Для отримання додаткової інформації зверніться до фахівця, який встановлював або обслуговує дану точку доступу.
  • Переконайтеся, що кабель Ethernet не підключений до системи PS3 ™.

2. У головному меню системи PS3, в розділі Налаштування виберіть> [Налаштування мережі]> [З'єднання з Інтернетом], а потім виберіть [Включити].

3. Вам запропонують вибрати [Метод вимірювання], виберіть [Простий].

Вам запропонують вибрати [Метод вимірювання], виберіть [Простий]

4. З пропонованих способів з'єднання виберіть [Бездротове].

З пропонованих способів з'єднання виберіть [Бездротове]

5. У наступному вікні виберіть [Сканування]. Ви побачите список бездротових з'єднань, доступних в тому місці, де ви знаходитесь.

Ви побачите список бездротових з'єднань, доступних в тому місці, де ви знаходитесь

Залежно від моделі використовуваної системи PS3 ™ може відображатися параметр [Автоматично]. Виберіть параметр [Автоматично], якщо використовується точка доступу, яка підтримує автоматичне налаштування. У разі виконання інструкцій, що відображаються на екрані, всі необхідні настройки виконуються автоматично. Якщо ви не впевнені, що ваша точка доступу підтримує автоматичну настройку, натисніть [Сканувати].

6. Виберіть точку доступу, яка буде використовуватися: наведіть курсор на ваш SSID (ідентифікатор мережі / то як ви назвали свою мережу) і натисніть кнопку [X].

7. Щоб продовжити, натисніть праву кнопку. Не натискайте кнопку [X], інакше вам запропонують відредагувати свій SSID (перейменувати ідентифікатор мережі / то, як ви назвали свою мережу).

8. Тепер необхідно вибрати тип ключа (пароля), який буде використовуватися для вашого з'єднання.

Тепер необхідно вибрати тип ключа (пароля), який буде використовуватися для вашого з'єднання

  • Якщо у вас немає ключа безпеки, виберіть [Відсутня] і натисніть кнопку [X]. Ви побачите загальний огляд параметрів з'єднання; щоб зберегти їх, натисніть кнопку [X] і почніть перевірку.
  • Якщо у вас є ключ безпеки (пароль доступу до Wi-Fi мережі), виберіть [WEP] або [WPA-PSK / WPA2-PSK]. Щоб викликати клавіатуру і ввести ключ, натисніть кнопку [X]. Пам'ятайте, що ключ чутливий до регістру символів.

Пам'ятайте, що ключ чутливий до регістру символів

9. Щоб закрити клавіатуру, натисніть кнопку START. Щоб продовжити, натисніть праву кнопку.

10. Щоб зберегти параметри з'єднання і перейти до перевірки, натисніть кнопку [X].

11. Виберіть пункт [Тест-з'єднання] і зачекайте. Якщо перевірка пройшла успішно, значить, ваша приставка Playstation 3 підключена до Інтернету.

підказки:

  • Якщо перевірка не вдалася, система може запитати MAC-адресу. Як отримати MAC-адресу можна прочитати тут .
  • У разі збою з'єднання дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб перевірити настройки.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.