Статьи

Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi

Мета даної статті - не навчити Вас зламувати паролі від чужих Wi-Fi, а дізнатися пароль від своєї мережі. Якщо дізнатися ключ доступу даними способом не вийде, Вам можуть допомогти інструкції: " Перегляд збережених паролів Wi-Fi в Windows "І" Перегляд збережених паролів Wi-Fi на Android ".

Дана стаття розповість Вам як подивитися пароль Wi-Fi безпосередньо на Вашому бездротовому маршрутизаторі на прикладі бюджетних роутерів D-Link DIR-300 і Tenda N3. Для інших маршрутизаторів кроки перегляду пароля аналогічні. Дії можна виробляти на будь-якому пристрої, який вже підключено до Wi-Fi-роутера і на ньому є який-небудь браузер (ноутбук, планшет, телефон, SMART-телевізор і т.п.).

Відкрийте браузер і наберіть в рядку браузера адресу 192.168.0.1 і натисніть клавішу "Enter", "ОК" або іншу, подвтерждающую дію на пристрої. На деяких роутерах адреса може бути 192.168.1.1, або ще рідше зустрічаються: 192.168.0.100, 192.168.1.100. Також ця інформація може бути наведена на етикетці роутера.

Відкриється форма авторизації, де потрібно вказати логін і пароль. За замовчуванням на більшості пристроїв логін і пароль - це одне і те ж слово "admin".

На деяких роутерах ця форма виглядає ще простіше. Наприклад, на роутері Tenda N3 потрібно вказати тільки пароль. За замовчуванням пароль не встановлено і потрібно просто натиснути "OK", щоб увійти в панель управління роутером.

Але дані авторизації можуть бути і нестандартними. В такому випадку, подивіться на наклейці роутера або зверніться до його документації.

Після входу в панель адміністратора роутера Вам потрібно знайти кнопку перегляду даних про Wi-Fi з'єднання. Наприклад, на роутері D-Link DIR-300 це велика кнопка зліва.

Наприклад, на роутері D-Link DIR-300 це велика кнопка зліва

Натисніть на кнопку "Next" кілька разів, поки не дійдете до настройки "Encryption Key PSK" (в інших роутерах може називатися "psk", "password", "wireless password", "security key" і т.п.), де в поле поруч і буде відображений шуканий пароль.

), де в поле поруч і буде відображений шуканий пароль

У роутере Tenda N3 пароль від Wi-Fi відображається відразу після входу в панель адміністратора.

У роутере Tenda N3 пароль від Wi-Fi відображається відразу після входу в панель адміністратора

Надіслати другу:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача