Статьи

Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi

Мета даної статті - не навчити Вас зламувати паролі від чужих Wi-Fi, а дізнатися пароль від своєї мережі. Якщо дізнатися ключ доступу даними способом не вийде, Вам можуть допомогти інструкції: " Перегляд збережених паролів Wi-Fi в Windows "І" Перегляд збережених паролів Wi-Fi на Android ".

Дана стаття розповість Вам як подивитися пароль Wi-Fi безпосередньо на Вашому бездротовому маршрутизаторі на прикладі бюджетних роутерів D-Link DIR-300 і Tenda N3. Для інших маршрутизаторів кроки перегляду пароля аналогічні. Дії можна виробляти на будь-якому пристрої, який вже підключено до Wi-Fi-роутера і на ньому є який-небудь браузер (ноутбук, планшет, телефон, SMART-телевізор і т.п.).

Відкрийте браузер і наберіть в рядку браузера адресу 192.168.0.1 і натисніть клавішу "Enter", "ОК" або іншу, подвтерждающую дію на пристрої. На деяких роутерах адреса може бути 192.168.1.1, або ще рідше зустрічаються: 192.168.0.100, 192.168.1.100. Також ця інформація може бути наведена на етикетці роутера.

Відкриється форма авторизації, де потрібно вказати логін і пароль. За замовчуванням на більшості пристроїв логін і пароль - це одне і те ж слово "admin".

На деяких роутерах ця форма виглядає ще простіше. Наприклад, на роутері Tenda N3 потрібно вказати тільки пароль. За замовчуванням пароль не встановлено і потрібно просто натиснути "OK", щоб увійти в панель управління роутером.

Але дані авторизації можуть бути і нестандартними. В такому випадку, подивіться на наклейці роутера або зверніться до його документації.

Після входу в панель адміністратора роутера Вам потрібно знайти кнопку перегляду даних про Wi-Fi з'єднання. Наприклад, на роутері D-Link DIR-300 це велика кнопка зліва.

Наприклад, на роутері D-Link DIR-300 це велика кнопка зліва

Натисніть на кнопку "Next" кілька разів, поки не дійдете до настройки "Encryption Key PSK" (в інших роутерах може називатися "psk", "password", "wireless password", "security key" і т.п.), де в поле поруч і буде відображений шуканий пароль.

), де в поле поруч і буде відображений шуканий пароль

У роутере Tenda N3 пароль від Wi-Fi відображається відразу після входу в панель адміністратора.

У роутере Tenda N3 пароль від Wi-Fi відображається відразу після входу в панель адміністратора

Надіслати другу:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.